Jak używać kul pochwy, ćwiczeń dla mięśni intymnych

Как пользоваться вагинальными шариками, упражнения для мышц

Przyzwoity czas dnia, drodzy czytelnicy! Dzisiaj porozmawiamy o urządzeniach, które mogą zróżnicować intymne życie każdej pary. Nie ma znaczenia, czy słyszałeś coś o kulach dopochwowych, czy nie, każda kobieta i mężczyzna prawdopodobnie zainteresuje się poznaniem tych unikalnych przedmiotów.

Na to, czego potrzebują, co reprezentują i jak używać – dowiedz się teraz i wiele innych rzeczy.

Wiele par w oczach tego elementu życia seksualnego zastanawiać irytacją oburzony: „Po co męczyć się za pomocą tych kulek?” Pochwy przedmioty okrągłe z sex-shopu nie tylko dla oddając w niezdrowych intymnych fantazji. Zalety takiej masy urządzenia, a przede wszystkim pełni rolę pełnoprawnego symulatora mięśni pochwy.

Jak działają kulki dopochwowe?

Dlaczego używać maszyn do wykonywania pochwy w formie piłek

Tak, z pomocą takich rzeczy dziewczyna zdoła nie tylko zaspokoić fantazje seksualne, ale także pozbyć się kompleksów w łóżku.

Opinie o kulach pochwy pozwalają nam odróżnić ich główne zalety:

 • wrażliwość zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych wzrasta u kobiety;
 • orgazm po treningu staje się jaśniejszy i silniejszy niż dotychczas;
 • Oddech mięśnia sercowego pozwala uprościć proces podawania;
 • napięte mięśnie pochwy po treningu – zobowiązanie do wczesnego odżywiania;
 • stosowanie symulatorów jest doskonałym sposobem zapobiegania patologii w kobiecej sferze moczowo-płciowej.

Więc co jest potrzebne do globalizacji pochwy jest teraz jasne. Ale jakie są te elementy? Są sprzedawane w jakimkolwiek sklepie z seksami, a niektóre funkcje można poznać z całej gamy piquant produktów. Zazwyczaj symulator składa się z dwóch małych kul (średnica 2-3 cm). Coraz częściej stosuje się większą liczbę. Wszystkie elementy są połączone gęstą nitką jedwabną. Materiał, z którego wykonane są kulki pochwy, może być różny, ale najczęściej stosują kauczuk, lateks, plastik, metal lub drewno.

Wewnątrz kulek umieszcza się wagi żelaza, które oscylują z jakimkolwiek ruchem i wyznaczają środek ciężkości kul kulowych. Często można spotykać symulatory w kształcie jajka, a duże kulki używane same oraz elementy wyposażone w wibracje, które pomagają szybko osiągnąć orgazm i poprawić wynik ćwiczeń mięśni intymnych.

Główne odmiany pochwy globulki dla kobiet

Aby prawidłowo wykorzystać kulki pochwy, co daje szybki wynik, nie należy popełniać błędu przy wyborze najbardziej odpowiednich symulatorów.

Pierwsze konkretne przesunięcia można wykryć po dwóch lub trzech sesjach, biorąc pod uwagę, że:

 1. Dla początkujących idealnie nadaje się kulki standardowe o średnicy 3 cm, z przesuniętym środkiem ciężkości.
 2. Mniejsze, w kształcie jajka i ciężarowe maszyny do ćwiczeń są odpowiednie dla bardziej doświadczonych kobiet.
 3. Jeśli konieczne jest przywrócenie napięcia mięśni pochwy, powinieneś uzyskać szorstkie duże elementy.

rodzaje pił dopochwowych

Czasami trening z takimi symulatorami jest łatwym do wyjaśnienia zaleceniem lekarskim. Wskazania do używania kul dopochwowych mięśni narządów płciowych kobiet to:

 • nietrzymanie moczu (szczególnie u starszych kobiet);
 • przewlekłe choroby układu moczowo-płciowego (zapalenie pęcherza moczowego);
 • stagnacja krwi w narządach małego miednicy;
 • zdiagnozowano zaćmienie;
 • rehabilitacja mięśni intymnych po urodzeniu dziecka.

Korzystanie z tego urządzenia gwarantuje jakościowe badanie obszarów pochwy, które nie mają wpływu na płeć pochwy. To takie „trudne do dotarcia” miejsce, w których często występują stagnacyjne zjawiska i procesy zapalne, ponieważ tkanki odległe od bezpośredniego narażenia nie mają pełnego dopływu krwi.

Ćwiczenia dla mięśni pourazowych z kulami pochwy

Powiedzieć, że wszystkie kobiety z rzędu potrzebują takich adaptacji byłoby błędne. Jednak wiele kobiet twierdzi, że po raz pierwszy próbował symulatora, trudno im zrezygnować z powtórzeń. Metalowe lub plastyczne kulki pochwy pomagają zwiększyć sprężystość i elastyczność mięśni pochwy. Codzienne użycie – zobowiązanie do nabywania mocnych mięśni w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Szkolenie należy wykonywać regularnie, przez 5-10 minut.

Piłki dopochwowe, a raczej ich prawidłowe użycie mają niewiarygodny pozytywny wpływ na jakość płci. Ćwiczenia z takimi adaptacjami pozwolą Ci uzyskać wiele pozytywnych wrażeń i poczuć to, czego brakowało podczas intymności. Dla mężczyzny jest to gęsty obwód penisa, dla kobiety – poczucie wewnętrznej pełni.

Ćwiczenia z kulami pochwowymi są proste, ale muszą być wykonywane etapowo, gdy pojawiają się wrażenia siły mięśniowej:

 1. Najprostszą lekcją dla początkujących jest trzymanie urządzeń w pochwie. Kule muszą być wkładane do wewnątrz, a mięśnie trzymane przez pochwę przez 2-3 minuty. Stopniowo należy zwiększyć czas trwania sesji do 30 minut.
 2. Chodzenie z nimi w pochwie jest już następnym etapem trenowania mięśni. Każda kobieta może wykonać takie ćwiczenie po 2-3 dniach od lekcji według poprzedniego schematu. Chodzenie z piłką to masaż pochwy, który pozwala na nasycenie ścian krwią.
 3. Następnie możesz spróbować kontrolować mięśnie, poruszając symulantami w pochwie, potem w górę, potem w dół, a następnie na bokach.
 4. Kolejna wersja szkolenia ma na celu zdobycie umiejętności popychania piłek bez pomocy palców – tylko mięśnie.

gimnastyka intymna

Ważne jest, aby wykonywać ćwiczenia z wystarczającą wilgotnością pochwy. Jeśli naturalne smarowanie pochwy jest problematyczne, należy używać środków smarujących na bazie wody, zwłaszcza gdy stosuje się perełki lateksowe. Powinni być ostrożni, ponieważ alergie na ten materiał nie są rzadkie.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 330, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: