Jak wybrać najlepszą prezerwatywę dla dziewczyny, z którą się podoba

Как выбрать самый хороший презерватив, чтобы девушке было приятно

Tak, drodzy czytelnicy, dziś porozmawiamy o antykoncepcji i wybieramy dobre prezerwatywy: jakość, kolor i zapach, z wypryskami i bez.

Zastanów się także nad osobliwością używania prezerwatyw z tak zwanymi „wąsami” i innymi popularnymi odmianami, które mają poprawić życie seksualne partnerów i dać im niesamowitą przyjemność z procesu.

Prezerwatywy lateksowe jako sposób na zapobieganie nieplanowanej ciąży i chorobom przenoszonym drogą płciową są uważane za najbardziej wiarygodne i sprawdzone. Asortyment tego produktu jest tak wielki, że w kwestii wyboru z reguły decydującą rolę odgrywają nie wielkości.

Kolorowe prezerwatywy

Co trzeba wiedzieć o jakości prezerwatyw, co jest lepsze

Pierwszą rzeczą jaką zwykle zwracamy uwagę przy zakupie produktu, zwłaszcza środków ochrony przed barierą, jest jego jakość. Aby nie mylić się z produktami, ważne jest, aby wiedzieć coś o wiodących krajach i dostawców:

  1. Europejskie prezerwatywy zyskały doskonałą reputację. Ich produkty są najczęściej potwierdzane znakiem „CE”.
  2. Produkty o niskiej jakości uważają, że prezerwatywy pochodzą z Azji. Przed wyborem prezerwatyw sprawdź opakowanie: jeśli kod kreskowy 890 (Indie) lub 899 (Indonezja) lepiej odrzucić ten zakup.
  3. Lateks ma datę wygaśnięcia, dlatego w tym momencie należy zwrócić wystarczającą uwagę. Nadmiar prezerwatyw może z łatwością łzawić podczas seksu.

Kolorowe i smakowe prezerwatywy dla seksu specjalnego

Kolor i zapach produktu mogą się różnić. Wykorzystanie takich nietypowych prezerwatyw pomaga dywersyfikować intymne życie i zaspokajać wszelkie potrzeby. Nie martw się: aromatyzowane lub kolorowe środki antykoncepcyjne nie różnią się od klasycznej jakości i siły. Ale ten rodzaj prezerwatyw jest idealnym rozwiązaniem dla blowjob, jeśli partner nie jest gotowy do niezabezpieczonego seksu oralnego. Przyjemne zapachy są jeszcze silniejsze, więc gdy młoda dama przystąpi do biznesu, zwykle lubi siebie.

Najbardziej popularnymi napojami smakowymi są banany i truskawki – zapachy tych owoców są popularne wśród kobiet bardziej niż inni, ale w każdym razie wybierz smakową prezerwatywę, której potrzebujesz, w oparciu o preferencje smakowe partnera.

Jeśli rozmiar prezerwatywy powinien być wybrany tylko w naturalny sposób, tzn. odpowiadające rzeczywistości, to kolor może nie być. Przejrzyste i półprzeźroczyste środki antykoncepcyjne są często zastępowane przez niebieskie, zielone lub czarne. Ale zauważ, że ten rodzaj penisa może nie tylko rozpraszać partnera z procesu, ale także powodować śmiech.

Prezerwatywy z pryszcza, anteny, wibrator i inne opcje

W niektórych przypadkach pary wybierają ekstrawaganckie produkty lateksowe z wypryskami lub innymi dodatkami. W szczególności takie prezerwatywy gwarantują kobietom bardzo ostre wrażenie. Ale często panie odmawiają używania konkretnych prezerwatyw, dając pierwszeństwo klasycznym ultra cienkim elastycznym pasmom. Większość kobiet wyjaśnia, że ich wybór polega na tym, że podczas kochania, które chcą czuć się wewnątrz siebie, jest członkiem swojego partnera, a nie popękanką antykoncepcji.

Rodzaje prezerwatyw

Produkty z wąsem – to nawet śmiałe partnerzy decyzyjni. Dokładne małe elementy, zlokalizowane, z reguły, u podstawy, pomagają człowiekowi w stymulacji kobiecej pochwy w czasie jej wprowadzania. Czasami są na prezerwatywie w taki sposób, że człowiek ma możliwość wpływania na łechtaczkę dziewczyny.

Fani naprawdę krytycznych wrażeń i różnorodności mogą znaleźć dla siebie wszystko, czego pragnie ich serce. Zwłaszcza popularne i niekonwencjonalne prezerwatywy można nazwać:

  1. Środki antykoncepcyjne w postaci zwierząt. Ciekawa opcja, ale nie funkcjonalna: najczęściej te przedmioty są zakupione jako pamiątka lub jako komiczny prezent.
  2. Rozżarzona prezerwatywa. Szczególną cechą takich prezerwatyw jest specjalny zabieg ze siarczynem miedzi i cynkiem. Przy regularnym użyciu prezerwatyw świetlnych u mężczyzn może wystąpić reakcja alergiczna.
  3. Środki antykoncepcyjne dla seksu specjalnego. W lateksie takie produkty mają znieczulenie, które może zmniejszyć ból i zmniejszyć czułość. Seks z „znieczulającymi” prezerwatywami jest naprawdę dobry zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ponieważ akt seksualny trwa dłużej w tym przypadku.

Prawdziwym, modnym piszczkiem można nazwać wibratorową prezerwatywą. Ich różnicą od wszystkich prezerwatyw opisanych powyżej jest obecność zintegrowanego mini-wibratora. Aby nazywać je najlepszymi, a niemożliwe – wybierając taki wynalazek techniczny, musisz wiedzieć, że działa nie dłużej niż 10 minut. Ponadto podczas smarowania nie można używać smaru.

Trzy proste wskazówki dotyczące prawidłowego stosowania antykoncepcji

Zanim zdecydujesz się na prezerwatywę, rozważyć obecność wystarczającej ilości smaru. Jeśli powierzchnia lateksu nie jest pokryta smarem, prawdopodobnie będziesz musiał przerwać wybór z innymi, lub zadbać o zakup smaru żelu z pochwy. Jeśli partner nie ma żadnych problemów z naturalnym nawilżeniem pochwy, nie musisz kupować takich prezerwatyw: będą ingerować i czołgać się.

Jak używać prezerwatywy

W przeciwnym razie, gdy kobieta nie robi bez specjalnego smarowania podczas seksu, takie prezerwatywy będą najlepszym rozwiązaniem. Kupując antykoncepcję, pamiętaj, że:

  1. Dostarczyć produkt dokładnie z opakowania, bez pośpiechu. Zwykle prezerwatywa jest w folii, łatwo ją uszkodzić zębami lub paznokciami.
  2. Przechowywać prezerwatywy tylko w bezpiecznym miejscu, ponieważ nawet na powierzchni środka antykoncepcyjnego może gromadzić się szkodliwe bakterie z powodu mikrodampozycji opakowania.
  3. Jeśli zdecydujesz się na środek smarny, zwróć szczególną uwagę na środki smarne bez tłuszczu, tzn. na wodzie. Wazelina i oleje są zdolne do niszczenia tekstury lateksu, co oznacza, że środki na nich nie nadają się do użycia.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: