Jak uprawiać seks wirtualny w korespondencji?

Как правильно заниматься виртуальным сексом в переписке

Szanowni czytelnicy, czy nie chcesz spróbować czegoś nowego i nieznanego w seksie? Wtedy wszystko, co będziemy mówić dalej, z pewnością Cię zainteresuje.

Szczególnie często trzeba szukać różnych odmian intymnego życia, gdy druga połowa jest gdzieś daleko, a fizyczny kontakt z nim jest niemożliwy. A co jeśli pasja zacznie nabierać tempa bezpośrednio online?

Dzisiaj, wirtualne znajomości i powieści są rzadkie. Niezależnie od powodów, dla których możesz budzić się chcąc zrobić Wirth, warto się nauczyć czegoś o jego podstawowych zasadach. Natychmiast warto zauważyć, że pragnienie angażowania się w seks wirtualny musi istnieć w obu partnerach. Ważne jest, aby mężczyźni i kobiety tego chcą. Ogólnie rzecz biorąc, zasady Wirth opierają się na naturalnym scenariuszu tradycyjnej koncepcji.

Co jest potrzebne do wirtualnego seksu?

Seks w celach dla Wirth-korespondencji: co musisz wiedzieć

Podobnie jak w przypadku prawdziwego stosunku płciowego, „seks internetowy” ma ogromne znaczenie, jest preludium. Wstępne pieszczoty, oczywiście nie tutaj, nie będą oparte na dotyku i stymulacji erogennych stref, ale na słownych szczegółach seksualnego wizerunku partnera, komplementów, badaniu szczegółów. Co do zasady, wiodąca rola i inicjatywa angażowania się w kontakt seksualny zwykle należą do mężczyzny, ale kto powiedział, że same dziewczynki nigdy nie oferują Wirth?

Aby przynieść partnera, który jest po drugiej stronie ekranu, do orgazmu, musisz zacząć od daleka. Facet musi nauczyć się wszystkiego najmniejszego szczegółu: jaka dziewczyna ma na sobie, jak wygląda, jaka figura ma. Ponadto wszyscy sprawiedliwi ludzie seksualni lubią rozmawiać z kimś o ich wyglądzie, zwłaszcza jeśli ktoś wykazuje bezprecedensowy zainteresowanie ich osobą i podziwem. A jeśli kobieta wie, że spotkanie w prawdziwym życiu nigdy się nie powtórzy, nic nie może jej powstrzymać od ujawnienia się jej wirtualnemu partnerowi, upiększaniu rzeczywistości z erotyczną bielizną lub luksusową postacią.

Zanim zaczniesz uprawiać seks wirtualny, człowiek musi być pewny, że dziewczyna jest podekscytowana. Ponieważ w prawdziwym świecie nie można tego zweryfikować, należy zrobić wszystko, co ma kobiece fantazje. Wyobraźnia seksualna u kobiet jest znacznie bardziej rozwinięta. Mężczyźni z reguły przyznaje się do najczęstszych błędów, koncentrując się tylko na opisie ich erozji godności. Mówią dumnie w trakcie korespondencji o postaci członka, jego kolorze, kształcie i rozmiarze (do centymetrów). Jest to w gotowości „instrumentu seksualnego” chłopców, że wszystkie ich ufność i wystarczająca samoocena są skoncentrowane.

Jak praktykować Wirth, co kobiety lubią

Dziewczęta, przeciwnie, nie lubią nadmiernego naturalizmu. Młode panie nie są entuzjastycznie nastawione do szczegółowego opisu męskiego penisa i jego zmian, które zrozumiał podczas seksu. Kobiety preferują krótkie wprowadzenie do męskiego organu podczas Wirth korespondencji, tak jak faceci nie należy rozprawiać na ten temat, jedna fraza, gotowość i moc nadawcza członkiem wystarczy.

Mężczyźni powinni się zatrzymać po zmysłowości. Kobiety lubią lubić, to wszystko mówi. Ale ważne jest również, aby damy czuć szczegóły, każde słowo musi pochodzić od wewnątrz. Gdy tylko kobieta wyobraża sobie tę sytuację lub taką sytuację, będzie chciała uprawiać seks z tobą na podświadomym poziomie. Ale ponieważ dziewczęta muszą być przekonane o wzajemności namiętnych pragnień, niezwykle ważne jest, aby człowiek myślał tylko o niej. Powinna być pewna, że ​​partner jest maksymalnie skupiony na pragnieniu seksu z nią i nie myśli o kimś innym. Jak tylko kobieta to poczuje, nie powinna wątpić w to: zgodzi się zrobić Wirtha.

Dziewczyna powinna być maksymalnie wzbudzona

Aby to zrobić dobrze, człowiek powinien zapamiętać truizm. Podczas komunikacji Wirth nie trzeba skupiać się tylko na procesie, opisując prawa tarcia mechanicznego i prymitywnych postępowych ruchów. Nie zapomnij opisać tego, co się dzieje, biorąc pod uwagę szczegóły wnętrza. Ważne jest, aby kobieta zrozumiała, że ​​człowiek widzi wszystkie swoje piękno, w porównaniu z którymi wszystkie inne przysmaki z otoczenia, zaniknie w świadomości. Jeśli człowiek zdoła to osiągnąć, oczywiście przejmie posiadanie jej świadomości, pragnienia i ciała, nawet będącego na drugim końcu drutu.

Ekscytująca komunikacja i korespondencja z Wirth: porady dla mężczyzn

Kiedy korespondencja Wirtha powinna zwracać uwagę nie tylko na przejawy fantazji, ale także na interakcje partnerów. Oboje muszą zrozumieć, że głównym zadaniem nie jest przynoszenie przyjemności ukochanemu, ale zaspokojenie i cieszyć się drugą połową.

Dla mężczyzn, na przykład, lepiej skorzystać z następujących zaleceń:

  1. Aby doprowadzić kobietę do szaleństwa, a jak najszybciej poradzić sobie z jej Wirth, musisz trzymać się pewnej pozycji wiodącej, ale w momentach, kiedy młoda dama chce „być na górze” (możesz to zrozumieć dzięki jej niskim mierzonym tonem, słodkim szeptem), lepiej jest pozwolić jej poczuć silną dominację nad facetem.
  2. Pamiętaj, Wirth jest harmonijnym stosunkiem pomiędzy dwoma namiętnymi partnerami, którzy przelatywali z pasją. Masturbacja na komputerze bez zwracania uwagi na preferencje drugiego nie jest wirtualnym seksem.
  3. Dowiedz się, jak szybko wpisać odpowiedź. Cisza i długie pauzy chłodzą żarłoczne pragnienie kobiety niczym innym. Jeśli tempo pisania pozostawia wiele do życzenia, napisz oddzielne frazy, zdarte zdania.
  4. Zdecydowaliśmy się na Wirth w komunikacji wideo, najpierw upewnij się, że partner jest na to gotowy. Kobiety zazwyczaj trudno radzić sobie z ich zakłopotaniem. Ponadto, w korespondencji z Wirth wszyscy mężczyźni mogą być Apollo, a dziewczyny – Afrodyta, ale jeśli tylko chodzi o kontakt wzrokowy, rozczarowanie często występuje.

Wirtualny seks w komunikacji wideo

Pamiętaj, że wirtualny seks nie uprawnia Cię do popełnienia błędu. Jeśli zachowujesz się dziwnie i wezwij podejrzenia partnera co do twojego zdrowego rozsądku lub widzisz jakieś zniekształcone treści w jakiejkolwiek akcji, nieuchronnie rozłączy się i nie chce komunikować. Jeśli dobrze poradzisz sobie z Wirthem, nie będzie poczucia wstrętu, tylko pojawią się fizyczne i moralne zadowolenie obu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 301, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: