Jak uniknąć dziwnych dźwięków i żenujących sytuacji podczas seksu

Как избежать странных звуков и конфузных ситуаций во время секса

Drodzy przyjaciele, witaj! Porozmawiajmy o czymś, co często boi się mówić głośno: o niewygodnych i niewygodnych momentach podczas seksu.

Brzmi, niezręcznie postawy i wiele innych „dziwactw” często przynoszą psychiczny dyskomfort. Jednocześnie niektórzy ludzie przezwyciężają zakłopotanie dumą lub udają, że nic się nie stało, podczas gdy inni są bardzo zaniepokojeni tym i mogą rozwinąć kompleksy. Dlatego przyjrzymy się najczęstszym zakłopotaniom podczas seksu i starają się zapobiec ich pojawieniu się, znaleźć wyjaśnienie.

Przecież ciało ludzkie nie są idealne, więc natura nas poczęła. Czasami marzymy o namiętnym seksie oczu, jak w filmie pornograficznym, zapominamy o niespodziankach, które mogą rzucić ciało. Idealny seks bez dziwnych dźwięków i innych niewygodnych momentów jest rzadkością. W większości przypadków współżycie seksualne towarzyszy nieprzewidziane sytuacje, które, chociaż nie są istotne, sprawiają, że doświadczają dyskomfortu psychicznego.

Kule kuliste do wzmocnienia mięśni pochwy

Dlaczego w czasie seksu są nieodpowiednie dźwięki, przyczyny

Tak więc rozpowszechnienie manifestacji w pierwszej kolejności są niezrozumiałymi dźwiękami podczas seksu. Dlaczego jest niewłaściwy squelching lub coś przypominającego wzdęcia? Nic tutaj dziwnego, ponieważ przyczyny tego zjawiska są absolutnie naturalne i polegają na dostaniu się powietrza do macicy. Płyta partnera jest w stanie dostarczyć pewnego rodzaju „muzycznego” akompaniamentu, i choćby była nieśmiała, prawie nie można kontrolować takich dźwięków. W pochwie może „masturbować” zarówno podczas seksu, jak i zaraz po nim.

Czy naprawdę nie można walczyć z tym problemem? Aby uniknąć nieprzyjemnych dźwięków podczas seksu, kobieta powinna ćwiczyć swoje intymne mięśnie. Keglowski gimnastyka przy użyciu pochwy lub prostych ćwiczeń pomoże utrzymać napięcie mięśni w pochwie. Na przykład najprostszym wariantem treningu jest skurcz mięśni pochwy przez 1 minutę. Trzeba zacząć od powolnego tempa, stopniowo zwiększając szybkość skurczy mięśni.

Ponadto, te dźwięki, które publikuje kobiece ciało podczas seksu, można uniknąć wybierając odpowiednią postawę. Porada dla mężczyzn: nie wolno spowolnić procesu w przypadku takiej „muzyki” z pochwy, staraj się nie zwracać uwagi na nie.

Brzmi z pochwy dziewcząt podczas seksu – to nie jedyna niespodzianka. Takie nieubłaganie w procesie miłosnym jest również wymiotem podczas blowjob. Czy są mężczyźni, którzy są zupełnie obojętni na seks oralny? Ale żadna z blowjob nie może zrobić bez smacking, a jeśli dziewczyna nie jest tak doświadczony, aby praktykować „głęboki gardło”, to najprawdopodobniej naturalny odruch będzie działał. Nawiasem mówiąc, przezwyciężanie pragnień sygnalizujących podejście do wymiotów, jest obowiązkowym etapem szkolenia tej techniki oral sex. Weź członka bezpośrednio w gardło jest pożądane tylko wtedy, gdy kobieta będzie pewna, że ​​kłopoty, które tylko nie grożą.

Jak reagować na okazjonalne zapachy podczas seksu

Oprócz wymiotów i dźwięków pochwy podczas seksu, odwraca się od intymnego procesu i zmniejsza emocje i nieprzyjemne zapachy. Mogą zawstydzić zarówno mężczyznę jak i jego partnera. Pomimo faktu, że formowanie się gazu w naszym ciele jest kontrolowane, przy maksymalnym odprężeniu, podczas seksu może wydzielać się naprawdę obrzydliwy dźwięk. Ale ironia tutaj jest najczęściej odtwarzana przez zapach, który towarzyszy temu. Co należy zrobić z winowajcą w tej sytuacji?

Istnieje kilka opcji:

  1. Jeśli druga połowa ma duże poczucie humoru, można przełożyć się na żart. Chociaż w tym nic nie jest śmieszne, ważne jest, aby uwagę partnerów nie koncentrowała się na tym, co się stało.
  2. Nie patrz na serce, uspokój się i nie denerwuj się. Ważne jest, aby taki dźwięk i zapach podczas seksu nie sprawiał, że poczujesz się rozczarowany twoją własną seksualnością.
  3. Poczekaj, aż taka uciążliwość złapie partnera i znowu śmiejesz się z zakłopotania, pamiętając, jak to było z tobą poprzednio.

Traktuj z humorem niezręcznie w łóżku

Inne niewygodne momenty, które występują w seksie

Nie tylko przypadkowe meteoryty z jelit mają nieprzyjemny zapach, który może się pojawić podczas seksu. Na przykład niektóre pary nie uprawiają seksu porannego, dopóki nie zetkną się z zębami. Intimacy z odświeżym oddechem, bez wątpienia, bardziej jak partner. Chociaż częściej niż nie, kochający i ufający ludzie są wierni różnym zapachom, które pochodzą z ich ciał.

Co jeszcze powoduje niedogodności w seksie? Dźwięki pochwy i innych zapachów nie są jedynymi żenującymi momentami:

  1. Dużo płynu. Tu mowa może dotyczyć zarówno moczowego oddawania moczu u dziewcząt, jak i rodzaju kobiecej ejakulacji. Gdy tylko logiczny wniosek o zmysłowej kopulacji zbliża się coraz bliżej, nasze ciało i organy reagują z szczytem emocji i zwiększonego stresu, a często z krótkotrwałym utratą kontroli nad tym, co się dzieje.
  2. Śmiech bez żadnego wyraźnego powodu. Nie można go porównać z dźwiękiem wydanym przez kobiety podczas seksu, ale z tego nie staje się mniej żenujące.
  3. >Brak penetracji. W tym przypadku oczywiście nie może być śmieszne, jeśli dziewczyna nie była psychicznie nastawiona na seks analny. Ale bolesność i dyskomfort często pokonują zamieszanie sytuacji i śmiechu.
  4. Ktoś inny imię. W przeciwnym razie dzwoni do swojej dziewczyny, facet ryzykuje nie tylko zepsuciem seksu, ale także po długim postępowaniu.
  5. Niewłaściwa odmiana. Zapoznanie się z Kamasutrą może wydawać się, że wszystkie miejsca stamtąd są wykonywane bez większych trudności, ale często nieostrożność w podejściu do wyboru postaw seksualnych kończy się traumą. To samo można powiedzieć o używaniu zabawek erotycznych.

Niezręczność w łóżku

Nawet jeśli romantyczny wieczór zakończył się sukcesem, nie jest jeszcze gwarancją, że podczas seksu nie będziesz musiał stawać czoła wstydliwym momentom. Ubezpiecz się przed tym jest prawie niemożliwe. Tymczasem intymność to nie tylko orgazm i przyjemność, ale także zaufanie partnerów, wzajemne zrozumienie w każdej nieprzewidzianej sytuacji.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 291, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: