Jak prawidłowo i bezbolesnie pozbawia się dziewictwa?

Как правильно и безболезненно лишить девушку девственности

Drodzy bracia, jeśli spotkasz się z niewinną dziewczyną, która jest gotowa podporządkować się, weź tę sprawę poważnie. Aby pozbyć się dziewictwa, trzeba zrozumieć, czy dziewczyna jest gotowa do defloracji, a nie fizycznie tak moralnie.

Pamiętaj, że pierwsza seks i pozbawienie dziewictwa pozostaną w jej pamięci na zawsze,więc problem polega na tym, że wspomnienia twojej pół są pozytywne. To nie ma znaczenia, jak związek się dzieje, ale czy chcesz, aby pamiętała z przerażeniem swojego pierwszego doświadczenia seksualnego i starała się zapomnieć o tym jako koszmarne marzenie? Skorzystaj z naszej rady, a wtedy wrażenia pierwszego kochanka kochanka pozostaną najlepsze.

Co musisz wiedzieć o pierwszej seksie i defloracji: popularnym krowie

Być może, być może, jest to konieczne z drobiazgami: po prostu, że w pierwszej seksie się nie zdarzy. Aby właściwie pozbawić dziewictwo dziewictwa, z wyprzedzeniem konieczne jest dbanie o sytuację, o moralny poparcie io wystarczające emocje. Wiele dziewczyn ostrzega przed nadchodzącym procesem defloracji, kierowanego błędnymi opiniami w tej sprawie.

Mity o utracie dziewictwa

Wskazane jest przytoczenie przykładu najpowszechniejszych mitów dotyczących utraty dziewictwa:

 1. Idealny wiek defloracji to 14 lat. W rzeczywistości nie ma odpowiedniego okresu. Kwestia ta może polegać jedynie na moralnej gotowości młodzieży: psychologowie zalecają odłożenie utraty dziewictwa do 17-18 lat.
 2. Później pierwsza płeć, tym grubsza będzie hymen, co oznacza, że dziewczyna będzie bardziej bolesna. W prawdziwym stanie stopień dyskomfortu i bólu jest również niezależny od wieku młodej damy. Gęstość i osobliwości lokalizowania śliwki w każdym z przedstawicieli słabszej płci są indywidualne.
 3. Pierwsza seks to „morze” krwi. Niezależnie od tego, jak facet pozbawi dziewczynę dziewictwa, natychmiast lub stopniowo, z lub bez bólu, obecność krwawego wyładowania nie jest konieczna. W niektórych przypadkach, z wystarczającą elastycznością hymeny, wcale nie może być krwi.
 4. Prezerwatywy po raz pierwszy będą jeszcze bardziej nieprzyjemne. To błędne wyobrażenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wszyscy wiedzą, że środki antykoncepcyjne są wykonane z najlepszych lateksów. Ponadto, dodatkowy smar ułatwia wprowadzanie i doznania bólu w jak największym stopniu.

Kolejny mit, nazywany często przez faceta, który pozbawi dziewczynę dziewictwa, ale nie chce używać prezerwatywy: po raz pierwszy nie zajdzie w ciążę. Głupota! Każda zdrowa dziewczyna, która nie ma odchyleń, może zajść w ciążę, w tym. w defloracji. Zdarza się często, ale niezależnie od obecności lub braku intymnego doświadczenia, zdolność organizmu do zapłodnienia jest udzielana większości młodym damom.

Jak przygotować się do właściwego pozbawienia dziewczyny niewinności

Tak więc, aby zeszpecić dziewczyna bezboleśnie, należy stosować się do pewnych zasad. Warto zauważyć, a podstawowym warunkiem dla każdego z nich: płeć piękna powinna zaufać kochanka, jedynym sposobem będzie mógł odpocząć i swojego partnera, aby zminimalizować dyskomfort, wstyd i ból.

Pierwszą rzeczą, facet na pewno musi zadbać, jest to miejsce, w którym nastąpi akcja. Pierwszy seks, który wystąpił po wypisie w wejściu lub w lesie na łóżku nie będą najprzyjemniejsze wspomnienia. Ważne jest, aby wybrać środowisko, które można zorganizować dla szczerości i intymności. Warianty pierwszej nocy dużo, ale wskazane jest, aby pamiętać, kluczowy punkt – wszystko musi być romantyczny. Nawet jeśli młody człowiek nie jest nałogowym romantyczny, będzie musiał odłożyć na bok swoje preferencje i starają się zadowolić ukochaną.

Musisz to zająć:

 • relaksującą muzykę intymną;
 • czyste i piękne pościel;
 • ciche oświetlenie lub świece;
 • lekkie przekąski;
 • butelkę wina lub szampana.

Intimate ustawienie dla relaksu dziewczyna

Ta sytuacja nie zmęczy partnera, ona zdoła się zrelaksować, zrelaksować się i skoncentrować na swoich pragnieniach. Romantyczna atmosfera, czystość i komfort to podstawa do wyboru przytulnego miejsca na pierwszą sex.

Seksualność z dziewicą: bez bólu, ale z przyjemnością

Co do bezpośredniego przygotowania do stosunku płciowego, głównym zadaniem człowieka jest doprowadzenie partnera do maksymalnego podniecenia. Następnie opowieści o bolesności i udręce podczas deflacji nie będą uzasadnione. Z dużą emocją dziewczyny, pierwsza penetracja będzie bezbolesna i nie przyniesie żadnego dyskomfortu.

Aby uzyskać młodą damę i jak najszybciej, pozbawiając ją dziewictwa, pomogą poznać erogeniczne punkty i sposoby ich oddziaływania. Trzeba delikatnie stymulować łechtaczkę, dotknąć i napiąć sutki, przykryć całe ciało delikatnymi pocałunkami, a następnie bez trudności będzie można złapać najwłaściwszy moment na początek.

Więc jak poprawnie wejść do dziewczyny i pozbawia ją dziewictwa?

 1. Zadbaj o smarowanie, jeśli naturalne wypuszczanie pochwy nie wystarczy. Tylko wystarczająca wilgoć pochwy pomoże zminimalizować dyskomfort. Apteka sprzedaje specjalne smary, ale należy pamiętać, że ginekolog nie zaleca używania tych funduszy po raz pierwszy.
 2. Dziewczyna nie powinna być zacięta i wewnątrz. Ograniczone mięśnie pochwy podczas wchodzenia do męskiego penisa będą powodować silny ból.
 3. Wybór stwarzają podstawowy moment, którego nie można zapomnieć. Seksolodzy zgadzają się, że stanowisko misyjne jest idealne dla deflorowania. „Classic” opcja, w której młoda dama leży na plecach, a facet znajduje się między jej nogami. Aby wytworzyć bardziej wygodny kąt penetracji penisa pod partnerem umysłowym można umieścić poduszkę lub miękki wałek.
 4. I, oczywiście, sposób penetracji. Zacznij stopniowo wchodzić do prącia, najpierw kilka centymetrów od wejścia do pochwy. Możesz zrobić kilka starannych ruchów, nie dosięgając hymenów. Potem musisz zrobić ostre, ale pewnie idź do przodu, wsiadając do środka. Trzeba wstrzymać na chwilę, aby dziewczyna mogła wytrzymać bolesność. Po tym można delikatnie kontynuować tarcie.

doskonała postawa po raz pierwszy

Towarzyszy procesowi czułości i uczucia – jest to pierwsza płeć, którą partner będzie pamiętał przez resztę swojego życia.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 301, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: