Jak uprawiać seks z trójkątem, jak przekonać żonę do MZHM

Как заниматься сексом втроем, как уговорить жену на МЖМ

Trójkąta jest to, co marzy siedem z dziesięciu mężów, a dziś o tym, o czym mówimy. Triolizm jest minimalną formą płci grupowej w liczbie uczestników.

Niezależnie od płci każdej z nich, ta praktyka stosunków seksualnych często negatywnie wpływa na zaufanie i wzajemne zrozumienie partnerów. Dlatego też, decydując się na ten krok, musisz wiedzieć wszystko, jak poprawnie seksować trzy razem.

W większości przypadków akt grupy, składający się z trzech uczestników, dotyczy obecności dwóch kobiet i jednego faceta. Fakt, że biseksualizm wśród przedstawicieli sprawiedliwego seksu jest bardziej wyraźny niż w męskiej esencji zdobywców i właścicieli. Połączenie dwóch facetów i jednej dziewczyny jest dużo mniej powszechne, ale te pary, które wyraziły chęć uprawiania seksu z trójkami, powinny być gotowe na wiele trudności w procesie.

Jak prawidłowo przygotować się na trójkę seksu

Jak prawidłowo przygotować się na seks trójstronny, co musisz wiedzieć

Jak pokazuje praktyka, co druga kobieta, która zgadza się na przekonania męża lub zdecydowała się na seks grupowy, pozostaje rozczarowana bez otrzymania moralnej satysfakcji.

Najczęściej przyczyną niezadowolenia partnerów jest podstawowa ignorancja następujących punktów:

 1. Pragnienie seksu grupowego nie jest oznaką perwersyjności. Od czasów starożytnych znane były przypadki triolizmu, a dziś trójkąt jest sposobem na zróżnicowanie życia seksualnego i ucieleśnienie najbardziej śmiałych erotycznych fantazji.
 2. Inicjatywa musi pochodzić od obydwu partnerów. Przekonując żonę, aby uprawiała seks z trójką, człowiek może i będzie otrzymywał satysfakcjonującą odpowiedź, ale powinien wiedzieć, że w każdej chwili sytuacja może się zmienić, w tym, jeśli oczekiwania małżonka nie będą uzasadnione tym, co się dzieje. „Negatywnym” skutkiem seksu trzy razem może być zaburzenie umysłowe lub niechęć do regularnego partnera, intymność seksualna jako taka.
 3. Trzeba starannie przemyśleć rolę trzeciego partnera. Niepożądane jest, aby ktoś z bliskiego kręgu, przyjaciół, ponieważ to negatywnie wpłynie na dalsze stosunki z powodu poczucia niezręczności, zazdrości.
 4. Wskazane jest omówienie wszystkich szczegółów. Przed seksem z trójkątem należy zadeklarować swoją połowę o zakresie tego, co jest dozwolone. Po uzgodnieniu roli każdego z partnerów z wyprzedzeniem, minimalizuje się prawdopodobieństwo wystąpienia zażalenia, konfliktów i innych nieprzewidzianych sytuacji w procesie.

Jak przekonać żonę do seksu MZHM, krok po kroku

Wśród zwolenników takich niekonwencjonalnych stosunków seksualnych jest opinia, że najtrudniej jest przekonać żonę do związku w ramach programu „MZHM”, tzn. mężczyzna-kobieta-mężczyzna. Niektórzy przedstawiciele silniejszej płci deklarują, że po prostu oferują seks grupowy małżonkowie, wynik nie może czekać, więc tutaj musisz działać bardziej radykalnie.

żona zgodziła się na mzhm

Jeśli dziewczyna jest czysta i poświęcona mężowi, ma konserwatywną zasadniczą pozycję w sprawie małżeńskiej wierności, w tym przypadku wszystko jest beznadziejne, a nawet próbowane nie ma sensu. Ale jeśli młoda dama z natury nie ma kompleksów, zachowuje się niezakłóconym, a nawet pośrednio wielokrotnie sugeruje pragnienie seksu grupowego, możesz ją przekonać, ale najpierw będziesz musiał ją popchnąć w ramiona innego człowieka.

Zgodnie z następującymi instrukcjami krok po kroku można osiągnąć pożądany dosłownie jeden wieczor:

 1. Działalność przygotowawcza powinna odbywać się na imprezie, wśród gości przede wszystkim mężczyzn.
 2. Żona powinna wyglądać maksymalnie zrelaksowana i frywolna. Aby to zrobić, zebrania na przyjęcie małżonkowi towarzyszą podziwiające okrzyki o jej seksualności, zatwierdzające komplementy szczerego stroju itp.
 3. Nie najmniejsza wskazówka zazdrości – inaczej kobieta nie będzie w stanie poczuć się swobodnie i zrelaksowana. Główny cel: powinien wejść w centrum męskiej uwagi. Idealnym rozwiązaniem byłoby opuszczenie miejsca obok niej na potencjalnego „kawalera”.
 4. Mała porcja alkoholu i intymne akcenty pomoże kobiecie zmieścić się w ekscytującym nastroju. Gdy tylko przestanie kontrolować sytuację, poruszając się i pragnąc seksować, jej mąż musi ukryć się z pola widzenia.
 5. Gdy tylko mąż dostrzega oczywiste oznaki uwagi swojego drugiego człowieka, będzie musiał udawać, że nic nie rozumie. Możesz po prostu udawać, że jest pijany lub wyjść na spacer.
 6. Gdybyś znalazł współmałżonka w procesie kopulacji z mężczyzną, wtedy rozpoczną się główne działania.

W jakiej pozycji dogodne jest zaangażowanie w seks grupowy MZHM

Jeśli żona czuje się winna, ale patrząc na zachowujące spojrzenie małżonka, jest gotowa odrodzić się z powodu winy, człowiek musi wiedzieć, jak poprawnie angażować się w seks „MZHM”. Głównym zadaniem jest wybór najbardziej odpowiedniej postawy. Z reguły w podobnym „trójkącie” znajduje się kilka wariantów stanowisk, ale dwa z nich są najbardziej popularne. W pierwszym przypadku mówimy o podwójnej penetracji.

Tak zwany seks pochwowy i analny jest następujący:

 • Pierwszy człowiek leży na plecach, a kobieta leży zza twarzy ku twarzy. Jego kurek wchodzi do pochwy.
 • Drugi facet jest przymocowany od tyłu, aby wniknąć do odbytu.

seks pochwowy i analny

Warto zauważyć, że brak takiego stanowiska, w którym trzy osoby chcą uprawiać seks z MZHM, jest wymiernym kontaktem między dwoma mężczyznami z podwójną penetracją. Najczęściej ta pozycja jest niedopuszczalna dla heteroseksualistów.
 
Kolejną postawą na seks grupowy jest:

 • Mężczyzna i kobieta są w „doggy stylu” stwarzają.
 • W tym samym czasie trzeci partner przynosi członowi usta dziewczyny. Tak więc, jeden za sprawia, że tłumy translacji, a druga kobieta robi blowjob.

Doświadczenie w seksie grupowym jest niezapomniane, ale czy jesteś gotowa podzielić swoją połowę z kimś innym? Jeśli jednak obaj partnerzy koncentrują się wyłącznie na przyjemności, niech takie stosunki seksualne będą wyjątkiem dla wszystkich reguł dla zachowania ukochanej fantazji.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 322, в среднем: 4,73 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: