Jak przyprowadzić dziewczynę do zabiegu, przygotowania i komfortu

Как довести девушку до сквирта, подготовка и удобные позы

Każdy młodzieniec chce być idealnym partnerem seksualnym dla swojego kochanka. Po wypróbowaniu wszystkich pozach, ucząc się radości i studiując wszystkie techniki doustnych pieszczot, niektórzy nie mogą zdecydować się podać swojej połowy kaszlu, a raczej nie wiedzą, jak przyprowadzić dziewczynę do niego.

Samica wytrysku, jak się często nazywa, stanowi uwalnianie znacznej ilości płynu seksualnego specyficznego w momentach większych przyjemności. Odczucia otrzymane przez kobiety podczas orgazmu strumieniowego nie mogą być porównywane z innymi. Aby doprowadzić dziewczynę do nakłucia, należy przyjrzeć się poniej lekcji poniżej dostawa do młodych kobiet z nieziemskiej przyjemności.

wyszukaj punkt G

O czym należy myśleć wcześniej: kilka warunków do wyprysku

Zacznij od przygotowania. Najpierw lepiej porozmawiać o tym z partnerem, czy jest gotowa na taki eksperyment w łóżku. Wiele kobiet czuje się nieswojo po wydzielaniu płynu z cewki moczowej, są wstydzone, chociaż w rzeczywistości nie ma się czego wstydzić, ponieważ jest to naturalny proces.

Jeśli partner nie ma nic przeciwko takiemu wyrafinowaniu miłości, facet musi zwrócić uwagę na:

  1. Twoje paznokcie. Powinny być skrócone i dokładnie umyć ręce.
  2. Obecność smaru do smarowania seksu pochwy. Z jego pomocą łatwo jest uniknąć trudności podczas wprowadzania palców lub członka.
  3. Ręczniki i serwetki. Aby nie dopuścić do zmoczenia łóżka, biorąc strumień ejakulatu na siebie, pomogą im.
  4. Intymność sytuacji. Zanim zdecydujesz się sprowadzić dziewczynę do squirt orgasm, warto zaoferować jej najbardziej przyjemną, relaksującą atmosferę. Najbardziej popularnymi cechami są muzyka, świeczki, szampan, oleje aromatyczne, wanna z pianką itp.
  5. Stan partnera. Zanim zacznie płeć, musi zaznaczyć potrzebę opróżnienia pęcherza moczowego i jelit.
  6. Wstępne pieszczoty. Zanim wejdziesz do pochwy dziewczyny i przyprowadź ją do kaszlu przez członka, musisz jak najszybciej ogrzać ją palcami. Nie zapominaj o pocałunkach, erotycznym masażu i łagodnych słowach.

Jak znaleźć punkt G i doprowadzić kobietę do strumienia orgazmu

Następny etap poszukuje tego słynnego punktu G. Dla każdej dziewczyny jest w tym samym miejscu, ale jednak jego położenie może się nieco różnić. Na przedniej ścianie pochwy jest mały guzik, który w niewymagającym stanie kobiety jest prawie niemożliwy do odczuwania palcami. Gdy tylko krew przylega do pochwy, zaczyna się zwiększać i poczuje się jak orzech, nie tyle w wielkości, ile w fakturze.

zabrać dziewczynę do wody

W przybliżeniu w odległości 3-4 cm od wejścia do pochwy można otrzeć tę erogeniczną strefę, która może dać dziewczynie potężny orgazm. Jednocześnie nie zawsze jest możliwe, aby doprowadzić dziewczynę do strumienia wody. Jakkolwiek dziwne może się wydawać, możliwość emigracji nie jest przyznawana wszystkim sprawiedliwemu seksowi.

Wiedząc prostą drogę do punktu G, para musi zdecydować się na najbardziej odpowiednią stymulację stymulacji.

Według najbardziej wielu internautów można rozważyć najbardziej dogodne opcje:

  1. Dziewczyna leży na plecach z szeroko rozstawionymi nogami. Zadaniem partnerki jest wejście w jej pochwy palców środkowych i palców wskazujących, aby dłoń podniosła wzrok. Aby doprowadzić palec do dziewczynki do nakłucia, musisz je zgiąć, poruszając się w górę iw dół.
  2. Partner przyjmuje pozycję kolana. W tej pozycji dogodne jest, aby człowiek stymulował punkt G zarówno rękami, jak i członkiem. W drugim przypadku ważne jest, aby uznać, że męska miednica nieco wieje nad żeńską, która umożliwi skierowanie penisa w dół, w kierunku pożądanej strefy erogennej.
  3. Tak zwane „zszywki”, w których wybrana postawa nie odgrywa ogromnej roli, jest równoległa penetracja palca wskazującego partnera do pochwy, a duża do odbytu. Człowiek musi wykonywać szybkie ruchy w przód, stopniowo zwiększając tempo.

Ostatnie kroki: jak dać kobietom strumień orgazmu

Aby odnieść sukces, wiedząc, jak przywieźć dziewczynę do nakłucia, należy rozważyć także, jak wykonać stymulację. Ważne jest słuchanie naturalnej reakcji partnera. Każda dama jest indywidualna: lubi gwałtowne ruchy ostrych, druga jest wyzwalana przez powolne przesądy zmysłowe. Dlatego stopień i siła wkładania palców lub prącia muszą być zmieniane.

Nie zapomnij o łechtaczce. Squirt wraz z orgazmem łechtaczkowym jest czymś niesamowitym. Ta płeć, którą pamięta przez długi czas, zmysłowe i przytłaczające doznania będzie dążyć do zadowolonej damy na tyle długo.

Facet powinien pozwolić jej się zrelaksować i nie myśleć o tym, jak będzie wyglądała z zewnątrz. Jak tylko dziewczyna mówi, że czuje potrzebę pójścia do toalety, mężczyzna może zacząć się cieszyć: wszystko jest zrobione dobrze, a on udał się do mety. Ale w celu doprowadzenia dziewczyny do nakłucia, w żadnym przypadku nie można zatrzymać i spowolnić, bez względu na to, jak trudno jest.

kobiecy absolutorium

Więc w końcu wszystko się zdarzyło, co widzisz w tej chwili? Przez cewkę moczową wyłoniła się przezroczysta lub lekko biaława ciecz, taka jak fontanna lub potężny splash. W tej chwili partner czuje głębokie fale na całym ciele, od kończyn do głowy. Niektóre kobiety mogą nawet znaleźć się w półmroku, ponieważ moc takiego orgazmu jest po prostu nadzwyczajna.

Aby doprowadzić dziewczynę do nakłuwania może być bardzo szybko, jeśli zrobisz wszystko, jak opisano powyżej. Tymczasem partner powinien zrozumieć, że dla kobiety takie uczucia są nowością, a ona może nawet, przestraszyć się, przerywać proces. Cóż, to jej prawo, aby nalegać na powtórzenia nie jest konieczne, ale i zdenerwowane: pragnienie doświadczania wcześniej nieznanych żywych uczuć po pewnym czasie wzrośnie kilka razy. Aby zapomnieć o człowieku, który kiedyś otworzył drzwi do świata niesamowitego i nieporęcznego koktajlu, nigdy nie może.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 254, в среднем: 4,63 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: