Jak wzbudzić dziewczynę, jeśli z nią „po raz pierwszy w pierwszej seksie”?

Как возбудить девушку, если с ней «в первый раз в первый секс»?

Więc wyobraź sobie tę sytuację, chłopaki. Masz pierwszą randkę z dziewczyną, powiedzmy w domu. Martwisz się, nie wiem, jak będzie zachowywać się w domu i przynieść dziewczynę przędzenia na płeć, a następnie spędzić czas z jej burzliwej nocy – to trudne zadanie. Nigdy nie wiadomo, czego od niego oczekiwać – zatańczyć lub reagować na pasję, nawet jeśli uważasz, że wszystko jest w porządku! Dowiemy się tego.

Czasami jest taki obraz, na przykład gdzieś w barze jakiś niepozorny człowieczek, gdzieś w barze łatwo przyciąga każdą dziewczynę, a teraz po kilku minutach miał Przytulania talię i delikatnie ją coś szeptać ucho, a ona już stopiła się. On – „klej”, ona mleet. I jak to ma?! Tylko ten niepozorny – subtelna psycholog i zabrać ją do łóżka, on początkowo studiował zachowanie dziewczyny i wiedział, jak postępować z nią.

jak po raz pierwszy wzbudzić dziewczynę

Więc pierwszy znajomy. Zwróć uwagę na to, co zauważyłeś dziewczynę:

  • jako namiętny macho;
  • jako delikatny romantyk;
  • jako brutalny mężczyzna.

W związku z powyższym, w przyszłości będzie to pierwsza scena łóżko można oczekiwać od takich działań.

Na przykład, jesteś na pierwszy rodzaj brutalnej hamovat spotkania, natrętne, ale młode dziewczęta w danym środowisku jest ekscytujące. A potem wybrałeś najbardziej apetyczny i prowadził do pierwszej płci. Czego oczekuje od ciebie? Oczywiście, brute pasja początkowo tak, że kiedy pierwszy pocałunek przerwał mur zawalił meble, pokój spadła latać z obu rzeczy. I zacząć wspinać się ze skromnym pocałunek w drżącym oddechem.

W najlepszym wypadku, dziewczynka pereterpit wstępem, w najgorszym – ucieknie, i ze śmiechem powie jej przyjaciół jako „męskiego mnie niewolników”.

jak uwodzić dziewczynę

Wręcz przeciwnie – jesteś zmysłową romantyczką w pierwszej randce, a zamiast pięknie ekscytującej dziewczynce zaczynasz ssać jej wargi i „zgrzytać” uroczym ciałem. Jest bałagan.

Czy jesteś w jej oczach namiętnym macho, ale, zapraszając piękno do swojego domu, zamiast zacząć podekscytować dziewczynę, którą ona oczekuje, zaczynasz mówić o swoim życiu żmudnie, tracąc cenny czas. Znowu poślizg.

Przejdźmy bezpośrednio do preludium i zbadamy jego słabe punkty.

Tak, pierwsze kroki, aby doprowadzić dziewczynę do seksu. Jeśli nie jesteś maniakiem gwałciciel, który ma na celu jedynie zdjąć bieliźnie panie i jak „biczować” bez gry wstępnej, konieczne jest, aby ogrzać się i odpocząć.

Pierwszy pocałunek jest najbardziej ekscytującym krokiem do złudzenia. Większość kobiet, oczywiście, kocha podziw i zmysłowość, takie pocałunki podniecają dziewczynę od pierwszego dotyku.

Od romansu wymaga cierpliwości – ledwo dotykając wargi ukochanej, nie spiesz się od razu skakać do głębokiej Hickey. Chwyć usta małym dotykiem na jej twarzy i znowu „drażnij” ją lekką łaskami wokół jej ust. Dopiero wtedy, delikatnie, jakby bała się czegoś, co ją przeraziło, idź do głównego pocałunku. W takim przypadku ręce nie powinny być poniżej talii dziewczyny.

Macho Man może zainicjować pocałunek raz, miękkie i głębokie, ale na litość boską – nie obracają się języka wewnątrz jamy ustnej dziewczynki, jakby było śmigło, a ty próbujesz więc jej szczotkowanie zębów, twój język powinien delikatnie i czule lizanie jej język.

Ale brutalny musiał przejść bezpośrednio do ciężkiej artylerii: namiętny wolnossące i przytulać całego ciała z głębokim oddechem. Ale jeśli taka bezczelność może być jeszcze trochę przestraszona dziewczynka poluzować uścisk, bardziej łagodny, a jednocześnie trwałe.

W trzech przypadkach nadszedł czas, aby zmienić się na pieszczoty na całym ciele. Bardzo blisko śledzić reakcję dziewczyny – każde pisanie i odsuwanie jej z boku może być znakiem, że nie jest zadowolona. Na przykład pocałunki na szyi powodują łaskotanie, a przy silnym ssaniu jej sutków, czuje się nieswojo. Tak, i tak się zdarza.

A teraz o pikantnych pocałunkach od dołu. Wcale nie, oczywiście, pierwsze dni drugi, pary pozwalają sobie na to. Ale jeśli myślisz, że w ten sposób można naprawdę pobudzają swoją dziewczynę, ale ona aktywnie odporna na chwilę, że się mylisz. Może być nieśmiała, może nie całkiem pewna siebie, jeśli nie ma duszy elementarnej. A może to jej pierwszy raz, a ona jeszcze nie jest gotowa. Ale później, takie pocałunki, oczywiście, są skuteczne i jak!

Jak wzbudzić dziewczynę słowami – w ogóle warto ją pomylić?

Ogromne nieporozumienie o milczeniu, który podczas seksu „weź wodę w usta” i spróbuj po prostu zrelaksować akcje dziewczyny. Taki sukces jest łatwiejszy do angażowania się w onanizm – naprawdę, jaki jest sens trzepotania się z bliskimi?

Miłe słowo i kot miły. I, jak wiadomo, cała żeńska płeć jest kotem. To jest ze słowami i zaczyna preludium w dowolnym miejscu, nawet publiczne. Tak, to prawda. Dźwięk głosu, intonacja rozmowy, temat rozmowy są pierwszymi nutami, które mogą doprowadzić dziewczynę do pierwszego, ledwie wyczuwalnego podniecenia.

jak bardzo podniecać dziewczynę

A teraz, twój pierwszy seks. Co powiedzieć? Albo milczeć? Oczywiście, balabolit jako papuga – to głupie i śmieszne. Tak, są wyjątkowe przypadki, gdy w łóżku – facet to dowcip i dowcip, i zamienią swój seks w klub wesołych i zaradnych ludzi.

Oczywiście, w pierwszej kolejności komplementy. Ale muszą być zarówno prawdziwe, jak i wyzwolone. Na przykład, jeśli dziewczyna ma zespół małych piersi, zawsze możesz ich całować, szeptać, że zawsze lubiła takie miniaturowe piersi jak jej. Nie jest piękna, ale ładna! Plump – ale apetyczny, cienki – ale model, itp. Ogólnie rzecz biorąc, szukać zalet w wadach. I intonacja – powinna być seksualna, ledwo wyczuwalna słuch.

Oto kilka wskazówek, aby Twoja dziewczyna była podekscytowana w pełni. Wszystko w zgodzie: pieszczoty, dotyk, pocałunki, słowa prowadzą kochanka do bojaźni i jest gotowa na jakąś hańbę w łóżku. Ale ważne jest, aby się nie odstraszyć: mimo to młode, a nie dosyć doświadczone dziewczyny wciąż są bardzo ostrożne, a „jamb” z Twojej strony może być niepowodzeniem.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 302, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: