Jak przedłużać seks i nie kończyć długo, środków i sposobów dla mężczyzn

Как продлить секс и долго не кончать, средства и способы для мужчин

Witam, drodzy przyjaciele! Tematem dzisiejszego, zwłaszcza dla mężczyzn, w odniesieniu do życia seksualnego silniejsza płeć. W szczególności porozmawiajmy o problemie przedwczesnego wytrysku. Co dla mężczyzny może być ważniejsze niż poczucie własnej wartości w łóżku? Najmniejsze niepowodzenie może zachwiać i bez terminowo pomoc, coraz bardziej poważny problem, może prowadzić do rozpadu depresyjne, apatyczne lub wielkie rozczarowanie w jego męskiej godności. A jednak, spróbuj dowiedzieć się, jak chłopcy, jeśli tylko problem dla nich w łóżku jest krótki stosunek płciowy.

Szybka wytrysk jest naprawdę uciążliwością. A jeśli nawet pięć minut seksu nie jest wielkim problemem dla takiego faceta jak mu się twój partner, bo dziewczyny są znane potrzebują dużo więcej czasu, aby osiągnąć długo oczekiwany punkt kulminacyjny?

Dlaczego niektórzy mężczyźni zbyt szybko osiągają orgazm

Tak więc, w celu przedłużenia seksu i nauczyć się nie kończyć przez długi czas, konieczne jest przede wszystkim znalezienie prawdziwej przyczyny problemu. Najczęściej przedwczesny wytrysk spowodowany jest:

 • nadwrażliwość na penis glans – w tym przypadku najprawdopodobniej będziesz musiał udać się do lekarza;
 • stresująca sytuacja (kłopoty w pracy, smutne wieści, itp.) – co do zasady problem ma charakter jednorazowy;
 • długotrwałe zmęczenie – często zaburzenia seksualne rozwiązuje się przy pomocy właściwego odpoczynku;
 • choroby układu moczowo-płciowego – nie ma tu specjalistów;
 • długotrwały brak bliskich stosunków z kobietami lub brak doświadczenia w ogóle – szybki wytrysk występuje u młodych mężczyzn, którzy nie są w stanie wystarczająco kontrolować procesu i swoich uczuć.

Dlaczego niektórzy mężczyźni szybko orgazm?

Wśród powodów, które mają negatywny wpływ na życie seksualne pary, warto zauważyć banalny egoizm męski

. Nie możesz wykluczyć takiej wersji. Jeśli człowiek ma satysfakcję ma dla człowieka najistotniejsze znaczenie, a egoistka nawet nie myśli o uczuciach drugiej części, konieczne jest rozwiązanie problemu psychologicznie. Ale z wyraźnym spadkiem testosteronu, hormonu odpowiedzialnego za płciową męskość, nie ignorujesz trudności w łóżku, uważasz je za czasowe i spodziewaj się, że się rozwiążą – bez pomocy lekarzy, których nie da się radzić.

Jak długo nie kończy się podczas seksu: zalecenia doświadczonych kochanków

Co zrobić, aby nie kończyć się kilka minut po starcie, ale uprawiać seks w przyjemności siebie? Jeśli musisz poważnie myśleć o tym, musisz pilnie szukać rozwiązania. Oczywiście, w niektórych sytuacjach niemożliwe jest zrobienie czegoś bez odpowiedniego leczenia. Ale częściej niż kłopoty w łóżku nie są tak trudne jak się wydaje. Poniższe zalecenia pomogą zmienić życie seksualne na lepsze, przejąć kontrolę nad sytuacją i uzyskać wspaniałe wrażenia miłosne.

Więc pierwszą rzeczą do zrobienia jest odejście złych myśli i emocji. Jeśli powodem szybkiego „wykończenia” jest brak doświadczenia z bliskimi związkami z kobietą, możesz to zrobić: Powiedz dziewczynie, że pierwszy raz skończysz szybko, ale wtedy czeka na drugą „pływać”, która jest dłuższa, podczas której ona może dostać orgazm (a nawet nie jeden). Przez pierwsze kilka dni ta opcja może się odbyć.

A jednak, aby nauczyć się nie kończyć długo, problem będzie musiał być rozwiązany dokładnie. Pamiętaj o kilku ważnych regułach:

 • Z podejściem do wytrysku, radykalnie zmienia tempo ruchu – aby zatrzymać początek orgazmu pomoże zarówno spowolnić jak i przyspieszyć tarcie.
 • Częściej niech Twój partner znajdzie się na szczycie – w pozycji „Jeździec”, dla facetów jest znacznie trudniej niż w jakiejkolwiek innej pozycji.
 • W momencie przed orgazmem pozbądź się członka z pochwy i ścisnij go u podstawy, lub ściągnij moszny, chwytając za dwa palce między jądrami. Za parę sekund – i możesz kontynuować!
 • Często angażuj się w seks – jest to najpewniejsza droga, aby nauczyć się nie skończyć szybko.

Jak długo powinienem przestać pływać?

Męskie środki na przedłużony stosunek płciowy

Niektórzy doradzają, aby myśleć o czymś nie-seksualnym podczas bliskości, tj. o wszystko, jeśli tylko twój mózg był w stanie krótko przełączyć i zmniejszyć intensywność wrażeń. Ale tutaj najważniejszą rzeczą nie jest przesadzenie, aby nie stracić erekcji. Oczywiście jedna z skutecznych metod przedłużania stosunku płciowego dotyczy mężczyzn, którzy przez długi czas pracują bez kobiet. Aby pomóc w takich przypadkach, przychodzą specjalne środki:

 • Środki smarne farmaceutyczne z znieczuleniem – najprostszym sposobem na opóźnienie początku orgazmu. Takie leki gwarantują co najmniej 10-15 minut więcej płci niż zwykle. Łatwe w obsłudze, ale dla większej skuteczności środka po aplikacji warto trochę poczekać – smar nie rozpoczyna się natychmiast.
 • Środki zaradcze ludowe. Tutaj wszystko jest indywidualne, a jeśli masz uczulenie na co najmniej jeden z poniższych składników, nie można ich zastosować. Aby nie skończyć dłużej, na godzinę przed seksem, napij mocną kubkiem dębu – spowalnia działanie receptora na głowie penisa. Poradzić sobie z „szybkim” orgazmem będzie regularnie spożywanie liści malin i porzeczek. W swojej czystej formie, nie muszą jeść, oczywiście, ale dodać do różnych potraw lub napojów nie zaszkodzi.

Środki przedłużające stosunek płciowy

Ale nie ma potrzeby uciekania się do „pomocy” napojów alkoholowych, pomimo faktu, że nawet zaleca się stosowanie ich w celu zwiększenia trwałości seksualnej jeszcze bardziej niż receptury malin. Jeśli przyzwyczaja się do szklanki zbyt często, sytuacja może się pogorszyć, co powoduje poważne ucisku funkcji seksualnych.

Nie zapominaj o ustnych pieszczotach i delikatnych preludiach, daj czas na rozgrzewkę partnera: im się podoba, tym szybciej się skończy, co oznacza, że nie musisz opóźniać momentu orgazmu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: