Jak pozbyć się obsesyjnego faceta, wskazówek i instrukcji

Как девушке избавиться от навязчивого поклонника: инструкция

Witamy drodzy czytelnicy, nasza dzisiejsza rozmowa poświęcona będzie dość interesującym tematom. Z pewnością każda dziewczyna co najmniej raz w życiu musiała myśleć o tym, Jak pozbyć się faceta, który nie daje przejścia jego importunity..

Aby spotkać idealnego człowieka we wszystkich zmysłach, niestety, nie zawsze udaje się po raz pierwszy. W kobiecym życiu, szczególnie atrakcyjnym i słodkim, zawsze jest kilka opowieści o nieznośnym irytującym chłopaku. Więc jak kobiety potrafią odważać nudnych i upartych młodych ludzi?

Aby zrozumieć, jak pozbyć się faceta, konieczne jest jasne zdefiniowanie tego, co jest konieczne dla tego najbardziej wciągającego wielbiciela. W końcu, jeśli jest byłym młodym człowiekiem, jeden scenariusz będzie musiał działać, a jeśli nieznany nieinteresujący młodzieniec jest inny. Co do zasady, o wiele łatwiej jest zorganizować punkt „i” z osobą, z którą nie ma w zasadzie żadnego związku, niż z kimś, kto kiedyś miał status „drugiej połowy”. Cokolwiek to było, ale w czasach powieści, nawet jeśli ulotne, poczucie empatii i odpowiedzialności za siebie mogą długo pozostać cieniem dla obu.

jak pozbyć się byłego chłopaka

Jak zlekceważyć irytującego chłopaka od siebie, porady od kobiet

Aby zrozumieć, jak pozbyć się byłego faceta, musisz przestrzegać kilku prostych zasad. Aby zerwać komunikację z minimalnym dramatem, dziewczyna musi się zebrać razem i zapomnieć o swoim współczuciu.

Kategorycznie deklarując swoje intencje, w żadnym przypadku nie mogą się cofać. Elastyczność i współczucie to cechy charakterystyczne, w których wielu facetów zaczyna grać.

Możesz zachęcić człowieka, inspirujące myśli, jak łatwo przetrwa separację i wkrótce będzie szczęśliwy. To, czego naprawdę nie musisz robić, to starać się wyjaśnić mu prawdziwą przyczynę separacji, zwłaszcza jeśli jest to w jego wadach. Przecież facet natychmiast zaczyna dowodzić, że wszystko nie jest tak w rzeczywistości i na pewno poprawi się.

Dziewczyna powinna zachowywać się niewygodnie i niezmiennie. Jeśli zdecyduje się słuchać wypowiedzi o celowym samobójstwie, rozstanie będzie przedłużane przez długi czas. W każdym razie, aby zachowywać się w taki sposób, dorosły człowiek wystarczający nie będzie. Cóż, jeśli denerwujący facet, który musi się pozbyć jak najszybciej, nie dłużej niż 16 lat, musisz być bardziej delikatny – umysł nastolatków nie zawsze przeważa nad emocjami.

jak pozbyć się zazdrości faceta

Jak zachować się właściwie, aby pozbyć się irytującego wentylatora

Powinieneś rozpocząć od szczerej rozmowy. Jeśli jednak, gdy mówił serce w sercu, młodzieniec nie chce zmienić zachowania wobec kobiety, należy przestrzegać następujących zaleceń:

  1. Nie przyjmuj prezentów od niego. Biorąc jakieś drobiazgi, kobieta daje nadzieję na obsesyjnego faceta i wymówkę, aby myśleć, że wszystko inne może się zmienić.
  2. Nie flirtuj z młodym mężczyzną. Zaleca się nawet nie uśmiechać się do niego, ponieważ może wziąć uśmiech jako znak uwagi. Ważne jest, aby pozostawać grzecznym i towarzyskim z nim.
  3. Nie rozstaj się z żadną perswazją, spotkaniami, rozmowami w kawiarni, itp. Ważne jest jasne i taktowne wyjaśnienie, że nie ma potrzeby obu.
  4. Nie musisz przyjąć przyjaźni jako irytującego wielbiciela, albo byłego faceta – pozbycie się tego będzie znacznie trudniejsze. Jego uczucia nadal nie odejdą. Idąc do strefy francuskiej, młodzieniec będzie działał bardziej aktywnie i spróbuje za wszelką cenę, aby wygrać sympatię jego kochanków.
  5. Nie reaguj na manipulacje. Jeśli młodzieniec zacznie płakać i obwiniać, że dziewczyna go boli, najprawdopodobniej próbuje po prostu nacisnąć na litość.

Zdarza się także, że po podaniu wszystkich powyższych starań, dziewczyna nie zdoła pozbyć się obsesyjnego faceta. W takim przypadku porady dotyczące zmiany obrazu pomogą z reguły. Jedynie co najważniejsze: na pewno gorsze. Jeszcze nie jest jasne, co to oznacza? Trzeba się dowiedzieć, że w wyglądzie kobiety nie lubi się smutku, i tworzy obraz odrażający. Szanse jego rozczarowania są dość duże, ta metoda działa często.

Mądrość kobiet nie zna granic, dzięki czemu można znaleźć dziesiątki innych, pozornie prymitywnych sposobów unikania irytującego wielbiciela. W praktyce sprawdza się: żaden przedstawiciel silniejszej płci, nawet pierwotnie zainteresowany rozwijaniem stosunków, nie toleruje długo, jeśli kobieta jest stale:

  • porównać go do innego człowieka;
  • wskazują na osobiste niedociągnięcia i narzucają inną linię postępowania;
  • ograniczyć przestrzeń prywatną;
  • Kłócić się i narzekać na życie, obwiniać wszystko za to;
  • zazdrosny o każdą spódnicę.

Niektóre dziewczyny, które już wcześniej wspomniały, mogły pozbyć się tego faceta, mogą przejść na inną ścieżkę, działając przez znajomych i rodziny. Innymi słowy, konieczne jest, aby jego wewnętrzny krąg nie tylko mówić o tobie źle, ale zainspirować młodego człowieka, że ​​jesteś osobą, która mogłaby łatwo zerwać jego życie.

Nietolerancja z krewnymi nie jest wszystkimi. Nie pozwól mu odpocząć! Kilka razy można też zadzwonić w środku nocy, biorąc pod uwagę jakiś prosty powód. Na przykład zapytaj, czy on cię lubi. Nawiasem mówiąc, to samo pytanie można zapytywać tysiące razy dziennie: każda osoba normalna osoba z taką presją zacznie wątpić w jego uczucia po kilku dniach.

Ważne jest, aby nie być samotnie z uciążliwym facetem – unika się komunikacji, zbędnych rozmów, wymówek itp. Lepiej stale ignorować, a nie odpowiadać na połączenia, sms. Więc prędzej czy później pozbądź się ścigacza.

Co zrobić z nękaniem fanów, jak się z tym pogarszać

Jak pozbyć się faceta? To proste: dawny młodzieniec, jak nieznany, ale utrapiony chłopak, w żadnym przypadku nie powinien być asystentem. Lepiej zrezygnować z proponowanych bezpłatnych usług na raz i na winorośli. Każda propozycja pomocy i bezpośrednia pomoc może zostać uznana za przekupstwo. Co więcej, świadczona usługa będzie powodem powrotu tego faceta, do którego nie może odmówić uprzejmej kobiecie.

jak pozbyć się porady facetów

Dziewczynki powinny pamiętać, że ostrożność, groźby i zniewagi ze strony mężczyzny, który zwariował z uzależnieniami maniakalnymi, musi być koniecznie zatrzymany. Nie obawiaj się nękać i prześladować policji.

Obsesyjni ludzie, niezależnie od tego, jak mogą się zdarzyć, są obraźliwi i nieszczęśliwi, mogą czasami być naprawdę niebezpieczni, dlatego też wszystkie próby ujawnienia nieuprzejmości powinny zostać zatrzymane, przynajmniej za pomocą ostrzeżenia, które ma dotyczyć egzekwowania prawa. Jeśli dziewczyna ma przedstawiciela silniejszego seksu (bliski przyjaciel, krewny, przyjaciel, itp.), Który mógłby porozmawiać z wielbicielem jak człowiek, ta metoda może być również spróbowana.

Więc, drodzy kobiety, nie zapominaj, że zaloty nieznajomych mężczyzn muszą zostać natychmiast zatrzymane, aby nie zasięgać porady, jak pozbyć się irytującego faceta. Jeśli nie ma zamiaru nawiązania relacji z tą osobą, zauważając jego zwiększone zainteresowanie, nie wahaj się i nie daj się myśleć, że może być inaczej. Błędy przeważającej liczby dziewcząt polegają na tym, że przez swoje zachowanie często dają szaleńczo zakochanym facetowi wymówkę, aby sądzić, że ma szansę wygrać młodą damę. Nie bój się kategorycznego, bo w rzeczywistości kobieta nie jest odpowiedzialna za niespokojne uczucia innych ludzi.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 290, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: