Jak przekonać dziewczynę do seksu analnego w dupie, porady

Как уговорить девушку на анальный секс в попу, советы

Po przejściu na naszą stronę w poszukiwaniu sposobów, jak przekonać dziewczynę do seksu analnego, prawdopodobnie chciałbyś zróżnicować swoje intymne życie i przynieść coś nowego. Podnieś „klucz” do dupa partnera pomoże nam w uzyskaniu porady, która jest bezwzględną większością mężczyzn.

Przecież często wolą seks analny do pochwy. I to nie tyle na temat seksu: uczucia facetów, których penis jest w odbytie ich partnera, naprawdę się jaśniej. Przede wszystkim winy są podświadomym instynktem pragnienia dominacji pani.

Jak oferować sex analny: wstępne pieszczoty i emocje

Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku każdej kobiety stosunek analny nie jest łatwą sprawą. Często dziewczęta, mające za sobą znaczne doświadczenie „niestandardowych” relacji intymnych, zaprzeczają swym dzieleniom w pragnieniu penetracji odbytu. Aby przekonać dziewczynę do analnego, nie możesz przede wszystkim zadać jej bezpośredniego pytania na ten temat. Ale skąd zacząć? Należy zrozumieć, że każda kobieta ma swój własny poziom wrażliwości na pieszczoty pochwy. Wstępna tkliwość – to jest coś, czego w żadnym wypadku nie można zaniedbywać. Z preludium w ogóle zależy od zgody partnera na pikantny sequel.

Preliminaria dla większej emocji

Ważne jest, aby człowiek zrozumiał, czy jego kochanek jest gotowy na seks analny w ogóle. Staraj się delikatnie pieścić osioł swojej żony, dokładnie obserwując reakcję. Perspektywa słowami „proszę, dobrze, przynajmniej raz”, itd. w tym samym duchu nie warto tego. Jeśli partner rozluźnia mięśnie gluteus, szanse na penetrację mężczyzny są świetne. I bez żadnych słów staje się jasne, że nie jest niechętna próbować innowacji w łóżku.

Nie musisz się zatrzymywać, musisz działać pewnie i spokojnie, nie zapominając o kolejności ruchów. Następnym krokiem w drodze do seksu analnego powinny być łagodne palce trzymające pośladki. Bezpośrednim potwierdzeniem, że dziewczyna nie będzie przeciwko śmiałe intymne doświadczenie, będzie jej zamachu stanu na brzuchu. Z całego jej wyglądu, wydaje się, aby pokazać, czego oczekuje od determinacji jej partnera.

Nawiasem mówiąc, wielu mężczyzn ze szczególnym zdumieniem dotyczy tak zwanych „dziewic” odbytu. Od pierwszych doświadczeń wejścia „od tyłu” zależy dalsze nastawienie kobiety do tego rodzaju seksu. Aby przekonać kobietę do penetracji analnej, choć nie daje jej silnych bolesnych wrażeń, ważne jest, aby ją wzbudzić. Tak szybko, jak dziewczyna jest gotowa do góry, które mogą być zrozumiane przez jej przyspieszony oddech, kołatanie serca, obrzęk warg sromowych i łechtaczki rozszerzenia, facet powinien zwilżyć palec w jej nawilżenia pochwy i trzymać je w kroczu, delikatnie masując odbytu. Ten gest pozwoli partnerowi zrozumieć, że tym razem chce inną penetrację, a nie pochwy.

Jak rozwijać odbyt i przekonać dziewczynę do seksu analnego

Wtedy wszystko zależy od kobiety. Jeśli z jej strony nie ma wyraźnych zastrzeżeń, prawdopodobnie nie oprze się.

rozwój mięśni odbytu przed seksem analnym

Sugerując partnera seksu analnego w ten sposób, nadal działać zgodnie z planem:

  1. Przed wciągnięciem odbytu z penisem, musisz odpowiednio zaprojektować wejście. Aby to zrobić, wprowadź palec dziewczyny, najważniejszą rzecz – nie wykonuj ruchów do przodu do tyłu. Przyjemność doświadczana przez młode panie podczas seksu analnego nie jest związana z tarciem podczas tarcia: przyjemność sprawia uczucie pełności odbytnicy.
  2. Jeśli kobieta lubi to, wprowadź jeszcze jeden palec. Powoli, nie zapominaj o smarowaniu, ponieważ otwór odbytu nie emituje naturalnego środka poślizgowego jak pochwę.
  3. W takim przypadku nie musisz przestać pieścić jej piersi, całując całe ciało pocałunkami. Ważne jest w ogóle, aby rozpraszać ją od myśli o zbliżającym się penetracji.
  4. Całkowicie unikać bólu partnera nie powiedzie się, ale można go zminimalizować. Poprzez nakłanianie dziewczyny do szaleństwa poprzez pobudzenie palców „otworu” odbytu, możesz bezpośrednio sugerować jej penetrację przez członka.

Jeśli zgodzi się zaangażować się w taką seks, człowiek zrobił wszystko dobrze. Ale jak być, jeśli pani zasadniczo odrzuca wszelkie pochwy pochwy i próbuje poważniejszej kontynuacji? Odpowiedź jest jedna – żaden sposób. Przed kategorycznym wysiłkiem faceta będzie na próżno. Ostateczną decyzję podejmuje tylko dziewczyna. Zadanie tego człowieka jest inne: musi przekonać swojego partnera, że lubi seks analny, prowokować ją do pokazania inicjatywy.

Co nie można zapomnieć, próbując przekonać dziewczynę do seksu analnego

Poniższe porady dadzą pewność, że facet, który zaprosił kochankę do spróbowania seksu analnego:

  1. Nie zapomnij zwracać uwagi na jej tyłek: pocałunki, pieszczoty, masaż palcami.
  2. Anilingus jest jednym ze sposobów delikatnego oddziaływania na krocze, a bezpośrednio na odbytu. Licking „dziury” z językiem dziewcząt dostaje dziewcząt, jak na przykład stymulacja łechtaczki.
  3. Najważniejszym zadaniem faceta jest przekonanie partnera o jego umiejętności pisemnych i doświadczeniu w sprawach seksu analnego. Uspokój ją, powiedz jej, że wiesz jak sprawnie postępować.

Wiele kobiet, które chcą angażować się w takie stosunki seksualne, nie może decydować o strachu przed wybarwieniem mężczyzny. Użyj prezerwatywy (chroni również męską cewkę moczową przed infekcjami jelitowymi) i nie zapomnij o smarowaniu, który musi być stosowany zarówno w przypadku antykoncepcji i odbytu.

masaż pośladkowy przed seksem analnym

Po zaproponowaniu do zrobienia analnego, zdecydować się na wybór stwarzają. „Człowiek z tyłu” w pozycji kolanko-kolana partnera – po raz pierwszy najbardziej odpowiednia opcja. Pamiętaj, że penetracja penisa może być dokonana dopiero po długiej wcieleniu.

Większość kobiet, ze względu na ich naturalną naturę seksualną, jest gotów „dać się” swojemu partnerowi. Pozbawiając się, stając się słabsi, dziewczęta na podświadomym poziomie zyskują psychiczną przyjemność z przekonania, że ​​ukochany mężczyzna posiada całe ciało. Tak więc, aby przekonać kobietę do seksu analnego jest prawdziwe. Właściwe działania faceta w procesie wstępnych pieszczot – połowa sukcesu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 313, в среднем: 4,68 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: