Jak stać się bardziej seksowna i zwiększyć piersi w domu

Как стать сексуальнее и увеличить грудь в домашних условиях

Witam, drodzy panie! Zniekształcaj swoją firmę, ponieważ temat dzisiejszej rozmowy może cię zainteresować. Co myślisz, która część ciała jest pierwszą, która pod okiem ludzi? Odpowiedź jest oczywista – to jest klatka piersiowa. Brunetki i blondynki, wysokie i malutkie, krzywego i smukłe, młode i starsze – każdy przedstawiciel silnych preferencji seksualnych, ale niekwestionowany ideał kobiecej urody i seksualności zawsze była, jest i będzie wspaniały biust elastyczna. Atrakcyjna piersi z natury, niestety, jest rzadka. Najczęściej zaokrąglone kobiecy biust – jest wynikiem ciężkiej pracy jego właściciela lub owoców talentu chirurga plastycznego.

Nawiasem mówiąc, pierwsza operacja powiększania piersi wykonywane we Francji przez około dwa wieki temu. Zamiast form silikonowych dla kobiet wszczepionych parafiny, wosku, a nawet tłuszcz zwierzęcy, co często prowadzi do zapalenia otrzewnej i piękno śmierci. W Japonii średnia kobiecości uznano za kompletny brak jakichkolwiek nierówności, więc dziewczyny nie myśleć o powiększaniu piersi, ale wręcz przeciwnie, wykorzystał gęstej materii, ciągnąć piersi silniejsza.

Tajemnice kobiet zwiększają i zaciskają klatkę piersiową w domu

Rozszerzenie piersi w domu – na pierwszy rzut oka ta idea wydaje się nieco szalona. Ale w rzeczywistości można uzyskać piękne, dobrze zbudowane ciało i luksusową postać bez operacji lub drogich kremów, maści, sprayów. Tak, skuteczność ćwiczeń domowych jest wyraźnie gorsza od ostatecznego wyniku instalacji implantów silikonowych. Ale jeśli chcesz powiększyć piersi o 1-2 rozmiarów, wyciągnij i zwróć starą formę, będziesz musiał być cierpliwy przez kilka miesięcy.

Powiększanie piersi z biustem

Pożądany efekt zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy jednocześnie stosuje się kilka metod do powiększania piersi. Aby zmienić popiersie, musisz się nauczyć pewnych tajemnic:

 • Nie zdarza się bukie i jędrne piersi bez napiętych mięśni, dlatego też główny cios będzie musiał wykonać dla ćwiczeń fizycznych.
 • Aby utrzymać skórę w obszarze dekoltu, każdy dzień pod prysznic kontrastuje przez 3-4 minuty.
 • Brak ograniczeń w diecie, ponieważ diety o niskiej zawartości kalorii są wrogami kobiet „wielkości”.
 • Życie intymne powinno być regularne i pełne. Podczas orgazmu organizm produkuje hormony wpływające na stan skóry, wielkość biustu i pozytywny nastrój.
 • Bielizna – kolejny ważny punkt, który może podkreślić kształt i popsuć postać. Ponadto, biustonosz powinien odpowiednio podtrzymywać gruczoły piersiowe, zapobiegając ich zwisaniu.

Zewnętrzne produkty i produkty na piękne, duże popiersie

Ponadto, aby zwiększyć piersi, każda dziewczyna ma okazję doświadczyć działania prostych metod, badanych przez więcej niż jedno pokolenie kobiet. Niektóre z nich nie mają przeciwwskazań, z wyjątkiem indywidualnej nietolerancji i są ekonomicznymi prostymi sposobami poprawienia wyglądu kobiecej piersi:

 • Zastosowanie siatki jodowej jest metodą pozwalającą na zwiększenie przepływu krwi. Na klatce piersiowej konieczne jest rysowanie prostopadle licznych ciągłych linii gładkich. Unikaj jodu na brodawku.
 • Kompresja olejków eterycznych i soli morskiej. W celu przygotowania produktu, kilka kropli oleju geranium, shea lub ylang ylang, 1 łyżka. l. soli morskiej i szklance ciepłej wody (około 38-40 °C). Moistna gazy w roztworze i zastosuj się do piersi, chwytając obszary gruczołów sutkowych.
 • Kompresja Kefir-almond. Pomaga wyjaśnić skórę strefy biustu i dekoltu, zmniejszyć intensywność plam pigmentu. Sporządza się w następujący sposób: 1 łyżka. zimne kefir tłuszczu 6-7 kropli oleju migdałowego.
 • Nakładka z tynków musztardowych. Jeśli chodzi o silniejszy przepływ krwi, trudno znaleźć skuteczniejsze leczenie, ale pamiętaj, że przeciążając liść gorącą pastą na delikatną skórę gruczołów sutkowych, ryzyko wystąpienia poważnego oparzenia.

Powiększenie piersi

Jak już wspomniano, ograniczenia dietetyczne nie pomagają zwiększyć piersi. Ale w celu przyspieszenia procesu, należy przede wszystkim dostosować dzienną dietę i rozpocząć uzupełnianie ją fitoestrogenami roślinnymi analogami kobiecego hormonu płciowego. Substancja w dużych ilościach będzie ograniczona do takich produktów, jak:

 • kopru włoskiego;
 • soja;
 • orzechy włoskie;
 • zielone jabłka;
 • stożki chmielu;
 • szpinak;
 • kurkumy;
 • korzeń lukrecji.

Naturalny estrogen, identyczny z produkowanym przez organizm każdej kobiety, znajduje się również w czerwonym winie, produktach mleczarskich, rybach. Korzystne dla wzrostu piersi wpływ piwo wykonane z szyszek chmielu, ale zepsute figurki i prawdopodobieństwo uzależnienia od alkoholu jest jej skutkiem ubocznym, którego szkoda dla kobiety nie jest porównywalna do korzyści.

Powiększanie piersi z ćwiczeniami

Bez silikonu: ćwiczenia na powiększenie piersi na kilka rozmiarów

Aby zwiększyć piersi, dokręcić je i dawać dawną elastyczność, obciążenie fizyczne jest wystarczające. Zestaw ćwiczeń mających na celu wzmocnienie mięśni piersiowych znajduje się w centrum walki z obrzękiem piersi po porodzie i karmieniu piersią. Skuteczne i systematyczne przeprowadzenie szkoleń pomoże tym, którzy chcą zmienić, zwiększając popiersie o 1-2 rozmiarów biustonosz. Oferujemy następujące ćwiczenia na piękne piersi:

 • Palmy spoczywają przed nim na poziomach klatki piersiowej, ścisnąć je i obliczyć do pięciu. Potem ostro opuszczamy ręce. Uruchom 10-15 powtórzeń.
 • Podbierając łokcie w boki, spróbuj złapać palce jednej ręki palcami drugiej. W tym położeniu zamrażać przez 10 sekund, a następnie spróbować wykonać przeciwnie – rozłożyć ręce na boki, uniemożliwiając trzymanie palców.
 • Pasujemy do żołądka, palmy na poziomie ramion, łokcie są ściśliwe. Potem trzeba rozciągać nogi, niosąc w ramionach ciężar ciała. W tym momencie należy spojrzeć na sufit, zginając w miarę możliwości. W tej pozycji nie poruszaj się przez 20 sekund, podejść 6-8.
 • Spojrzyj na ścianę, pochyl się i staraj się przytulić. W jak największym możliwym czasie należy ściślej ścianę tak mocno, jak to tylko możliwe. Wykonaj 10 powtórzeń.
 • Push-up to najbardziej znany i skuteczny sposób na wzmocnienie mięśni i powiększanie piersi w domu. Dla jednego podejścia wykonaj co najmniej 12 ruchów.

W wysiłku, aby stać się lepszym i bardziej seksownym, kobiety są niezwyciężone. Dostroić się do ciężkiej pracy i zastosować się do prostych zaleceń – wynik sprawi, że poczujesz się nieodparty, pewny siebie i pożądany.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 290, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: