Jak usunąć domowy erotyczny film? Wskazówki i opis procesu

Как снять домашнее эротическое видео? Советы и описание!

Kiedy ludzie nie próbują dywersyfikować swojego intymnego życia. Zapoznaj się z różnymi seksualnymi grami fabularnymi, a nawet szukając przygód, zarówno w prawdziwym, jak i w internecie. Ale tylko z jakiegoś powodu mało kto zastanawia się nad tym usunąć własny erotyczny film.

W naszym kraju mało osób ćwiczy „seksualną rozrywkę”. Wielu jest nieśmiało i nie chce widzieć siebie na ekranie później – dotyczy to zwłaszcza dziewcząt. Z drugiej strony należy pomyśleć, że jest to doskonała możliwość zniechęcenia bliskiej osoby do oglądania „filmów dla dorosłych”. Jeśli chcesz nowych uczuć i emocji, chcesz przyczynić się do historii twoich relacji lub przestań zaznajomić się z drugą połową, aby zobaczyć „truskawkę”, to powinieneś wynajmować domowe filmy erotyczne.

Reakcja partnera z ofertą

dziewczyna perswaduje partnera

Najważniejszym momentem i raczej trudnym krokiem jest poinformowanie swojego partnera lub partnera o Twoim pragnieniu. Wszyscy jesteśmy różni ludzie, dlatego podejście powinno być indywidualne. Znam swojego towarzysza duszy i dowiesz się, jak długo trwa przekonanie. Musisz przekazać główną ideę: amatorski erotyczny film – nie jest to przestępstwo, a nie akt niemoralny.

Pchnąć człowieka do działania

Jeśli dziewczyna została zwolniona z chęci usunięcia domowego filmu erotycznego, nie będzie trudno przekonać człowieka. Chociaż są tacy, którzy są gotowi do wyobcowania tego pomysłu. Pamiętaj jednak, że najprawdopodobniej jest to tylko sprzeczność z Twoimi pragnieniami. Mała perswazja, uczucie, wskazówki i czułość – po tym na pewno nie wytrzyma!

Trochę sztuczki: powiedz mu, że chcesz dać prezent. Głos swoją opinię – chcesz, żeby tylko spojrzał na ciebie!

Znajdź podejście do kobiety

Większość dziewczyn erotycznych wideo w domu jest wrogo nastawiona, nie wspominając o pomyśle uczestnictwa w tym procesie. Dlatego mężczyzna będzie musiał spróbować popchnąć ukochaną na taki krok.

Co mogę powiedzieć? – wybierz odpowiedni moment! Na przykład, po tym jak się kochasz, daj jej komplement i powiedz, że chciałbyś uchwycić ten moment na zawsze. Że nie chcesz stracić kolejnej minuty razem. Dodaj notatkę romansu – na pewno będzie działać.

Kiedy druga połowa zgodzi się na eksperyment, powinieneś rozpocząć szkolenie. Do domu erotyczny film nie był zwyczajny, a najbardziej prawdziwa jasna chwila trzeba będzie starać!

Jestem scenarzystą i dresser!

brunetka w lateksie

Dziwne, ale w domu erotyczny film nie jest zrobione z „zatoka floundering”! Tutaj musisz podejść kreatywnie, a jednocześnie czuć środek. Nie powinno być żadnych mylących i długich opowieści, ale każdy szczegół powinien być brany pod uwagę. Określ szczegółowo nie tylko repliki, ale również działania. Być może warto zastanowić się nad tym, jak spojrzymy sobie nawzajem.

Dystrybucja ról, nie zapominaj o kostiumach! Krajowy erotyczny film powinien cię zadowolić w końcu, a nie odważnie odwrócić się. Pamiętaj, że film jest twoją szansą na poddanie się eksperymentom. Więc nie bój się ubierać czegoś bardzo otwartego. Jest tak w przypadku, gdy po prostu trzeba wyglądać bardzo dobrze.

Uwaga!
Jeśli chcesz dodać romans, zbierz kostiumy, które będą komplikować procedurę odpędzania. Zapięcia, guziki są mile widziane. Więc twój „kolega na planie” zamieni zwykłe usuwanie odzieży na całą erotyczną scenę. Najważniejszą rzeczą jest podążanie za każdym działaniem pocałunkami, spoglądanie spojrzeniem, w celu odtworzenia poczucia przewidywania!

Nasz film

łóżko dla miłośników

  • Pierwszą radą jest znalezienie odpowiedniej przestrzeni. Niekoniecznie będzie to sypialnia. Możesz nawet zacząć od korytarza, a dopiero potem przejść do łóżka miłosnego. Chcesz coś niezwykłego? Cóż, a następnie zrób na 2 dni domku gdzieś w górach! Jacuzzi, basen, kuchnia, pokój dzienny – dowolny obszar może stać się filmem. Film rodzinny jest ograniczony tylko przez wyobraźnię i możliwości.
  • Druga bez napiwku przestrzeń! Aparat zauważy nawet najmniejsze elementy, więc należy usunąć wszystko, czego nie potrzebujesz. Im więcej wolnej przestrzeni, tym bardziej profesjonalna będzie „ramka”. Warto usunąć z ramy nieporęczne obiekty, takie jak obrazy lub dywany na ścianach. Wazon lub kosz owoców przeciwnie uzupełnią przestrzeń i mogą stać się częścią scenariusza. Więc domowy film erotyczny pochłonie najbardziej soczyste kolory.
  • Pamiętaj! Wybierając miejsce, należy natychmiast zastanowić się, gdzie znajduje się kamera. Najprawdopodobniej to nie będzie jeden, ponieważ strzelanie z różnych kątów jest znacznie lepsze! Dlatego też odliczaj każdy szczegół od początku.

Techniczna strona pytania

jak strzelać do amatorskiego filmu wideo

Aparat jest na głowie! Powinieneś wybrać co najmniej półprywatną kamerę, aby uzyskać porządny obraz i dźwięk. Pamiętaj, aby zamykać okna i starać się abstrakcyjnie odchodzić od hałasu. W przeciwnym razie narastający w domu film erotyczny wyłoni się z wyraźnego trygonometru kroków na lądowaniu, rozmowach z sąsiadami itd.

Oprócz aparatu potrzebny jest statyw i oświetlenie. Nie używaj światła słonecznego, ponieważ zmienia się bardzo często. Wystarczy przesunąć zasłony i włączyć sztuczne światło.

Совет! Обязательно проверяйте кадр перед съёмкой. Посмотрите, как всё выглядит через объектив! Только потом приступайте к самому съёмочному процессу.

– Aparat, silnik!

para zabiera dom wideo

Lepiej jest zorganizować kilka kamer w różnych odległościach i poziomach naraz. Powinieneś mieć kilka filmów, więc możesz później edytować. Najlepszą opcją jest 6 kamer i jedna kamera „pod ręką” dla zbliżenia. Właśnie te sceny powinny być traktowane jak najwięcej uwagi. Pocałunki, spektakularne sceny wstępnego pieszczoty: tutaj i rozpinanie gorsetu i rozpinanie dżinsów. Te chwile tylko dodają pikantności!

Domowy film erotyczny z pierwszych minut powinien przechwytywać i rozpocząć huragan uczuć w tobie. Dlatego na samym początku filmu skupi się na uścisk, nagość, uwodzenia, a dopiero potem przystąpić do błony wewnętrznej. Ponadto pieszczoty robią swoje zadanie i zapominają o aparacie.

Pamiętaj, jest to bardzo żmudna praca, a film trwający 30 minut może trwać dłużej niż jeden dzień. Więc proszę, bądź cierpliwy! Nie uwierzysz, jak bardzo jesteś połączony z rodzimym erotycznym filmem. Czy nadal czytasz? Uruchom już wkrótce po aparacie i zacznij wymyślać scenariusz z drugą połową.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 180, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: