Jak wzbudzić łechtaczkę i doprowadzić dziewczynę do fantastycznego orgazmu

Как возбудить клитор и довести девушку до фантастического оргазма

Aby wydać dziewczynę nierealną przyjemność w łóżku, w pierwszej kolejności musisz wiedzieć o wszystkich miejscach sensorycznych na jej ciele. Oczywiście, wszyscy mężczyźni wiedzą, że aby kierować przepływem ich pasji pieszczoty w intymny proces jest konieczny dla łechtaczki. Jednak aby go pobudzić i ukochać naprawdę miły pod władzą tylko mistrzostwo i doświadczonych miłośników. Jak dać jasnego partnera orgazmu łechtaczki?

W rzadkich przypadkach eksperci diagnozują zaburzenia seksualne u kobiet uczciwej płci – zjawisko, w którym kobiety w obecności patologii układu moczowo-płciowego nie mają szans doświadczenia orgazmu. W tym przypadku niemal zawsze stymuluje łechtaczkę, która służy jako źródło pełnej płci przyjemności – kluczem do zaspokojenia niemal 99% dziewcząt.

Co to jest łechtaczka żeńska i jak można ją wzbudzić?

Lekką lekcją dla przyszłych mistrzów pępek łechtaczki powinno się zaczynać, biorąc pod uwagę anatomiczną strukturę tej części ciała kobiecego. Aby pobudzić tę erogeniczną strefę, reprezentującą mały guzik całkowicie pokryty mnogością receptorów nerwowych, trzeba zrozumieć, jak wygląda.

jak wygląda łechtaczka

Niespodziewanie, opisujące łechtaczkę, wiele porównać go z męskich narządów rozrodczych. Jednak duża część prawdy w tym jest rzeczywiście obecny: pierwszeństwo w czasie jest w trybie „czuwania”, ale jak tylko pani zaczyna być podekscytowany, jej clit, utrwalenia i zwiększenia rozmiarów, staje się coraz bardziej, co powoduje, że wykraczają poza „napletek” czyli małej sali.

Jeśli masz pomysł, w jaki sposób doprowadzić łechtaczkę kobiece rękami ani językiem, można mieć pewność – Twój partner orgazm jest nieunikniony. Poniższe zalecenia nauczą każdego faceta, aby dać dziewczętom przyjemność i uniknąć typowych błędów.

Główne techniki ekscytowania łechtaczki i osiągnięcia orgazmu

Więc musisz zacząć od przygotowania rąk. Oprócz smarowania smarem lub specjalnym olejem ważne jest, aby dbać o ich ciepło.

Sposoby pobudzenia łechtaczki kilka, a można użyć jakiejkolwiek techniki, najważniejsze jest, aby to zrobić w sposób pewny i delikatny:

  1. Ostrożnie umieść dłoń na szczycie warg. Następnie ruchy masażu lekkiego zacierają pochwę – pozwoli to poczuć ciepło męskich rąk. Co więcej, stopniowo naciskając w dół, wykonując dokładne ruchy dłonią na kole w różnych partiach.
  2. Drugi sposób nazywa się „bieżnią”. Trzeba umieścić dłoń na łonie i delikatnie wsuwać, jakby spieszyła się do pochwy. Tymczasem druga ręka zmienia się w proces, który musi poruszać się w przeciwnym kierunku.
  3. Prawą rękę należy przesunąć poza sromową sromu, a następnie lewymi rękami otrzeć miejsca wokół łechtaczki, strefy pośrednie. Cokolwiek to było, miejsca te również mają wystarczającą czułość, co oznacza, że bardzo szybko można pobudzić kobietę. Ponadto, erogenne jest miejsce pod łechtaczką, więc nie wolno nam zapominać o tym.
  4. Prawidłowo, aby pobudzić łechtaczkę, możliwe jest tak: konieczne jest zmniejszenie obu płci seksualnych dłoni, próbując, jak to jest możliwe, ściślej do siebie naciskać. Zaciśnięta po obu stronach łechtaczki, konieczne jest stymulowanie ruchu palców w przeciwnych kierunkach.
  5. Inną opcją na podniecenie łechtaczki jest technika wykonana przez analogię z zasadą męskiej masturbacji. Jedyną rzeczą do rozważenia jest wielkość narządu. Ponieważ wymiary są kilkadziesiąt razy mniejsze niż męska godność, ruchy powinny być mniej zamiatalne i intensywne.

doprowadzając dziewczynę do orgazmu z pomocą łechtaczki

W każdym razie nikt nie zabrania łączyć lub zmieniać opcji, biorąc pod uwagę reakcję partnera, jej życzenia i własną intuicję. Możesz nawet wzbudzić nawet najmniejsze łechtaczki, jeśli wiesz jak to zrobić dobrze.

Dlaczego nie można pobudzić łechtaczki, niewłaściwej stymulacji

Pieszczotna kobieta, mężczyźni często popełniają niewybaczalne błędy. Unikając ich, prawdopodobieństwo pomyślnego ukończenia w postaci uroczego partnera orgazmu wzrasta kilkakrotnie. Więc jakie działania ze strony faceta mogą zepsuć cały proces?

Najczęstsze momenty w celu pobudzenia łechtaczki rękami lub językiem są często następujące:

  • Aktywna stymulacja punktu erogennego bez wcześniejszego przygotowania. Będąc w stanie „spania”, to małe narządy nie są gotowe do bezpośredniego oddziaływania. Aby rozpocząć to jest konieczne, od dotknięcia do pochwy, okklitornogo miejsc. Aby lekko „rozgrzewać” kobietę i przygotować ją do stymulowania łechtaczki, mężczyzna może uciekać się do całowania wewnętrznej strony ud, okolicy łonowej i zewnętrznej warg. Jeśli to pożądane, takie pieszczoty mogą płynnie przejść do cunnilingus.
  • Nagle piekła klęska z nadmierną siłą. Dopiero po rozpoczęciu tej części kobiecego ciała musisz robić wszystko stopniowo, grając i drażniąc, delikatnie i płynnie idź w kierunku pewnej i celowej stymulacji.
  • Niewystarczający wpływ na łechtaczkę. Nawet najbardziej intensywne emocje nie są jeszcze gwarancją orgazmu. Aby dziewczyna się skończyła, musisz poświęcić tyle uwagi temu punktowi. Okresowo zmieniając jedną metodę stymulacji na inną, możesz ją pociągnąć w dowolny sposób: od prawej do lewej, lizać od góry do dołu i od dołu do góry, zasysając ją do ust lub delikatnie naciskając powierzchnię języka.
  • Kontynuacja aktywnej symulacji podczas orgazmu. W kulminacji całego intymnego procesu nie trzeba ingerować w wolne pulsowanie łechtaczki. W trakcie orgazmu ważne jest, aby złagodzić wyraźnie wywierane ciśnienie lub dotknąć głowy narządu kobiecego prawie nie zauważalnie.

reakcja łechtaczki na pieszczoty

Przed podnieceniem łechtaczki można zadbać o dodatkowe przedmioty z wyprzedzeniem. Zabawki seksualne podczas stymulacji punktowej pomogą sprostać wszelkim trudnościom pojawiającym się w procesie stymulowania organu kobiecego, nawet niedoświadczonego młodego człowieka. Przecież każda dziewczyna jest osobą, a dla niej konieczne jest znalezienie osobistego podejścia.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 243, в среднем: 4,78 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: