Jak powiększyć penis, proste sposoby bez operacji

Как увеличить половой член, простые способы без операции

Przyzwoity czas dnia, drodzy czytelnicy! Przyjmijmy się trzeźwym spojrzeniem na rzeczywistość: większość dojrzałych płci mężczyzn jest niezadowolona z rozmiaru swojego penisa. Według statystyk 8 na 10 facetów marzy o zwiększeniu swojej wartości. Niektórzy uważają to za niemal cały problem ich życia, tracą wewnętrzne zaufanie i seksualność, stają się zarośnięta tysiącami kompleksów i problemów w ich relacjach z płcią przeciwną. Myśl o pilnej potrzebie zmiany czegoś w ciele stopniowo staje się obsesją. Ale tylko nieliczni mężczyźni decydują się na radykalne działania, zgadzając się na chirurgiczną interwencję.

Operacja jest przyjemnością niebezpieczną i drogą, dlatego warto rozważyć inne sposoby zwiększania penisa w domu, a nie obarczonych poważnymi konsekwencjami.

Z pomocą tego, co można zwiększyć penisa na kilka miesięcy w domu

Co zaskakujące, najczęściej problem z małym rozmiarem penisa jest rozważany przez jego właściciela. Mężczyźni, których długość sięgają ośmiu centymetrów w stanie wzbudzonym, nie muszą się martwić: ich organy seksualne odpowiadają normalnym indeksom. Często mężczyźni, którzy mają dość „standardowe wymiary” (od 12 do 16 cm długości i 3-4 cm w obwodzie podczas erekcji) często myślą o zwiększaniu penisa. Czy można osiągnąć naprawdę zauważalny wynik, a twój „pal” grubszy lub dłużej, bez uciekania się do zabiegu?

Jelqing: prosta technika ćwiczeń w celu zwiększenia członkostwa

Istnieje kilka sposobów, które mogą wpływać na rozmiar męskiego narządu płciowego. W porównaniu z metodą operacyjną, nie różnią się one bardzo efektywnością. Ponadto nie jest możliwe zagwarantowanie ważności co najmniej jednego z nich o sto procent. Niemniej jednak, praktyka stosowania metod zmiany rozmiaru penisa wskazuje na dobre wyniki z determinowanym pragnieniem osiągnięcia celu. Aby powiększyć członek, należy użyć kilku wariantów spośród następujących:

 • masaż i technika jelqing;
 • zawieszenie ładunku;
 • przedłużacze i pompy próżniowe;
 • różne leki i środki zaradcze ludowe.

Jelqing: prosta technika ćwiczeń w celu zwiększenia członkostwa

Tak, w skrócie o każdej z metod w porządku. Przez setki lat mężczyźni z regionów azjatyckich używali najstarszych technik jelqing, których istotą jest manualna manipulacja penisem. Najważniejsze jest to, że podczas takiego masażu przypominającego łatwe wyciskanie i dojenie, penis nie był w stanie maksymalnej erekcji. Sekret tkwi w tym, że jest w pół „osłabiającym się narządem, wzrasta proces krążenia. Masaż, ruchy rąk, w których spadają, pomagają rozciągać jamy ustne ciała tworzące narząd płciowy. Szkolenie powinno być regularne i długie: codziennie przez co najmniej 20-30 minut. Z biegiem czasu jelita ciało jest rozciągnięte i podekscytowany, kiedy krew płynie do moszny i penisa, penis staje się większy. Najbardziej popularne są dwa warianty ćwiczeń jelqing:

 1. Technika dojenia. Podgrzewając ciało ciepłą torebką soli lub lekkiego pocierania, musisz złapać penisa u podstawy. Biorąc to w mocny pierścień, rozciągnij się na szczyt, na głowę. Zacznij od 30-40 ruchów w jednym podejściu.
 2. Technika „silnego ściskania”. Dłoń powinna ściśle trzymać penisa i ścisnąć przez 10-15 sekund. Ćwiczyć z siłą, ale z pojawieniem się bolesnych wrażeń, aby zatrzymać się, aby nie uszkodzić tkanek miękkich.

Co pomoże uzyskać dłuższą długość i grubość penisa

Drugim sposobem na powiększenie członka domu bez operacji i tortury rehabilitacji jest zawieszenie ładunku.

Warto zauważyć, że jest to jeden z traumatycznych i nie przyczynia się do zmiany grubości ciała.

Zasada działania jest identyczna z poprzednią metodą i polega na rozciągnięciu ciał jamistych. Tylko wtedy, gdy jelkowanie obejmuje rozciąganie penisa przez masaż, podczas ważenia ciężarów na godność człowieka, wzrost wielkości osiągnięto dzięki uniwersalnym prawom fizyki:

 • Masaż penisa, lekko pocieraj.
 • Następnie przyklej tynk do kleju przed głową i przykręć giętki gwint.
 • Do sznur powiesić małe obciążenie (zaczynając od 20-30 gramów), pozostawiając go przez 15 minut.
 • Za każdym razem należy dodać czas sesji i zwiększyć ciężar ładunku. Najważniejszą rzeczą nie jest odczuwanie drętwienia podczas zabiegu.

Z pomocą tego, co można zwiększyć penisa na kilka miesięcy w domu

Inne delikatne metody, które pomagają zwiększyć penisa w domu, możesz rozważyć użycie specjalnych urządzeń z kategorii towarów intymnych. Różne przedłużacze i pompy do kupienia dzisiaj są tak samo łatwe jak do sklepu na chleb. Zaletą urządzeń jest gwarancja trwałego efektu, jednakże używanie urządzeń trwa dużo czasu wolnego i powoduje dyskomfort. Rozszerzenia zawiasów, próżni lub talii (różnią się sposobem przystawki i ceny) są noszone przez kilka godzin dziennie. Z ciągłego napięcia członek nie ma nic do zrobienia, z wyjątkiem wzrostu o kilka centymetrów w ciągu 3-4 tygodni użytkowania.

Podobnie działa pompa próżniowa. Bardziej jak pompa – urządzenie jest cylindrem, w którym umieszcza się męską godność. Następnie powietrze jest tłoczone od wewnątrz, co powoduje wysokie ciśnienie wewnątrz próżni i pobudza przepływ krwi. Dla wygodnego używania penis powinien być traktowany specjalnym smarem.

Środki ludowe dla męskiej siły i powiększenia penisa

Stosuje się także penisa, środki zaradcze ludowe, bioaktywne suplementy, różne kremy i spraye. Skuteczność stosowania niedawnych opinii użytkowników różni się, niejednoznacznie mówi o nich i dla ekspertów. W połączeniu z ćwiczeniami wpływ preparatów zewnętrznych jest bardziej owocny. A jeśli wziąć pod uwagę ogromną różnorodność takich narzędzi, mężczyźni będą musieli wybrać najbardziej odpowiedni pod względem zastosowania, ceny i osobistych preferencji.

Środki ludowe dla męskiej siły i powiększenia penisa

Wśród środków zaradczych ludowych, z którymi można niedrogo powiększyć członka w domu, warto zwrócić uwagę na następujące opcje:

 • Fito-herbata. Korzystanie z napojów zawierających przydatne substancje z żeń-szenia, imbiru, głogu i innych roślin skierowanych na siłę męską, tonizuje, wpływa korzystnie na krążenie krwi, rozluźnia.
 • Odwar z czosnku i natki pietruszki. Na jedną szklankę wody potrzebujesz 2 ząbków czosnku, gotuj przez około 15-20 minut na małym ogniu. Przed użyciem w bulionie umieścić 2 łyżki. l. drobno posiekane zielone. Pij codziennie przed pójściem spać.
 • Regularne stosowanie orzechów włoskich z miodem. Przepis dla mężczyzn: 5-6 ziaren orzechu dokładnie rozdrobnić i wymieszać z miodem, zjeść 1 łyżeczkę. przed śniadaniem i kolacją.

Lista wszystkich środków ludowych, które pomagają zwiększyć penis, jest niemożliwe. Jeśli uważasz, że opinie, a niektóre z nich naprawdę pomagają osiągnąć pożądany długoterminowy wynik z tanią embezzlement. A jednak w dążeniu do idealnych wymiarów ważne jest, aby nie zapominać o zdrowiu. Kochaj siebie, a potem twój penis dosłownie stanie się człowiekiem godnym i dumnym, niezależnie od centymetrów.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 210, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: