Jak przynieść żonę do orgazmu i zrozumieć, czego chce w łóżku

Как довести жену до оргазма и понять, чего она хочет в постели

Jak wiecie, każda kobieta jest indywidualna. Każda kobieta ma swoje specjalne preferencje seksualne. Dla kogoś ma znaczenie znaczenie narządów seksualnych partnera, dla innych młodych kobiet technika i zdolność do przyjemności ma zasadnicze znaczenie. Podczas gdy niektórzy panie preferują miękkie stosunki przetargowe, inni dają surowy seks.

Zdarza się także, że zmieniają się te same preferencje dotyczące intymności podczas aktywnego życia seksualnego u kobiet. Nie zawsze rzadko jest, aby mężowie przestali zadowalać swoje żony, a ci, którzy poszukując zwykłej fizjologicznej przyjemności, popełniają frywolne niegodziwe czyny. Jak nauczyć się przywrócić jego żonę do orgazmu, jeśli ostatni raz w seksie małżeńskim, czegoś brakuje.

żona w łóżku

Małżonkowie nigdy nie będą mieli podobnych pytań, jeśli partnerem jest jedna z kobiet, która może poczuć pożądany orgazm niemal z jednego dotyku w delikatnej części ciała. Pomyśl o jasnym planie mężczyzny będzie musiał w przypadku, gdy nawet długa gra wstępna, seks oralny i długi seks nie zawsze dają szczyt przyjemności ich wiernym.

Jak szybko sprowadza żonę do orgazmu z każdym intymnym powinowactwem, na pewno nikt nie odpowiada, ponieważ nie ma jednej zasady. Jednak doświadczenie tutaj pochodzi od mistrzów i prawdziwych guru seksu, którzy wiedzą dokładnie, jak dać kobiecie nieziemską przyjemność. Głównym tajemnicą w tym „twardym” biznesie jest posiadanie techniki nakłuwania, dzięki której można nie tylko różnicować przyjemności seksualne partnerów, ale także doprowadzić do nowego, wyższego poziomu zaufania do związku.

Jak znaleźć punkt G swojej żony i doprowadzić ją do silnego strumienia

Oczywiście mowa jest oczywiście o orgazmie strumieniowym. Aby dowiedzieć się, jak doprowadzić żonę do niego i usłyszeć w przemówieniu sporo oklasków na jej części, jest zrozumienie zawiłości kobiecej fizjologii.

W pobliżu cewki moczowej, piękne kobiety mają również żelazo, które na wiele sposobów jest prototypem gruczołu krokowego płci męskiej. Stymulacja może wywołać intensywne wytwarzanie płynów. Czując się blisko wejścia do pochwy, na górnej ścianie niewielkiego pagórka, człowiek musi być spełniony: prawdopodobieństwo, że będzie w stanie poznać jego żonę tryskać, wzrosła kilkakrotnie, ponieważ znalazł się słynny punkt G u kobiet.

Płyn wytwarzany przez „tuberkle” jest wydalany przez orgazm przez cewkę moczową. To nie jest mocz, nie ma zapachu, nie smaku. Wytrysk tę sprawę podczas stosunku płciowego może nie każda dziewczyna, ale nawet jeśli to się stało z jego żoną, mąż nie ma się zerwać i uciec pod prysznicem. Wręcz przeciwnie, powinien on wspierać swoją dziewczynę, aby dać mu siłę i pewność siebie w tym, że był zadowolony z niego (po to osiągnął szczęście cały czas, co prawdopodobnie w życiu nie doświadczyłem) i dla siebie (mimo wszystko, robił wszystko dobrze i był w stanie przynieść jego żona do najpotężniejszego orgazmu). Niezależnie od tego, jak to zrobił, członka czy rąk, końcowy wynik jest ważny.

mąż całuje swoją żonę

Nawiasem mówiąc, o tym, co mężczyzna ma zamiar zrobić ze swoją żoną, lepiej jest powiedzieć jej z wyprzedzeniem i upewnić się, że ona również tego chce. W końcu, orgazm – jest w porządku, ale poczucie niezręczności i zakłopotania nie zostało anulowane. Po spryskiwaniu, niektóre dziewczyny rozwijają kompleksy, stają się ściskane i niezdecydowane.

Główną część panienek teoretycznie jest w stanie przeżyć taki niesamowity i potężny orgazm, ale w praktyce, jak się okazuje, tylko niewielki procent kobiet znających pojęcia „skvirta”. Powodem tego są nieudolne działania partnera. Powstaje pytanie, w jaki sposób doprowadzić żonę do orgazmu, należy nadać każdemu człowiekowi, bo w miłości i wielkodusznego żony jest niezwykle ważne, że był w połowie tak dobry w łóżku jak on.

Jak doprowadzić do szczyt przyjemności i co trzeba pamiętać

Ale, jak zawsze, jest jedno „ale”: przyjemność obcowania płciowego każda dziewczyna zaczyna wracać w głowie, a dopiero potem mózg wysyła sygnał do narządów płciowych. I aby wszystkie impulsy emocji dotarły do ​​celu, pani powinna być jak najbardziej zrelaksowana. Aby poczuć przyjemność z komunikacji w tej chwili pomoże to zrozumieć, że związek z mężem jest idealny.

Nawiasem mówiąc, w celu doprowadzenia do orgazmu moja żona jest możliwe tylko w stanie czuwania, ponieważ panie mózg spanie nie jest aktywny, ale – co jest niezbędne do stymulacji. Istnieje wiele innych niuansów, które każdy mężczyzna powinien wiedzieć:

  1. Nie należy się denerwować partnerem. W podświadomości zapach papierosów i alkoholu może być zły lub drażnić dziewczynę podczas seksu. Kwestia higieny odgrywa tu również ważną rolę, dlatego nie powinno być żadnych zapachów od partnera.
  2. Warunkiem głównym jest maksymalne zaufanie do siebie i brak nierozwiązanych konfliktów. Stare przestępstwo nie pozwoli żonie zrelaksować się i cieszyć się procesem.
  3. Wtem niech będzie wielkim zadaniem, które przyniesie ciężarnej żonie do orgazmu. W okresie ciąży u większości kobiet zwiększa się atrakcyjność seksualna, która jest wadą fizjologii.
  4. Słuchaj pragnień kobiet podczas stosunku. W tradycyjnym seksie pochwy, tylko jedna na cztery kobiety regularnie uzyskują orgazm, pozostałe trzy kobiety są po prostu zadowolone z tego procesu. Powodem tego jest to, że partnerzy nie chcą pogłębiać istoty prawdziwych pragnień i zachowań seksualnych ich połówek.

namiętny seks oblubienicowy

Aby doprowadzić do orgazmu, żona, bliska i ukochana, powinna jak najdokładniej badać swoje pragnienia i preferencje seksualne. W tym celu należy stale kontrolować reakcję partnera na każde dotknięcie, pocałunek, ruch. Satysfakcja seksualna jest indywidualnym i delikatnym pytaniem, ale każdy człowiek może nauczyć się odpowiedzi na to pytanie.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 311, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: