Jak wybrać intymną zabawkę dla mężczyzny i kobiety w sex shopie

Как выбрать интимную игрушку для мужчины и женщины в секс-шопе

Jak ważne jest ci, drodzy przyjaciele, różnorodność seksu? Ukrywanie się jest pozbawione sensu: wszyscy znudzeni jesteśmy monotonnie. Nie ma znaczenia, czy to jedzenie, praca, hobby czy seks – osoba zawsze chce czegoś świeżego, nieznanego.

Kiedy każda para rodzinna, dla której życie intymne jest niezbędnym i bardzo ważnym elementem szczęśliwego związku, zacznie myśleć o tym, jak znów doświadczyć dawnej pasji. Wystarczy spojrzeć na płeć z zupełnie innego kąta, nie myśląc o wzorach i stereotypowych opiniach. Najbardziej podstawowym sposobem jest wypróbowanie zabawek z sex shopu.

Jakie zabawki są najbardziej popularne wśród par?

Które zabawki są najbardziej popularne i powszechne w sklepach z seksami

Z czym zaczyna się znajomość intymności, co nie robi bez dodatkowych elementów, ale potrafi dać ostre odczucia? Po raz pierwszy myśląc o zakupie seksualnej zabawki dla pary, należy dokładnie podejść do ich wyboru. Tylko prawidłowo wybrany gadżet lekko otworzy zasłonę zmysłowej przyjemności i złagodzi szarość i monotonię w łóżku.

Preferując zabawki intymne, ważne jest, aby wziąć pod uwagę interesy i upodobania obu partnerów. Często jednak inicjatorem używania przedmiotów z seksu jest ktoś sam, a drugi, pesymistyczny o propozycji jego połowy, nic nie pozostało do pogodzenia z eksperymentem. Przed wybraniem zabawki erotycznej warto rozważyć każdy szczegół, co może nawet wydawać się absolutnie nieistotne.

Różnorodność intymnych towarów dla odważnych miłośników może być wymawiana bez końca. A jednak istnieją kategorie, które zasługują na szczególną uwagę ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na siebie.

  • Wytrząsarki do wspólnego użytku;
  • pierścienie montażowe, sugerujące stymulację łechtaczki;
  • BDSM-commit;
  • bezpieczniki analne;
  • Męskie.

Wibratory i pierścienie montażowe: przyjemność dla obu

Tutaj wszystko na każdy gust, ale w skrócie wszystko to samo trzeba zatrzymać się na opis podstawowych zabawek. Na przykład wibratory parowe – to nowa forma rozrywki seksualnej, szybko zdobywająca popularność. W przeciwieństwie do klasycznych wibratorów stosowanych przez kobietę do samozadowodzenia lub dodatkowej stymulacji pochwy, takie narzędzie jest używane bezpośrednio w procesie kopulacji.

Przypomina podkowy, składający się z dwóch części. Jedna z nich jest wstrzykiwana do pochwy partnera, druga – łechtaczka i łonowa. Sam narzędzie nie jest interesujące, ale gdy tylko penis dostanie się do środka, kobieta może czuć się wszystkimi zaletami korzystania z tej zabawki erotycznej. Wraz z wibratorem męska godność wzmacnia tarcie przed ścianami pochwy, każdy ruch daje nową wartość pobudzenia i działania na punkcie Ji. Pomimo, że to urządzenie jest przeznaczone zarówno dla prawdziwych przyjemności dla człowieka, trudniej jest uzyskać.

Przyjemność dla obu partnerów

Następnym rodzajem intymnych towarów są pierścienie wznoszące. Pierwotnym pomysłem stworzenia tego urządzenia było rozwiązanie problemu z erekcją mężczyzny. Ponadto pierścień dowolnego rodzaju jest nieistotny, ale pomógł wydłużyć penisa. Następnie, pamiętając drugiego uczestnika gry w łóżku, producenci wyrazili chęć poprawienia niektórych modeli, wyposażania ich w specjalne procesy stymulujące, które podczas masażu seksualnego łechtaczki.

Zabawki ustalające BDSM dla twardego seksu z dominacją

BDSM-fixation na dziś są w klasycznych klasach popytu. Takie zabawki erotyczne są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i dziewcząt. Pragnienie dominacji w łóżku, chęć rządzenia i niezachowania do złożenia, prawdopodobnie siedzi, jeśli nie w każdym z nas, a następnie na pewno pewien siebie. Inni przeciwnie, przyciągają chęć skromania, poddania się i posłuszeństwa.

Niezależnie od tego, jak to dziwne, wiele kobiet lubi to, gdy są gwałcone, oczywiście, w dobrym, żartobliwym znaczeniu tego słowa. Taka gra pobudza ich, ale wiele młodych kobiet wstydzi się do tego, aby przyznać się do ich partnera, obawiając się, że nie zrozumie ani nie potępi swoich „perwersyjnych” fantazji. Zrozum, że dziewczyna nie jest skrępowana, aby stać się prototypem aktorki, która odgrywała główną rolę kobiecy w filmie „50 odcieni szarości”, jest to możliwe dzięki jej reakcji na twardy seks.

Zwracając uwagę na podobne skłonności w jednej z pary, należy dokładnie przemyśleć i wybrać wygodne urządzenia mocujące. Na przykład bandaże BDSM, siatki metalowe lub skórzane do mocowania całego ciała, mocowanie do łóżka i inne odmiany. Ponieważ gra utrwalająca niekoniecznie jest scenariuszem przemocy, korzyści wynikające z używania zabawki seksualnej zależą od wyobraźni obu partnerów.

BDSM dla twardego seksu z dominacją

Produkty intymne dla seksu analnego i podwójnej penetracji

Wiele gadżetów i urządzeń do seksu analnego. Rozwiń analny półpostać tylko pół godziny przed planowanym kontaktem pomoże specjalnej wtyczki analnego. Produkty są w dużym popycie i skuteczne. W asortymencie sklepów erotycznych wiele korków o różnych średnicach, które pomagają bezbolesnie przygotować dupek do penetracji członka o dowolnej grubości.
 
Nie wiedząc, co wybrać zabawkę dla dorosłych zrobić niezapomniany płeć, nie straci, jeśli spróbujesz strapon. Przypominając realistyczną protezę męską, ten produkt może pasować do każdej małżonkowie. W tym samym czasie wielu ludzi może się sprzeciwiać, ponieważ dobrze radzą sobie bez proteza, a erekcja jest w porządku.

Przede wszystkim taka zabawka seksualna jest konieczna tylko dla kobiet. Kiedy między partnerami nie ma tajemnic, a mężczyzna wie, że jego kochanek marzy o penetracji dużego członka, za pomocą strapon można zrealizować jej pragnienia.

Ciekawe, że wiele osób używa strapon do podwójnej penetracji: przecież nie wszyscy są gotowi zaprosić trzeciego partnera do takiego eksperymentu miłości domowej. Sztuczne fallus może być wibracyjne lub bez niego, łatwo przymocować do bioder, co pozwala czuć się kobietą i używać strapon jako swojego penisa.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 300, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: