Jak wzbudzić człowieka rękami, tajnymi technikami i punktami

Как возбудить мужчину руками, секретные техники и точки

Brak długotrwałych wstępów to jedno z najczęstszych błędów, jakie młode pary dają w swoim intymnym życiu. Najczęściej nie przywiązują wagi do nich, uważając je za nieistotne i niepotrzebne. Najprawdopodobniej kochankowie po prostu nie wiedzą, że seks po preludium jakościowym przynosi więcej przyjemności.

Podniecenie przed stosunkiem, tzn. bezpośrednia penetracja jest konieczna nie tylko dla kobiet. Na ile silny jest partner, czas jego erekcji zależy. Jak poprawnie wzbudzić człowieka rękami, tak że akt seksualny trwa dłużej i dało okazję do poczucia całego uroku seksu?

Jak zacząć pobudzić, jak za parę minut dostać faceta

Ekscytacja mężczyzny jest zjawiskiem, który może wydawać się na pierwszy rzut oka prymitywny i nieskomplikowany. Myśląc o stereotypach, wiele dziewczyn uważa, że przedstawiciele silniejszego seksu zaczynają się od półobrotu, więc nie ma potrzeby robienia czegoś specjalnie w tym celu. W rzeczywistości, wstępne pieszczoty odgrywają ważną rolę dla chłopaków. Nawiasem mówiąc, powinni zacząć długo przed snem. Większość mężczyzn wskazuje, że najlepszym sposobem na dostroić się do erotycznej fali jest nagłe, ekscytujące pieszczoty.

pogłębiając obszar poniżej tułowia

Często kobiety są zażenowane, aby przejąć inicjatywę, ale aby pobudzić człowieka, musisz pewnie wziąć penisa rękami i zacząć działać. Aby to uczynić dobrze, musisz zrelaksować się i spać w łóżku wszelkie wypaczone i wulgarne czyny – najprawdopodobniej partner lubi to.

Uwodzenie i pobudzenie są podobne do koncepcji, aby przynieść kochanka do najwyższej „temperatury wrzenia”, musisz znowu kusić. Zanim rusza się, dziewczynka musi oczarować swojego partnera spojrzeniem. Pomoc i luksusowe rzęsy, które będą musiały być użyte niezgodnie z przeznaczeniem: muszą być noszone na wargach, sutkach, uścisku penisa.

Jurij Prokopenko, słynny sekserolog, mówi: aby pobudzić człowieka, używając tylko dotyku do dłoni, trzeba wiedzieć wszystko o erogennych miejscach na ciele io tym, jaką technikę stymulacji penisa odpowiada mu najbardziej. Jeśli razem, na przykład, weź prysznic, a następnie dotknięcie partnera doprowadzi facet do pełnej „gotowości bojowej” w ciągu kilku sekund.

Gładząc ręce na ciele, aby wzbudzić mężczyznę

Więc gdzie trzeba dotknąć człowieka rękami i jak to zrobić właściwie, aby go pobudzić:

  1. Pieszczę plecami. Wszyscy przedstawiciele silniejszego seksu są szaleni o masażu. Najbardziej wrażliwym obszarem na plecach jest linia kręgosłupa, dzięki czemu można go pieścić nie tylko rękami, ale także lizać język. Stopniowo rzucając uderzenia bliżej pośladków i kokcysu zaleca się delikatne pocałunki w szyi lub ucha.
  2. Połączenie tułowia i uda są pełne zakończeń nerwowych, co pozwala na przypisanie tej lokalizacji na ciele człowieka do kategorii stref erogennych. Pieszcząc palce kości biodrowych, możesz sprawić, żeby facet drżał z podniecenia, niż dać mu niesamowitą przyjemność.
  3. Piersi i sutki – inna strefa na ciele męskim, które mogą być stymulowane nie tylko rąk, ale także języka, czy żeńskich wyprostowanych sutków.

głaszcząc plecami

Jak prawidłowo trzymać kogut z rąk, aby wzbudzić faceta

Powyższe rady potrzebują jednak bardziej pikantnej kontynuacji. Aby odpowiednio wzbudzić człowieka rękami, musisz być w stanie obsłużyć jego penisa.

Istnieje kilka podstawowych sposobów uchwycenia członka:

  1. Pięść. Jest to tradycyjna opcja, w której ruchy mogą być translacyjne „w górę iw dół”, a także mogą oznaczać spiralne.
  2. Druga opcja: na górze naciska kciuk, a reszta znajduje się pod głową.
  3. Znak jest „w porządku”. Konieczne jest wykonanie małego pierścionka z kciukiem i palcem wskazującym, łączenie ich z nimi i wyjmowanie pięści.
  4. Jeśli najpierw będziesz smarować rąk środkiem smarnym, to łatwo będzie pobudzić człowieka rękami: pięść w przeciwnym położeniu (trzeba zobaczyć tylną stronę dłoni i wskazującą na kobiece kciuk) powinno, jak gdyby poddać się prąciu.

Aby wzmocnić uczucia partnera, kobieta musi najpierw zadbać o ciepło rąk. Dzięki zastosowaniu jakiejkolwiek techniki obwódienia penisa, ekscytujący człowiek o ciepłych dłoniach może szybko osiągnąć orgazm. Ale nie można przegrzewać moszny – nie ma niczego pożytecznego dla zdrowia chłopaków.

Ważne jest, aby nie zapominać o gładzeniu jąder. Ekspozycja na proste ruchy masażu będzie nie tylko podniecać, ale także przynosi zdrowie: aby uniknąć problemów z mocą w wieku dorosłym, możesz regularnie udar mózgu i rozciągać jądra.

Kilka wskazówek, jak wzbudzić faceta z rękami

Aby zapewnić człowiekowi bardziej żywy orgazm, podniecając go dłonią, nie należy się spieszyć – wszystkie ruchy muszą koniecznie zostać przerwane przez krótkoterminowe przystanki. Trzeba spróbować rozciągnąć proces, ale nie przesadzaj go z opóźnieniem. Przyjemne lekkie drgawki, które odwracają uwagę od podniecenia, powodują powierzchowne gładzenia głowy przesuwanymi dłońmi.

jak wzbudzić człowieka

Po tym, jak człowiek jest bardzo podekscytowany, możesz przejść do bardziej śmiałych eksperymentów. Aby kontynuować, dziewczyna musi pocierać ją wargi na partnera partnera i wykonywać ruchy przesuwne bez penetracji pochwy. Nawiasem mówiąc, można pobudzić człowieka i działając na odbyt. Oczywiście, nie wszyscy faceci są gotowi na takie kroki, ale kiedy tylko spróbują, bez wątpienia chce to powtórzyć. Pre-dziewczyna musi obciąć paznokcie i smarować palcem wskazującym prawej dłoni z wazeliną lub smarem do apteki seksu analnego. Stopniowo powoli, upuść palec w odbyt i wykonaj ruch „idź do mnie”.

Aby wzbudzić ręce człowieka i doprowadzić go do orgazmu, nie musisz czekać na wskazówki lub prośby od niego. Z reguły przedstawiciele silniejszego seksu nie są przeciwni inicjatywie w łóżku partnerki, licząc na jej nastrój i namiętny temperament. Niespodzianka i spontaniczność są idealnymi warunkami do odważnych eksperymentów i stu procentowych emocji mężczyzn.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 254, в среднем: 4,67 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: