Jak wybrać muzykę do seksu: piosenki, gatunki, wykonawców

Под какую музыку лучше заниматься сексом, чтобы было красиво

Czy wy możecie wyobrazić sobie, drodzy czytelnicy, jak namiętny i gorący może seks być muzyką? Jeśli nigdy nie otrzymałeś romantycznych przyjemności romantycznych motywów i melodii, powiedzmy, dlaczego warto spróbować wybrać najbardziej odpowiedni akompaniament muzyczny dla intymnego procesu. Korzystając z kilku wskazówek, będziesz mógł otworzyć dla siebie i swojego partnera bardziej zmysłowy i emocjonalny głęboki świat wewnętrzny.

Cicho muzyka nadaje się do seksu, ponieważ ma partnerów do tkliwości, podczas gdy rytmiczna melodia pomaga otwierać, a praca z wyraźnym podtekstem erotycznym służy jako doskonałe tło dla przyjemności i orgazmu. Ponadto, nie jest to tajemnica dla kogokolwiek, że kochają kobiety z uszami. Być może muzyka jest kluczem, który mężczyźni muszą szukać podczas więcej niż jednego spotkania.

muzyka o seksie

Dlaczego potrzebujesz romantycznej muzyki do seksu, korzyści?

Prawidłowo dobrana muzyka na kolację odgrywa ważną rolę w dalszym rozwoju wydarzeń wieczoru romantycznego. Ponadto, seks odbywa się w muzyce i doświadczonych parach – pozwala to zmienić rutynową codzienną płeć z prawdziwą ekstrawagą uczuć i emocji. Ale dlaczego więc wszyscy nie kochają się na tle słodkich i harmonijnych kompozycji?

Prawdopodobnie odgadują, co się dzieje w sztukach muzycznych. Każdy lekarz potwierdzi, że podczas słuchania ulubionych piosenek poprawia się ogólny stan samopoczucia, normalizuje pracę serca, nastrój wzrasta, a oddychanie staje się nawet, zaczyna się psychiczna harmonia. A jeśli mówimy o seksie, ale nie jako proces bezpośredniej kopulacji, ale o zjednoczeniu dwóch partnerów, osobowości, temperamencie, wtedy można uzyskać ogromne emocje, żywe uczucia.

Dlaczego warto spróbować uprawiać seks z muzyką:

 1. Łączy partnerów. Szczególnie pozytywna muzyka wpływa zarówno na uczestników intymnego procesu, jeśli ich preferencje w sztuce są podobne. To pozwala mężczyźnie i kobiecie na tej samej fali.
 2. To pozwala na niezainteresowanie seksu. Podczas współżycia może pojawić się wiele dźwięków, od westchnień i jęków do okrzyków przyjemności i pasji. Nie wspominając o skrzypieniu łóżka, które zawsze daje para, która w ciągu białego dnia postanowiła otrzymać życzenie w określonej chwili. Muzyka, włączona do seksu, przebija dźwięki.
 3. Pomaga to pozbyć się ciężaru negatywności. Nic nie jest tak, ponieważ muzyka nie pozwala partnerom na myślenie o problemach i kwestiach. Aby się zrelaksować, musisz całkowicie się zrelaksować, zanurzyć się w innym wymiarze, pełnym uczuć i pasji. Pomoc w tym może tylko świetle romantyczna muzyka dla seksu. Relaksem i przyjemnością bezpośredniego związku seksualnego jest jego prawdziwe przeznaczenie.
 4. Działa to seductively na partnera. Z pomocą muzyki, aby stworzyć romantyczną atmosferę i uwodzić pół jest o wiele łatwiejsze niż cicha cicha atmosfera. Ponadto niektórzy wykonawcy (na przykład „Enigma”) maksymalnie wypełniają swoje prace ekscytującymi, sugerującymi seks, dźwięki. To nie może zainspirować ani nie zachęcać do aktywnego działania.

muzyka więcej seksu

Co jeszcze musisz wiedzieć o roli muzyki dla pięknej seksualności

Najlepszą muzyką dla seksu jest ta, którą lubią partnerzy. Zanim włączysz tę lub tą kompozycję, warto poprosić swoją połowę o to, co jej lubi. Pozostawiając samego siebie, musisz uwzględnić delikatną, dyskretną muzykę w tle, zorganizować się bardziej komfortowo i rozpocząć pieszczoty, które będą niepostrzeżenie przechodzić w wspaniałe stosunki seksualne.

Te pary, które w milczeniu seksują, w milczeniu, najczęściej marzy o niekontrolowanej namiętności. Pragnienie krzyku i jęczenia jest całkiem naturalne w łóżku, szczególnie u dziewcząt, ponieważ pomaga im zwiększyć ich przyjemność i pozostawać w kontakcie ze swoim partnerem. Dlatego seks w milczeniu oznacza stłumienie emocji i pozbawiać się ostrych wrażeń, całego zakresu uczuć.

W każdej sytuacji znajdziesz wyjście. Nawet jeśli nie możesz mieć hałasu w domu (dzieci, rodzice, cienkie ściany itp.), Możesz iść tam, gdzie nikt nie słyszał. Seks w samochodzie lub w lesie polanie pod akompaniamentem muzycznym pozostawi wiele wrażeń przez długi czas, a wrażenia podczas zejścia będą jaśniejsze, a orgazm – mocniejszy.

Piękny seks z muzyką jest możliwy tylko wtedy, jak już wspomniano, gdy partnerzy są zupełnie pozbawieni obcych myśli. Każda piosenka, która powoduje, że facet lub dziewczyna tylko pozytywne emocje, pomoże pozbyć się niekończącego się ucisku problemów. Wystarczy go włączyć i trochę zaśpiewać. Gdy dusza staje się łatwiejsza, można przełączyć kompozycję na bardziej intymną.

W jakiej muzyce najlepiej jest uprawiać seks, główne obszary

Jeśli para ma intymny album, to świetnie. Aby je utworzyć, musisz najpierw wiedzieć o preferencjach swojego partnera. Przecież każda osoba ma własne stowarzyszenia, w konkretnym przypadku trzeba słuchać i czuć. To, co lubi i pomaga się wzbudzić, nie oznacza, że ten rodzaj muzyki działa na wszystkich.

Ucząc się, z jaką muzyką lubisz się uprawiać seks z partnerem, zrób kolekcję. Częściej, jeśli chodzi o intymne powinowactwo, wybierają kompozycje następujących gatunków:

 • jazz;
 • blues;
 • lekka muzyka klubowa;
 • nowy wiek.

piękny seks do muzyki

Ponadto, jeśli chcesz, aby wybrana muzyka dała proces miłości pikantności, zwróć uwagę na takie rekomendacje psychologów:

 • Instrumentalne kompozycje bez wokalu, jak utwory zagranicznych wykonawców, nie odwracają uwagi od płci;
 • Ważne jest, aby muzyczny akompaniament cieszył się zarówno obydwoma, jak i nie powodując uczucia irytacji;
 • głośność wybranej muzyki jest również ważna – im bardziej łagodne i niespieszne działania pary, tym bardziej niewygodny będzie bas z głośników;
 • Unikaj radia – nie możesz skoncentrować się na swoim tłem, oprócz, poza muzyką, możesz słyszeć częściej rozmowy z czołowymi.

Aby z powodzeniem wybrać muzykę do seksu, ważne jest, aby rozważyć, jak dobrze znasz preferencje partnera, czy pierwszy ma być z nim intymny, jak dużo planuje spędzić czas na współżycie seksualne. W pierwszej intymie idealne motywy Enigmy, ATB, Hari Mata Hari, Robert Miles są idealne.

Oddalenie romansu, pozostawiając tylko trzeźwe myśli, konieczne jest seks dorywczo, dla zawodu, w którym muzyka została wybrana, biorąc pod uwagę sytuację. Na prawym fali będzie można dostroić się w Brian McKnight, „Czarniooki groch”, Chris Brown, Rihanna. Popularne kompozycje i utwory zwiększają jazdę i rytm klubu, co zmusi ciała nawet niezrozumiałych partnerów do przenoszenia się w rytm brzmienia muzyki. Prodigy, Scorpions, Aerosmith to wykonawcy, których piosenki pomagają miłośnikom, aby się śpieszyli i po kilku minutach wypaliły ogień. Szybkie tempo muzyczne zwiększa częstotliwość ataków serca i poziomu aktywności psychologicznej.

Najważniejsze jest to, że wybrana muzyka powinna być lubiana przez obie, utrzymywana w jednym tempie, nie miała skoku i ostrych przejść z powolnego do szybkiego i vice versa. Być może, aby znaleźć muzykę swojego seksu osobiście, będziesz musiał słuchać kilkudziesięciu piosenek i kawałków instrumentalnych. Po ustaleniu punktu jedności i kontaktu w tej lub tej kompozycji, cały styl muzyczny, pragnienie miłości i miłości będzie trudne do powstrzymania. Spróbuj, a na pewno Ci się spodoba.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 250, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: