Jak wzbudzić partnera pocałunkiem, zmysłowym miejscem na ciele

Как возбудить партнера поцелуем, чувственные места на теле

Jak wzbudzić pocałunek swojego ukochanego chłopaka lub dziewczyny? Wszyscy kochankowie zaczynają myśleć o tym na najwcześniejszych etapach związku. Każdy chce zrobić drugą połowę z półobrotu, dotykając ust.Aby ujawnić tajemnice ekscytujących pocałunków pomoże kilka wskazówek dotyczących wyboru techniki wykonania, odpowiednie dla obu płci, ale z własnymi cechami i szczegółami.

Na przykład każdy mężczyzna, podobnie jak kobieta, lubi nie tylko wyglądać. Całując swojego partnera, niezwykle ważne jest, aby poczuł się nie tylko uczuciem, ale także słyszał. Łagodne łagodne jęki przyczyniają się do wzrostu emocji. Jeśli wargi mają prawo drżeć, będzie można równocześnie stymulować strefy erogenne pocałunkiem.

pocałunek w udzie

Jak pocałować faceta lub dziewczynkę, aby obudzić seksualne pragnienie

Więc co człowiek lubi w pocałunku i jak go pobudzić?

Odpowiedź na to pytanie można uzyskać na podstawie następujących elementów:

 1. Niektórzy faceci są pod wrażeniem delikatnego delikatnego gryzienia płatów usznych. Jeśli facet ma piercing, możesz lekko bawić się płatem, ssąc jej język.
 2. Kark jest erogenną strefą chłopców i dziewcząt, ale to właśnie przedstawiciele silniejszego seksu, który lubi to, gdy dziewczyna lizuje tę część swojego ciała swoim językiem.
 3. Łatwe pocałunki palców i wysysające podniecające mężczyzn w zaledwie kilka sekund.
 4. Ochłodzenie włosów i popijanie mogą pomóc w procesie uwodzenia faceta.

Jeśli facet jest gotowy do poważniejszej kontynuacji pocałunków w ciągu zaledwie minuty, kobieta nie może być szybko pocałowana pocałunkami. Wstępne pieszczoty kończyły się tym, na czym się zaczęły, muszą poświęcić pocałunki przez co najmniej 10 minut.

Przedstawiciele seksu sprawiedliwego mają swoje własne tajne punkty, całując, które mężczyźni zdołają zapalić płomień pasji:

 • warg;
 • szyi;
 • łopatka;
 • górne plecy, ramiona;
 • ucho i płat.

Takie pieszczoty są nie do pobicia, ponieważ pobudzają niemal wszystkie dziewczynki bez wyjątku. Technika ekscytującego pocałunku jest całkiem prosta. Po pierwsze, pożądane jest przemie- szanie stref kontaktu z wargami do tej lub tej strefy erogennej. Po drugie, aby podążać za reakcją partnera: jeśli jest bardzo podniecona pod pieszczota szyi, facet powinien „nawiasować wąsami”. Po trzecie, niezależnie od wybranego miejsca na ciało do pocałunku, druga ręka powinna chwycić jej szyję, wprowadzając wszystkie pięć palców głęboko w włosy. Większość dziewcząt po prostu odparowuje od takich działań.

Pobudzenie dziewczyny z pocałunkiem oznacza znalezienie jej erogennych punktów i sprawne przejście do seksu. Kiedy zacznie oddychać często i głęboko, bardziej namiętnie niż wcześniej, możesz rozpocząć aktywną działalność. Po wykonaniu kompetentnie wszystkich punktów technicznych podekscytowania młodej damy przy pomocy pocałunku można ją uwodzić i sprowadzić do łóżka już w pierwszej randce.

gdzie pocałować swojego ulubionego

Jakie namiętne pocałunki natychmiast prowadzą zarówno do mężczyzn, jak i kobiet

Szczególną uwagę należy zwrócić na schematy pobudzających pocałunków, które mają zastosowanie do przedstawicieli obu płci:

 1. Kontrast. Ekscytuj mężczyzn i kobiet z pocałunkami, zastępując możliwie często delikatne i subtelne dotyk głębokiego i namiętnego zasysania – jednego z najprostszych metod różnego rodzaju pieszczot.
 2. Zarówno chłopcy, jak i dziewczyny uwielbiają, kiedy są pocałowani przez sutki. Lekko gładząc je, a nawet gryząc, partner zwiększy tylko intensywność namiętności. Możesz bezpiecznie obejmować fantazje, uzupełniać seksualne akty z takimi pieszczotami.
 3. Jednym z najbardziej ekscytujących pocałunków jest dotyk ust do nadwrażliwości wewnętrznej części uda. Uwielbiam takie seksualne wpływy człowieka nawet bardziej niż kobiety.
 4. W ustach, oprócz języka i ust, każdy ma niebo, jest to niewiarygodna erogenna strefa, która może być stymulowana lekkimi dotknięciami języka.

Chcąc uprawiać seks z partnerem, każde wstępne dotknięcie ust lub dłoni powinno być delikatne i kochane. Nie można tego zapomnieć przez sekundę, w przeciwnym razie wszystkie wysiłki zostaną zredukowane do zera.

Sekretne „guziki”, kiedy naciskany jest, na którym będzie można pobudzić partnera z pocałunkiem, to kręgosłup, brzuch i kończyny dolne. Czy można wykonać masaż pleców z miłymi czynami, o których wielu czytelników jest zainteresowanych? Oczywiście przyniesie to również przyjemność. Gładzić dłonie, przytrzymać na każdym stawie, a jednocześnie przytulić pocałunek na plecach – przepis na szybkie pobudzenie dla mężczyzn i kobiet.

Co jeszcze musisz wiedzieć o technice ekscytujących pocałunków

Dotykanie kolan i wnętrza uda jest możliwe dzięki językowi, a dotyk powinien być bardzo różny: naciskanie lub ledwo dotykanie powierzchni. Ważne jest, aby partner nie miał poczucia monotonii, monotonii. To uczucie, którego nigdy nie doświadczy człowiek, jeśli dowiesz się, jakiego pocałunku rozbudza się. Muszę powiedzieć, że tutaj sto procent miejsca to strefa między penisem a pępkiem. Przed seksem dziewczęta nie zaszkodziłyby zawsze pieszczotliwą stroną męskiego ciała i nie spieszyły się na niższe.

dziewczyna potwornie pocałuje faceta w szyi

U niektórych osób pragnienie seksu podczas pocałunku wydaje się znacznie szybsze, jeśli robią to z otwartymi oczami. Dlaczego nie mają takiej życzliwości nie jest trudne do odgadnięcia – prawdopodobnie lubią obserwować reakcję partnera. Dodać pocałunek bardziej ekscytujący, korzystając z erotycznego masażu. Jednakże dźwignia pobudzenia seksualnego jest inna dla każdego człowieka, a to, co lubi, jest nie do przyjęcia dla drugiego. Na przykład są faceci, którzy dotykają nosa i uszu, dostarczają nieprzyjemnych wrażeń. Muszą szukać indywidualnego podejścia.

Aby nauczyć się podniecać ukochanego mężczyzny pocałunkami, próbując i popełniając błąd, musisz szukać najbardziej odpowiednich odmian pieszczot. Martwić się, że nie będzie lubił tego eksperymentu, ponieważ każdy normalny młodzieniec zrozumie, że wszystkie te działania są tylko uzależniające od siebie, tzn. adaptacja do pragnień i preferencji półświata w celu budowania harmonijnych szczęśliwych relacji.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 292, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: