Jak wybrać najlepszą postawę do stymulowania „G” i łechtaczki

Как выбрать лучшую позу для стимуляции точки «джи» и клитора

Najczęstszymi postaciami stymulującymi erogenne strefy u kobiet są pozycje „Kobieta na górze” i „Człowiek z tyłu”. Jednak w tych dwóch pozycjach trudno jest dopasować całą różnorodność odmian seksualnych podczas przyjemnych przyjemności.

Stymuluj punkt G i łechtaczka, którą mężczyźni zazwyczaj zajmują najwięcej uwagi, mogą być nietypowe, ale jednocześnie oryginalne.

Dzięki innowacjom w intymnym życiu miłośnicy mają duże szanse na przyjemne doznania, które nie są do tej pory znane, a także do dodawania nut do nowości i oryginalności w celu zamykania relacji.

Wiele par jest zaskoczonych, aby dowiedzieć się o otwartych przestrzeniach dla nich, aby zrealizować swoje fantazje w łóżku. Ograniczając się do seksu wyłącznie w klasycznych pozycjach, człowiek ten ryzykuje nie tylko pogorszeniem jakości aktów seksualnych, ale także utratą całego smaku procesu, a także interesem partnera. Dlatego też, aby wiedzieć, jak prawidłowo pobudzać i wpływać na erogenne strefy dziewczyny podczas seksu, potrzebujesz każdego faceta.

stanowią dla połknięcia seksualnego

Pozycje wnikające z tyłu i stymulacja G

Być może warto zacząć od pozycji seksualnych, idealnych do stymulowania punktu G u kobiet. Jak wiadomo, słynna erogenna „tuberk” jest obecna we wszystkich sprawiedliwych seksach, ale jest mało prawdopodobne, że będzie można znaleźć mężczyznę bez oczywistych emocji kobiet.

Ponieważ jest punkt G na przedniej ścianie pochwy, pozycje powinny być dobierane w taki sposób, aby członek, powodując tarcie przekładające się, może w pełni wywierać to z pomocą banalnego tarcia i łatwego naciskania. Zdaniem większości partnerów zaangażowanych w celowe stymulowanie punktu „GI”, kilka osób zasługuje na uwagę, ponieważ są to te, które mogą obdarzyć kobietę błogą przyjemnością.

Pierwszym jest „ostry narożnik”. Nie najłatwiejszy do wykonania, ponieważ wymaga tego fizycznego przygotowania od faceta i dużo elastyczności od dziewczyny.

Intymne działanie odbywa się na podłodze, partnerzy powinni podjąć następujące działania:

  1. Dziewczyna staje się w pozycji kolana, pochylając głowę na podłogę.
  2. Człowiek powinien znajdować się za plecami i ostrożnie podnieść dłoń za nogi do poziomu jej miednicy.
  3. Kiedy partner zaczyna przeniknąć do pochwy, pożądane jest, aby kobieta złamała kolana.
  4. Nie powinno się stymulować swoich erogennych stref facetowi za pomocą standardowych tarć „naprzód-wstecz”, ale wykonując ruchy kołowe.

Drugie miejsce przypomina jednak łyk, więc nazywa się je. Ta pozycja jest uważana za jedną z najlepszych do stymulowania punktu G. Aby to wykonać, kobieta musi spocząć na miękkiej powierzchni brzucha, a nogi i uda nie powinny być utrwalone. Zadaniem człowieka jest przywrócenie równowagi między nogami partnera od tyłu. Lekko unosząc nogi, ale tak, aby pozostały równolegle do podłogi. Głębokość penetracji i z powodzeniem wybrany kąt pozwoli na odlewanie kobiecej namiętności w ciągu kilku minut. Wśród zalet pozycji jest niezwykłe uczucie nieważkości i lekkości.

stanowią dla wahań seksualnych

Idealne ułożenia dla podwójnego orgazmu: wpływ na strefy erogenne

„Passionate swing” – ułożenie uważane za najbardziej romantyczne i jasne w seksie. Wygodne jest nie tylko z powodu jakościowej stymulacji punktu G, ale także łechtaczki. Aby spełnić tę prostą, ale nietypową pozę, partnerzy muszą zacząć od znanego „Jeźdźca”.

Następny scenariusz miłosny jest nieco zmodyfikowany:

  1. Człowiek powinien leżeć w pozycji leżącej i poruszać się jak najbliżej dziewczyny.
  2. Dziewczyna musi trochę zboczyć, zacisnąć dłonie pod kolanami lub na pośladkach faceta.
  3. Jego partner kolana powinien być podniesiony jak najwyżej.
  4. Napięcia powstają zarówno względem siebie, do przodu i do tyłu.

Aby przyspieszyć początek chwili zmysłowej, trochę tajemnicy pomogą kobiecie: podczas swego rodzaju kołysania trzeba wycisnąć mięśnie pochwy. Osiągnie to lepszy dopływ krwi do organów seksualnych obu partnerów, a dziewczyna otrzyma podwójny orgazm. My dziewczyny mają duże szanse jednocześnie odbierać przyjemności łechtaczki i pochwy, bo to postawa pozwala najlepszy sposób, aby stymulować „G”.

Stymulacja punktu G: niezwykłe posesje, zapierające dech w piersiach

Nawiasem mówiąc, aby pobudzić partnera, działającego natychmiast w kilku erogennych strefach, pozwoli uniknąć w swojej pozycji „Extreme w samolocie”. Ci, którzy mieli trudności z zapoznaniem się z ekstrawaganckim gorącym seksem w kabinach toaletowych lub szatnie na plażę, otrzymali niesamowity orgazm. Teraz dziewczyny pamiętają tę postawę, jako najbardziej spontaniczną i naprawdę dziką, która nadaje jej szczególną pikantność.

Intymne działanie stoi. Ostrzeżenie: partner musi być gotowy trzymać się silnych, męskich dłoni ukochanych, przynajmniej przez kilka minut. Dziewczyna powinna spoczywać na ścianie plecami, a facet powinien ją podnieść i zrobić penetrację. Za ostrość wrażeń młoda dama powinna przymocować nogi na wysokości talia mężczyzny. To działanie pozwoli ci zawęzić wejście do pochwy i nadać akcydensowi maksymalne wrażenie obcisłego obwód penisa.

I wreszcie o jeszcze jedną stymulację do pobudzenia najbardziej wrażliwych, intymnych miejsc u kobiet. Najlepiej można wymienić, na przykład, miłośników „powieści serwisowych”, chociaż nudne długotrwałe małżeństwo poślubione stało się „oddechem świeżego powietrza”. Pozycja w fotelu jest spełniana, mężczyzna siedzi w nim, a kobieta zostaje wpuszczona na kolana, opierając ręce na nogi partnera. Lekko pochylając się do tyłu, dziewczyna może kontrolować tempo procesu i jakość penetracji, ale wszystkie prace będą wykonywane rękami faceta: będzie musiał przyciągnąć kobiece miednicy do niej, trzymając się za biodrami.

stanowią dla seksu na krześle

Kiedy akt seksualny przestanie wywoływać żywe emocje, para musi podjąć pilne poważne działanie. Aby oddychać nowym życiem w intymności i dostarczać sobie wzajemnie przyjemność przyjemności z najbardziej rozpalającymi pozycjami seksualnymi.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 310, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: