Jak uprawiać seks pod prysznicem? Zasady i zalecenia!

Как заниматься сексом под душем? Правила и рекомендации!

Wiele forów poświęconych relacjom mężczyzn i kobiet często można poznać osobiste osobowości. Większość z nich uważa, że ​​seks pod prysznicem to niebezpieczna okupacja, która w ogóle powinna być postrzegana jedynie jako ironia. „Sex pod prysznicem? Tak, jest to najgorsza metoda zadowolenia! „- w przybliżeniu takie oświadczenia oślepiają się na każdym takim zasobze. Ich główne uzasadnienie: seks pod prysznicem jest niebezpieczny i jeśli go kochasz, to zobaczyłeś już tyle filmów! Jeśli wśród tych „sępów” pojawi się co najmniej jedna osoba zdrowa, która ma wyraźny punkt widzenia, wtedy nie będzie szczęśliwy.

Chcemy, aby nasi czytelnicy zwracali uwagę na seks pod prysznicem i spróbowali rozproszyć wszystkie wątpliwości! A jeśli co najmniej raz marzyłeś o czymś podobnym i nie udało się, to nie warto tego rzucać. Nagle po prostu popełniłeś błędy, złapałeś niewłaściwą postawę i ogólnie czułem, że wszystko to przejdzie spontanicznie i sprawnie. Zmieniamy stereotypy i deklarujemy, że seks pod prysznicem jest rozkosz!

namiętna dziewczyna pod prysznicem

Odmawiamy oświadczenia nienawidzących seksu pod prysznicem

Zaczęliśmy analizę lotów z faktu, że zebraliśmy informacje na forach. Nagraliśmy najczęstsze poglądy, które będziemy obalić. Być może, seks pod prysznicem będzie dla ciebie nieziemskim i bardzo atrakcyjnym pomysłem.

«Ciągle upadam lub boję się spaść”.
Taki strach jest całkowicie uzasadniony, przecież tutaj i reszta szamponu, mydło, a ponadto w kombinacji z podłogą w łazience jest ogólnie skrajna! Z tego powodu seks pod prysznicem jest znany.

Ale poczekaj, nie słyszałeś o powłokach antypoślizgowych, specjalnych uchwytach i innych urządzeniach, które od dawna były sprzedawane w sklepach z artykułami budowlanymi? Jeśli nie, to jest zrozumiałe, dlaczego seks pod prysznicem, którego nie lubisz.

Co powiedziałeś? Soap? Jeśli planujesz płeć pod prysznicem ze swoim partnerem, to wcale nie musisz się nucić! Zmyć wodą i zacznij od gorących pocałunków.

„Woda myje smar i obawiam się zarażenia”
Oczywiście będziesz mokry, a to doda tylko namiętności, ale woda usunie naturalny smar kobiecy na jeden lub dwa! Ponadto możesz być zarażony tym „płynem technicznym”. Jest to niezaprzeczalny fakt, ale łatwo walczyć z nim.

Po pierwsze, nie stajesz pod bezpośrednim strumieniem wody! Lekko odsuń się na bok, a to wystarczy. Pamiętaj o zakupie smaru na bazie silikonu i korzystnie o działaniu antybakteryjnym. Więc zdecydowanie zapewnisz idealny poślizg i ochronę przed „konsekwencjami”.

„Nie mogę mu dać przyjemności!”
Wiele dziewczyn twierdzi, że bardzo niewygodne jest wsiadanie na kolana i pieszczenie swojego partnera. A jeśli seks pod prysznicem zaczyna się od ustnych pieszczot, ryzykujesz połknięcie wody! Będzie wszędzie: nos, usta, uszy, oczy. Fakt ten jest po prostu straszny!

Panie, bo najpierw możesz zrelaksować swojego partnera w sypialni, a następnie zwabić go do prysznica. Albo położyć miękką matę w łazience. Wszystko to wymówki, a nie ciężkie problemy. Ponadto, kto powiedział, że jest wymagany seks oralny. Sex pod prysznicem można rozpocząć od przyjemnego i namiętnego pieszczoty. W końcu masz łagodne ręce!

„Ja lub on jest zawsze zimny”
Uważa się, że tylko jeden z partnerów będzie pod strumieniem wody, a drugi będzie zimno. Musisz zmienić miejsce, aby zachować ciepło, a to poważnie dystansuje z przypadku.

Poważnie? Podczas takiego wysiłku fizycznego nie może być zimno! Jeśli nadal boisz się tego czynnika, dlaczego nie wolno zabrać ze sobą kabiny prysznicowej lub łazienki? Wystarczy przez kilka minut po prostu włącz gorący prysznic!

„Mamy inne podejście do procedur wodnych”
Seks płciowy pod wpływem prysznica pociąga za sobą następujące procedury związane z wodą. Musisz umyć głowę i mieć dobrą kąpiel! Jednak człowiek potrzebuje tylko 5 minut, ale kobieta może potrzebować 20.

Drogi – wcale nie jest to argument. W końcu można myć sobie nawzajem i razem, a następnie wysiadać z prysznica. W skrajnych przypadkach, jeśli twój partner kończy się wcześniej, możesz je zwolnić, a najbardziej cieszyć się wodą. Może myślisz, że zniewaga, jeśli ktoś z pasjonującej miłości pójdzie wcześnie do pokoju? Więc to tylko kwestia zasadnicza. Znajdź racjonalne podejście do tego „problemu”.

„To niedogodne i bardzo trudne!”
Seks w prysznicu jest możliwy tylko w pozycji stojącej! Stanie na nogach podczas kojarzenia jest testem. Ponadto większość par ma problem – niespójność w rozwoju. Będzie to bardzo niewygodne i trudne do wybrania pozycji.

Może to być tylko problem z Twoimi możliwościami, a nie tylko przygotowanie fizyczne, ale raczej z wymiarami prysznica lub łazienki. Nie zatrzymamy się tam! Nadal jednak powiem, że seks pod prysznicem może być najjaśniejszy, jeśli znasz właściwe pozycje.

Seks w prysznicach: idealne pozowanie

Bądź ostrożny, ponieważ miłość w łazience może wzrosnąć do seksualnego fetysz! W końcu seks pod prysznicem nie będzie już problemem, bo uzbrojeni w naszą radę, a nawet idealne stanowiska.

Wieczna fuzja

pozycja na seks pod prysznicem
Jest to jedna z najbardziej zmysłowych pozycji, które zmaksymalizują stymulację stref erogennych. Musisz stanąć twarzą w twarz. Dziewczyna powinna podnieść jej nogę pod kątem 90 stopni. Najbardziej realna fuzja rano nie przeszkodziła nikomu.

Pasjonujący impuls

wygodna pozycja na prysznic

Jeśli masz kabinę prysznicową z występami lub nadmiarem krawędzi, to jest to idealna pozycja. Nagi dziewczyna stoi na „podłodze”, a druga noga powinna stać na wzgórzu. Mężczyzna odchodzi zza pleców. Teraz nikt cię nie przeszkadza, ponieważ seks pod prysznicem w tej pozycji jest przyjemnością.

Styl Doggy

razem biorę prysznic

Gdzie bez tego przetestowanego czasu? Tylko że nie musisz zejść na kolana, wystarczy tylko, aby dziewczyna położyła dłonie na biodrach i zabrała miednicę. Człowiek musi zdecydowanie trzymać dziewczynę w talii. Teraz wszystko jest gotowe do połączenia! Najważniejsze w tej pozycji jest równowaga. Jeśli nie jesteś pewien, pozwól dziewczynie oprzeć się o ścianę.

Zmysłowy wodospad

położenie wodospadu
Pozycja ta nadaje się tylko do dużych kąpieli. Jeśli masz to, masz szczęście. Jeśli nie, to pozostaw to miejsce na odpoczynek. Nagle zostajesz w pokoju z jacuzzi. Mężczyzna powinien usiąść i wyciągnąć nogi do przodu. Dziewczyna siedzi z powrotem do mężczyzny i kieruje strumień wody (prysznic) do jej dolnego brzucha. Efekt ten będzie po prostu niezapomniany.

Czy nadal masz wątpliwości? Czy uważasz, że prysznic jest okropny? Więc nie próbowałeś jeszcze nic i nie penetrował atmosfery. Ponownie pamiętamy, że w tym przypadku konieczne jest staranne przygotowanie, które w przyszłości musi doprowadzić do spontanicznego pragnienia.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 142, в среднем: 3,99 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: