Jak wzbudzić kobietę? Podniecamy się właściwie!

Как возбудить женщину? Возбуждаем правильно!

Żeńskie podniecenie seksualne jest jedną z największych tajemnic natury. Jeśli w ciągu kilku sekund mężczyźni mogą doświadczyć seksualnego zainteresowania, przedstawiciele pięknej połowy ludzkości tylko o tym marzy. Niestety, nie wszyscy mężczyźni wiedzą, jak prawidłowo pobudzać dziewczynę.

Od razu warto zauważyć główny i oczywisty fakt – wszystkie kobiety są różne. Jedna młoda damo, poczuć pobudzenie seksualne, potrzebujesz kilku namiętnych pocałunków, drugich – kilku znajomych słów, trzecia nie rozpoczyna się bez ekscytującego masażu.

A przecież psychologia, anatomia i doświadczenie życiowe sugerują, że istnieją standardowe, sprawdzone w czasie sposoby budzenia kobiety.

Co ona, podekscytowana dziewczyna? Tomning w całym ciele, gorąca pochwa, rozmyte spojrzenie są typowe oznaki pobudzenia seksualnego u kobiety. Otaczający świat przestaje istnieć, w mojej głowie nie ma jednej myśli dźwiękowej. Instynkty zwierząt chcą wypaść, ciało musi kontynuować, a co najważniejsze, końcowe wyładowanie.

Objawy pobudzenia seksualnego u dziewczyny

Z reguły dziewczynka potrzebuje 15 minut aktywnych i pasywnych pieszczot, aby doświadczyć tych wrażeń. W jaki sposób ten tajemniczy proces ma miejsce w kategoriach fizjologii?

Podczas aktywnych pieszczot, zwłaszcza stymulacji łechtaczki i klatki piersiowej, krew dostaje się do narządów płciowych. Nie ma wilgoci między udami, tętnem i wzrostem temperatury ciała, oddech staje się szybszy. Kolejnym klasycznym znakiem agitowanego kobiecego ciała jest napięte mięśnie w dolnej części brzucha.

Podniecenie męskie i żeńskie to cechy wyróżniające:

U mężczyzn przyciąganie do dziewczyny rodzi się szybko. Typowym przykładem: wzdłuż ulicy jest spektakularna kobieta o dobrej sylwetce. Mini spódnica i wysokie obcasy podkreślają piękno długich nóg. Jasny, ale nie powodujący makijażu, zadbanych włosów, przyjemnego zapachu perfum … Ilu mężczyzn, patrzących na tę kuszącą, poczuje pobudzenie seksualne? Tak, prawie wszystko!

Kobiety są bardziej skomplikowane i mylące. Człowiek może być zupełnie zwyczajnym wyglądem, brzuch „piwo”, łysy i trochę jak sportowiec. A jednak będzie ona popularna wśród kobiet. Dlaczego? Ponieważ zna psychologię kobiet. Ten człowiek jest zawsze na szczycie sexy Olympus.

Prawda №1. Jak wzbudzić dziewczynę? Zrób wrażenie silnego mężczyzny. Utwórz obraz zdobywcy, dominującego.

Kobieta chce silnego mężczyzny. Ten, kto może się bronić w razie niebezpieczeństwa. W tym sensie nowoczesne panie różnią się od swoich prymitywnych poprzedników. Który człowiek miał kilkanaście kochanek kilka wieków temu? Ten, który zabił większość zwierząt i wrogów, który był najlepszym łowcą, który był panem domu!

Czynniki fizyczne pobudzenia seksualnego u kobiet

A jednak, niezależnie od tego, jak człowiek próbuje zadowolić „dziwactwa” dziewczyny w sferze emocjonalnej, istnieją dwa kobiece czynniki fizjologiczne, których nie da się pominąć:

 1. częstotliwość intymnych kontaktów w kobiecie;
 2. dzień miesiączki.

Jeśli kobieta ma wielką przerwę w seksie, jest podekscytowana szybciej niż jej kochający odpowiednik. Natura wymaga, ciało zaczęło znudzony miłością i ludzkimi objęciami.

Nie można jednak wykluczyć przeszłego doświadczenia seksualnego. Intymność nie powinna powodować dziewczyny nieprzyjemnych wspomnień, a stagnacja w sferze seksualnej nie powinna wiązać się z bolesnymi związkami.

Kobiety w każdym okresie cyklu menstruacyjnego mają inny stopień pociągu seksualnego. Najprostszym sposobem na podniecenie dziewczyny podczas owulacji i najtrudniejszej tuż przed menstruacją.
Podczas owulacji, kobieta doświadcza ogromnego pragnienia seksualnego. To naturalne zjawisko jest z góry ustalone przez naturę. W tym okresie najłatwiej zajść w ciążę, więc kobieta jest podekscytowana łatwo i bez większego wysiłku od partnera.

Przed miesiączką, wręcz przeciwnie, pragnienie seksualne jest niemal zerowe. Powodem tego jest wysoki poziom hormonów w organizmie, drażliwość, ból w dolnej części brzucha.

Oczywiście to psychologia. Zadowolenia, rozmowy i atmosfera.

Kobieta zawsze docenia niezauważalną męską uwagę. To łagodzi jej próżność, pomaga utrzymać się w kształcie. Większość pań tworzy makijaż, odwiedza salon kosmetyczny i kupuje seksowne, ale nie luźne ubrania, aby zadowolić mężczyzn.

Romantyczne spotkanie jako wstęp do emocji

Prawda №2. Żadna kobieta pozostanie obojętna szczerym, niechlubnym komplementom. Słowa podziwu są ekscytujące!

Chcesz pobudzić kobietę? Daj jej zgodę. Jedno jednoznaczne zdanie podziwu, a kobieta chce kontynuować znajomość. Szczególnie mile widziane są komplementy o wyglądzie (w przeciwnym razie warto obserwować siebie?). Nie źle, inteligencja kobiet, skromność, radość.

Klasyczne komplementy, które nigdy Cię nie zawiedzą:

 1. „Masz bardzo miły uśmiech (piękne oczy, miękkie dłonie)”.
 2. „Łatwiej z tobą porozmawiać”.
 3. „Musisz stawić czoła tej sukience (sweter, czapka)”.

Męski głos jest dobrym pomocnikiem, gdy dziewczyna jest podekscytowana. Głęboko, ochry, ustawia kobietę na właściwej fali.

Prawda №3. Aby pobudzić kobietę, człowiek powinien mówić cicho i wyraźnie, nie stracić okazji dotknąć partnera.

Mężczyzna zainteresowany kobietą, którą chciał. Teraz trzeba, aby wybrany czuł się w nim pewny siebie. W końcu kobiety postrzegają seks jako coś więcej niż naturalna potrzeba ciała. Większość dziewczyn chce lepiej poznać swojego partnera, czuć jego siłę, niezawodność.

Jak człowiek może pobudzać kobietę? Poprzez proste i obfite rozmowy!

Prawda №4. Czy chcesz wzbudzić kobietę? Zacznij zadawać swoje osobiste pytania: co lubi na śniadanie, jakie ubrania lubi nosić, co najbardziej cenię u ludzi.

Kobieta nigdy nie będzie podekscytowana, jeśli jest niewygodna w obecności partnera. Im mniej niezadowalający jest proces komunikacji, tym bardziej człowiek bardziej widzi emocje dziewczynki.
Jeśli związek już minął „okres bukietów cukierek”, to jako silny czynnik ekscytujący mówić o seksie będzie pasował. Krótka historia o seksualności, szepczona do ucha, powoduje wielką pożądliwość seksualną u kobiety. Dlatego nie możemy nie zauważyć faktu, że mężczyźni lubią patrzeć na pikantne sceny, a kobiety – o nich mówić.

Prawda №5. Jak podniecać kobietę? Zaproś ją na randkę, w której panuje wspaniała atmosfera.

Są to romantyczne daty, w których panuje wspaniała atmosfera, w celu uwodzenia. Finał dobrego odosobnionego spotkania jest zawsze jednym seksem.

Cicha muzyka, zapach kwiatów i migotanie świec, napojów bezalkoholowych, lekkich przekąsek – świetna atmosfera na wieczór jest już gotowa! Jeśli w czasie, kiedy człowiek zachowuje się życzliwie, utrzymuje łatwą rozmowę, kobieta w takich warunkach niewątpliwie poczuje się atrakcją seksualną.

W głowie kobiety spłynęła myśl: „Co za słodki, miły człowiek! To dla mnie było tak przygotowane! „Człowiek, który robi piękne rzeczy, jest bardzo ekscytujący.

Dotykanie i inne ciekawe zajęcia

Podniecenie kobiety wzrasta stopniowo, krok po kroku. Zwłaszcza z nowym partnerem. Aby dotknąć to jest konieczne dyskretnie: usunąć cilium z wieku, położyć rękę na pasie przy wejściu do restauracji, aby wyprostować zwinięcie włosów. Taki miękki, drugi dotyk w końcu odegra ważną rolę.

Główne punkty dla ekscytującego dotyku do dziewczyny

Kobiety nadal kochają długotrwały kontakt z oczami. Interesuje się człowiekiem, który przez długi czas patrzy w oczy partnera. Być może nawet podziw, aprobatę. Widok powinien być ciepły, towarzyszy ledwie wyczuwalny uśmiech.

Prawda №6. Praktycznie wszystkie kobiety są podekscytowane pocałunkami w szyi i dekolcie.

Aby pocałować kark w pierwszej kolejności, nie używaj języka. Aby rozpocząć, lepiej w pobliżu prawego lub lewego ucha, stopniowo poruszając się do środka. Po pracy i języka. Lick kawałek skóry na szyję, cios i sen. Możesz lekko ugryźć, trzymać wargi. I znowu delikatnie pocałuj.
Zacznij pieścić pierś od szczytu dekoltu, w pobliżu obojczyka. Stopniowo upuść do smarowniczki pocałunki.

Pocałunki w szyi są bardzo ekscytujące

Smoczki są bardzo wrażliwym organem. Muszą być traktowani z szczególnym uczuciem. Koło języka wokół brodawki, lekko naciskaj usta, delikatnie pocałuj – kilka takich ruchów może wzbudzić dziewczynę w szaleństwie.

Ekscytujący masaż piersi może topić nawet „królową śniegu”. Touch powinien być pewny, ale czuły. Zachwycający, ale nie odpychający. Pierzchnij się, pogłębiać, pocierać. W pobliżu sutków najlepiej jest po prostu przeszyć i pocierać.

Kobieta lubi czuć silne męskie ręce na ciele. To daje jej poczucie bezpieczeństwa i niezawodności.

Prawda №7. Wiele kobiet silnie pobudzonych jest od powolnego obrysowania wewnętrznych ud i pośladków.

Intimate pieszczoty lub pocałunki muszą być wykonane mądrze. Dla jednej kobiety wzbudzenie łechtaczki ręcznie jest niedopuszczalne, podczas gdy drugi chętnie się rozkoszuje w tej okupacji. Dlatego przed wyjazdem bezpośrednio do sąsiedztwa konieczne jest sprawdzenie gleby. Podejmij właściwe wnioski dotyczące charakteru wybranego, sposobu edukacji, światopoglądu.

Pieszczac łechtaczkę, ręce mężczyzny powinny być miękkie i ciepłe. Delikatny, ledwo zauważalny ruch dotyka łechtaczki dziewczyny. W sekundę później powtórz ten ruch. Dotknięcie łechtaczki palcami jest prawie nieistotne. Po pierwsze, musisz uważnie, powoli. Niech ręka mężczyzny spocznie między samicami przez kilka sekund.

Teraz możesz uderzyć, lekko naciskać na łechtaczkę. Dbać o to delikatnie i delikatnie, delikatnie, cicho, części ciała dziewczęcego. Cóż, kiedy mężczyzna przemierza gładzić i naciskać. Wyobraź sobie, że łechtaczka to płótno, a palce są szczotką. Narysuj na tej przekątnej płótnie, duże i małe kółka.

Spontaniczność, męskie emocje i samopoczucie

Kobiety lubią odmianę seksu. Jest to szczególnie ważne dla par, które od wielu lat są razem. Zwykły scenariusz seksualny nie wiatr: noc, dzieci są spać, ciemność, para nieśmiałych pocałunków i intymnej intymności siebie.

Człowiek, który chce pobudzać kobietę, musi być w stanie fantazjować. Spontaniczny seks po pracy w butach jest intrygujący! Tuż przy korytarzu są tylko narządy płciowe. Jeśli akcja towarzyszy śmiechu lub słów pełnych pasji, człowiek nie musi nawet długo pieścić pięknej kobiety. Zostaw język i dłonie na kolejną okazję. Kilka namiętnych pocałunków na ustach, a kobieta jest już wyczerpana pasją.

Prawda №8. Nieplanowana intymna intymność pobudza kobietę.

Człowiek nie powinien ukryć jego emocji. Kobieta lubi widzieć seksualną atrakcję mężczyzny. Żeby być pożądanym, niezbędnym – to jest marzenie wszystkich przedstawicieli pięknej połowy ludzkości.

Silne emocje mogą pojawić się w wyniku nagłego seksu!

Prawda №9. Człowiek może po prostu powiedzieć o jego silnym podnieceniu seksualnym, a kobieta jest już gotowa podporządkować się mu.

Natura jest tak położona, że żeński seks lubi czuć się blisko silnego ramienia. Kobieta, która zawsze dominuje w intymnej sferze, boi się, że człowiek nie przyniesie jej przyjemności. Dlatego łatwiej jest przejąć inicjatywę w swoje ręce niż z frustracją, wstydem i niezadowoleniem z partnerem.

Podsumujmy. Aby pobudzić dziewczynę, potrzebujesz:

 • zachowuj się jak silny, pewny siebie człowiek;
 • stworzyć atmosferę seksualną – romantyczną i odosobnioną;
 • robić komplementy;
 • być gentleman, rozmawiać z partnerem;
 • nie zapomnij „przypadkowo” dotykać kobiety;
 • pokazać wyobraźnię;
 • mieć w swoim arsenale szeroką gamę pieszczot.

Co nie robić!

 • być agresywnym;
 • głośno mówić, argumentować, udowodnić swój punkt widzenia;
 • milcz;
 • być rzadkością do pocałunku i pieszczoty;
 • myśleć tylko o własnej przyjemności, rozważyć kobietę jako inny obiekt seksualny.

Kobiety patogeny – pomoc w podnieceniu

A jednak, we współczesnym rytmie szybkości, stresu i stałego braku energii, kobieta czasami jest trudna do przeżycia, niezależnie od tego, jak bardzo człowiek stara się. Zwłaszcza w takich sytuacjach powstały tak zwane „czynniki sprawcze kobiet”. Przeczytaj w następnym artykule – jak wybrać skuteczny samiec patogen?

Успехов!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 672, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: