Jak zacząć i odpowiednio uprawiać seks analny z dziewczyną?

Как начать и правильно заниматься анальным сексом с девушкой

Drodzy przyjaciele, dzisiaj porozmawiamy o tym, jak prawidłowo angażować się w seks analny. Kwestia wydaje się być nieistotna, ponieważ każdy człowiek, który lubi ten rodzaj intymności, może powiedzieć, że jest asem w tej prostej kwestii.

Ale jak się wtedy okazuje: wszyscy przedstawiciele silniejszego seksu zdają się wiedzieć o technikach, treningu i postawach seksualnych przez odbyt, a procent kobiet rozczarowanych nietypowym stosunkiem płciowym nie zmniejsza się. Są bardzo częste błędy popełniane przez prawie wszystkich mężczyzn z rzędu. Chcesz wiedzieć, dlaczego dziewczyny, po próbie penetracji do odbytu, odmówić powtórzenia?

Jak prawidłowo przygotować odbyt, aby wniknąć do penisa

Pierwszym nie-tradycyjnym seksem jest najbardziej odpowiedzialny stosunek płciowy. Jeśli człowiek zobowiązuje się do analnego „dziewicy”, powinien zrozumieć, jak poważna misja jest przypisana jego ramionom. Tylko właściwie zaangażowany w miłość do dziewczyny, da mu szansę pogrążyć się w świecie bez niczego wyjątkowego przyjemności i doświadczyć niezwykle potężnego orgazmu. Skuteczny wynik seksu analnego w dużej mierze zależy od tego, ile partner jest na to przygotowany. Przygotowując się do współżycia seksualnego przez odbyt, które już poświęciliśmy poprzednim materiałom, nie należy powtarzać. Dlatego dążymy do najważniejszego.

stymulacja odbytu

Seks analny zaczyna się od penetracji. I to niekoniecznie prącie. Z reguły, zanim zaczniesz angażować się bezpośrednio w seks analny, najlepiej wstaw palec do otworu odbytu. Ruchy partnera powinny być łagodne i ostrożne. Nie musisz prowadzić palca „w górę” ani „w przód”. Na tym etapie kobieta nie potrzebuje żadnej aktywności ruchowej, po prostu musi się przyzwyczaić do obcego przedmiotu w jej tyłku. Jeśli nagle reakcja dziewczyny mówi, że jest bolesna lub nieprzyjemna, musisz ostrożnie wyciągnąć palec i cofnąć się od planu. Ważne jest, aby to popierać, nie zapominając pieszczotować ciała, pobudzać erogennych punktów, stale wspierać iskrę podniecenia w kobiecie.

Powtarzaj tę czynność, dopóki największy palec nie wejdzie prawie bez przeszkód. Potem można dostać kontynuować działania.

Prezerwatywy i smar dla właściwego seksu analnego

Nie zapominaj o antykoncepcji. Oprócz niepokoju o potencjalnym zanieczyszczeniu, istnieje inny powód, aby używać prezerwatywy – zdrowia obu partnerów. Po tym wszystkim, odbytnica jest wypełniana przez bakterie i konkretnych pałeczki, które wchodzących do cewki moczowej mężczyzny lub kobiety, pochwy, może spowodować poważne problemy. Dodatkowo, choroby przenoszone drogą płciową są łatwo przenoszone nie tylko przez pochwy, ale również przez anal.

Aby prawidłowo radzić sobie z seksem analnym z dziewczyną, musisz zadbać o smarowanie. Bez tego, partner będzie boli, w ogóle członek nie wejdzie do stosunkowo wąskiego odbytu. To tylko pobudza mężczyzn najbardziej. Dzięki penetracji do odbytnicy, faceci dostają bezprecedensową przyjemność o charakterze fizycznym i psychologicznym. Uczucie pełnej władzy nad kobietami i uświadomienie sobie, że członek być tam, gdzie jest to zabronione – czynnik, który jest stale podawany ludziom w procesie pobudzenia.

Prezerwatywy i smary do seksu analnego

Wejście do środka: jak to robić poprawnie i bez bólu

Aby prawidłowo zaangażować się w seks w dupie, ważne jest, aby wiedzieć o prostych regułach:

  1. Aby po raz pierwszy wybrać postać, postępując zgodnie z zasadą bezpieczeństwa. Na przykład „Rider” dla początkujących wyraźnie nie pasuje, ale „Łyżki” lub „Doggystyle” – co jest potrzebne do niedoświadczonych partnerów.
  2. Natychmiast wejść do środka nie jest pożądane. Lepiej nacisnąć głowę penisa mocno do obręczy odbytu.
  3. W celu zminimalizowania bólu, kobieta powinna wejść w siebie do członka osła. Proste ruchy miednicy pomogą, co „przymocuje” do erect prącia. Chociaż mężczyzna, bez szarpnięcia i ostrych ruchów, powinien wejść do środka.

Po raz pierwszy, aby wejść na członka, nie jest konieczne. Towarzysz proces z ciepłymi i kochającymi słowami, bez zaprzestania. Kobieta powinna zrozumieć, że partner robi wszystko dobrze, a jeśli to konieczne, przestanie, aby nie powodować bólu. Seks analny jest pożądany, aby towarzyszyć stymulacji łechtaczki, pozwoli kobiecie uzyskać orgazm szybciej.

Jak tylko człowiek skończy, musi ostrożnie wyjść z partnera, gdy wchodził. Ogólnie, odbytnicę należy traktować ostrożnie, co zapobiega wystąpieniu negatywnych konsekwencji dla damy w postaci pęknięć odbytu, pęknięć iw konsekwencji hemoroidów. Wielu ludzi nie zastanawia się, czy taka seks jest szkodliwa dla zdrowia?

W rzeczywistości stosunek płciowy ma zarówno zalety, jak i znaczne wady, dzięki którym możesz się dobrze bawić, uprawiając seks analny:

  1. Aby przynieść seks do przyjemności, kobieta musi pozbyć się stereotypów dotyczących nieprzyzwoitości i niegodności takiego kolegi.
  2. Unikaj nieporozumień i kłopotów związanych ze zwyczajną fizjologią człowieka, jeśli kobieta przed aktem seksualnym opróżnia jelita i po skorzystaniu z łazienki.
  3. Antykoncepcja nie powinna być zaniedbywana, nawet jeśli partnerzy są pewni o „czystości” wenerycznych ze sobą. Zwłaszcza z częstymi zmianami seksu analnego pochwy.

zajęcie seksu analnego prawidłowo

Cokolwiek to było, ale ta intymność jest wspaniałą okazją, by przynieść notatki różnorodności życia seksualnego pary. Wielu ludzi używa seksu analnego jako metody dodatkowej antykoncepcji na równi z ustną. W pewnych sytuacjach, na przykład, gdy stosunek pochwy jest niemożliwy, wejście „od tyłu” jest jedyną opcją na zbliżenie partnerów i przyjemności.

Jeśli wykonujesz seks analny, to będzie idealną alternatywą dla standardowej intimy z penetracją do pochwy. W tym samym czasie nie wolno nam zapominać, że zwieracz i odbytnica to zmysłowe i delikatne miejsca kobiecego ciała, konieczne jest ostrożne traktowanie ich z zachwytem.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 238, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: