Jak wzbudzić człowieka, jakie słowa i frazy prowadzą do facetów

Как возбудить мужчину, какие слова и фразы заводят парней

Wszystkie kobiety są z natury kuszące. W miłości, podobnie jak w czasie wojny, wszystkie środki są dobre – i przyciągające wzrok kostiumy z głębokim dekoltem w strefie decollete, a także język ciała, wyraz twarzy i ekscytujące słowa. Dla każdego człowieka konieczne jest wybranie pojedynczego klucza.

A ponieważ jest to komunikacja między partnerami, która często wpływa na seksualne pragnienie przedstawiciela silniejszej płci, można stwierdzić z całą pewnością, że wymawianie pewnych słów daje duże szanse powodzenia.

Delikatne i seksualne frazy, które kobieta mówi, może nie tylko sugerować dżentelmowi o jej piżałych pragnieniach, ale również o budowie partnera. O tym, jak uwodzić faceta słowami, wiele dziewczyn chce wiedzieć. Dlatego rozważanie tej kwestii będzie z pewnością interesem wszystkich sprawiedliwych seksów.

jak wzbudzić faceta słowami

Gdzie zacząć i jak rozmawiać z ciekawością

Nie wszystko jest tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Młode panie są głęboko mylone, jeśli myślą, że jest wystarczająco dużo wiedzy o tym, jakie słowa podniecają chłopaków.

Istnieje wiele subtelności i ignorowanie wszystkich lub części z nich nie przyniesie spodziewanego wyniku:

 1. Na początek warto zrozumieć, że trzeba działać delikatnie. Atakowanie człowieka niemal pierwsze słowa po powitaniu nie jest konieczne – ta aktywność tylko go przestraszy. Aby dostosować partnera w intymny sposób, należy zachować ostrożność, dlatego należy rozpocząć rozmowę z neutralnymi tematami.
 2. Bardzo ważne jest, aby rozmawiać z facetem, a tym samym dla siebie, powinien być zainteresowany. Idealnie, gdy rozmowa przebiega łatwo i swobodnie, bez najmniejszego negatywu.
 3. Wybierając tematy pozostać na bliskości obu partnerów. W przypadku braku takich czynności należy dokładnie zapytać człowieka o jego hobby, hobby itp.

Przed świadomym wzbudzeniem człowieka ze słowami konieczne jest przygotowanie go do tego, zgodnie z punktami opisanymi powyżej. Aby zwiększyć zaufanie, można nawet używać technik komunikacji niewerbalnej, powielać gesty, powtarzać postawy, intonacje. Nawiasem mówiąc, to z intonacji 65% zależy od sukcesu uwodzenia. Mężczyzna zaczyna słabnąc kobiecy ton, lekko drżący, jak kot. Jeśli kobieta powoli i cicho powie, facet zacznie stroić się na właściwą falę. Ogólnie rzecz biorąc, przytłumiony szept jest związany u mężczyzn z rozmowami w łóżku, odrobiną seksualnego pragnienia.

Najczęstsze słowa, które wzbudzają męską wyobraźnię

Jakie słowa podniecają mężczyzn? Rozpoczynając rozmowę zwykłą mową, ważne jest, aby chwytać chwilę i przejść bezpośrednio do osobistych momentów w czasie. Nie zbędny będzie odpowiedni powód do pochwały (nie mylić z pochlebstwem!).

Warto teraz zwrócić uwagę na to, że ogólne reguły, które mogą podniecać każdego człowieka, co do zasady, nie mogą być. Wszyscy przedstawiciele silniejszego seksu są pod wrażeniem czegoś szczególnego, niezwykłego, a zatem rodzą się z różnych słów. Niektórzy topnieją z namiętnej szczerości, inni są obok siebie ze szczęściem, jak tylko słyszy nieśmiałe i naiwne słowa. Wśród mężczyzn są tacy, którzy lubią gorycz i ostrość.

Jednak w 99% chłopaków nie można oprzeć się:

 • wypowiedzi dwuwartościowe z nutą kontynuacji;
 • żartobliwy, zabawny dźwięk;
 • bezpośrednią ekspresję pragnień.

Mówienie z człowiekiem w temacie z dala od intymności, jest całkiem możliwe, że gotuje go z pasją. Sekret leży w oryginalnych słowach kluczowych. Wprowadzenie ich do mowy, nawet w najzwyczajniejszych zdaniach, myśli jednego faceta może zmienić się we właściwym kierunku.

Na przykład te słowa kluczowe zawierają:

 • pasja;
 • wzbudzać;
 • pożądanie;
 • przyjemność;
 • miłość;
 • pragnienie;
 • chcesz.

pieszczotliwy szept

Aby wzbudzić faceta słowami, należy zwrócić uwagę na dźwięki towarzyszące mowie, podobne do tych, które powstają w męskich i kobiecych chwilach intymności. Jeśli związek w pary jest całkiem bliski, możesz dostać kochanka po prostu przez wymarzanie tematów erotycznych, dzielenie się uczuciami podczas poprzednich pieszczot i aktów seksualnych, pamiętając z radością o seksie w niezwykłym miejscu.

Kiedy człowiek ma odpowiedni odsetek, możesz użyć fraz bezawaryjnych, sprawdzonych przez tysiące kobiet i działających na pewno:

 • „Przyjdź do mnie”;
 • „Weź mnie”;
 • „Chcę twoje uczucia”;
 • „Poczuj mnie”.

Aby pobudzać ukochanego, wcale nie jest konieczne wyjście na emeryturę w odosobnionym miejscu. Jest całkiem możliwe, aby twój chłopak w zatłoczonym miejscu – to da trochę miłości do jakiegoś ekstremum. Dziewczynka potrzebuje po prostu głośnego wyrażenia, którego znaczenie nie jest dostępne dla innych, a tylko dwa powinny zrozumieć, co jest zagrożone.

Trzymając się daleko od siebie, szczególnie ważne jest, aby utrzymać ciepło uczuć i nie pozostawić płomienia namiętności. Z daleka, wzbudzić człowieka, oczywiście, trudniejsze. Najważniejszą rzeczą jest szczere i naturalne, wtedy partner będzie w stanie poczuć ciepło i pragnienie emanujące od kobiety. Aby dostać faceta, będzie to możliwe i na telefonie, płynnie przechodząc od codziennej rozmowy do erotycznych fantazji. Możesz dostać człowieka i używać SMS. Aby wysłać długie poetyckie prace intimate treści nie jest konieczne, ale prosty i otwarty tekst pomoże prawidłowo przekazać nastrój dziewczyny.

Zasady wzbudzenia słownego, jak uniknąć błędów

Aby wzbudzić faceta może być wiele słów, ale są frazy, intonacje i akcje, co daje efekt odwrotny. Komunikowanie się z kochankiem w jednej lub w innej sytuacji najlepiej unika ich używania.

Warto przypomnieć sobie cztery uniwersalne reguły:

 1. Podczas seksu należy zminimalizować rozmowy. Doskonałą alternatywą dla rozmowy może być łagodne westchnienie. Wszystkie punkty dotyczące intymnego procesu, pożądane jest przedyskutowanie przed lub po.
 2. Cokolwiek się zdarzy, niezależnie od tego, jaki incydent może wystąpić podczas seksu, nie musisz chichotać ani śmiać się.
 3. Dżemy o rozmiarze lub formie godności męskiej jest surowo zabroniona, jeśli kobieta, oczywiście, nie myśli o złamaniu związku.
 4. Nie koncentruj się na porażkach partnera w łóżku, nie przypominaj, nie pocieszaj go.

podnieceni partnerzy

Cokolwiek słowa dziewczyna nie próbowała wzbudzić swojego mężczyzny, ważne jest, aby zawsze pozostać dla ukochanego jest jeszcze interesujące i atrakcyjne. Pozwoli to na ciągłe utrzymywanie intymnego nastroju, a następnie jakikolwiek wysiłek nie będzie próżniowy.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 303, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: