Jak zadowolić człowieka w łóżku, porady astrologów

Как доставить удовольствие мужчине в постели, советы астрологов

Wielu z nas wierzy w horoskopy i staraj się nie ominąć prognozy astrologicznej na tydzień lub nadchodzący rok. W rzeczywistości gwiazdy mogą wiele powiedzieć o naszej połowie. Dowiedz się o sobie i swojego partnera jest coś, co jest niezgrabne zapytać, prawdopodobnie każdy chciałby.

Z reguły mężczyźni przekonani, że nie mają wątpliwości co do własnej przewagi, ponieważ mają duże doświadczenie, umiejętności seksualne i umiejętności, których nie można powiedzieć o przyzwoitej niewiasty.

Na jak zadowolić człowieka, dziewczęta myślą częściej, kiedy wychodzą za mąż. Chcąc zaprezentować się małżonkowi we wszystkich intymnych pięknach, niektóre młode kobiety popełniają niewybaczalne błędy, nie dość zainteresowane preferencjami swoich wiernych seksualnie. Aby zrozumieć, że chciałby mieć kochanego w łóżku i jak zapewnić maksymalną przyjemność swojemu ojcowi, objawy zodiaku pomogą.

dziewczyna gładzi facetowi

Pasjonujący Baran i leniwy Byk: jak zachowywać się z nimi w łóżku

Na przykład pasja Baran jest prawdopodobnie znana wszystkim kobietom, które kiedykolwiek miały takich kochanków. Najczęściej są właścicielami inicjatywy, są nieograniczonymi liderami najbardziej pikantnych gier fabularnych. Gorące Baran preferują różnorodne, tak niestałe ukochany mężczyzna nie będzie łatwe: partner nie jest chłodzony, musi stale „wyważać otwartych drzwi” w intymnym życiu.

W rozumieniu przedstawicieli silniejszego seksu urodzonego pod tym znakiem idealny kochanek jest niezawodną i uroczą kobietą w każdym rodzaju. Nadzwyczajna natura namiętnych przygód i ciągłe impulsy pożądania są często powodami rozwodu.

Aby wydać mężczyznę urodzonego pod znakiem Taurus lub Koziorożca, niezapomnianą przyjemność w łóżku, będzie musiał ciężko pracować. Oczywiście, ci faceci są daleko od ekstrawaganckich Baranek, ale dla przedstawicieli tych oznak płci odgrywają nie mniej ważną rolę w życiu. Częstsze kontakty seksualne dla Byka i Koziorożca służą jako usprawiedliwienie, aby odejść od codziennych problemów i uzyskać co najmniej krótkotrwałe rozładowanie. Wyrafinowanie i wyobraźnia tych ludzi w kochania mogą mu tylko zazdrościć, ale nadal kochać tych facetów może być rozwiązany tylko w zwykły zrozumienia wielu wygodnym miejscu.

Leniwy i „lojalny” Twins: jak dać przyjemność mężczyzny

Jeśli wybrana kobieta jest mężczyzną urodzonym pod znakiem Bliźnięta lub Wodnika, często będzie musiała podjąć inicjatywę i władzę w dziedzinie seksualnej w swoje ręce. Zasadniczo ci faceci są leniwi i pasywni, aby dać przyjemność – nie ich przeznaczenie, więc partner w łóżku często muszą spróbować dla dwóch: dla ukochanego i dla siebie.

Tymczasem paradoks jest taki: Gemini i Wodnik są niezwykle wymagający ich pasji. Znajdź, że będą prawdziwe, a nie zawsze możliwe przez lata przeszukiwania i dziesiątki związków, przypadkowych relacji. Pomimo faktu, że nie wykazują inicjatywy w zakresie seksu, zgodzą się na jakiekolwiek eksperymenty i innowacje ze strony partnera bez ceremonii. Z reguły kobieta, która będzie w stanie oddać niewiarygodną przyjemność człowiekowi Bliźniarzowi, ryzykuje by zostać jego wybranym na zawsze: w takim przypadku partner nigdy nie będzie szukał swojego zastępcy.

Delikatny zmysłowy rak i ryby: co kobieta nie może zrobić

Wystarczająco bierne w intymnym kontakcie z rakiem i ryby. Jednak tylko w rękach prawdziwego mistrza miłosnego, szybko uczą się wszystkiego i skutecznie „dostosowują” w czynach seksualnych do rytmu, jakiego ukochani pytają. W związku z tym każda kobieta może przynieść ten człowiek nieziemską przyjemność.

delikatny seks

Warto jednak pamiętać: Ryby i Nowotwory – miłośnicy są delikatni i zmysłowi. Chropowatość i surowość, której nie akceptują, ale powolny, ostrożny proces jest czymś szczególnym dla pragnień takich ludzi. Mało mówić bezpośrednio o seksie z przedstawicielami tych znaków jest mało prawdopodobne: nie są też pod wrażeniem prostoty. Romantyczne i wyrafinowane natury są zawsze gotowe, aby dać wystarczająco dużo czasu na pełnoprawny preludium i stworzyć kameralną romantyczną atmosferę.

Bezuderzhnye uwodzicieli i niestrudzonych kochanków: Leo i Scorpio

Seductive i uroczy mężczyzn z natury są Lwy. W seksie zachowują się „rojalnie” i dziko: mężczyźni tego znaku nie uznają preludii, pieszczot i delikatnych rozmów. Jeśli wiesz, jak prawidłowo leczyć człowieka Lewa w łóżku, a co najważniejsze – zdołasz zróżnicować stosunki seksualne, na chwilę kobieta może być spokojna – jej wybrana osoba nie pójdzie gdziekolwiek. A jednak nikt z seksualnego seksu nie będzie w stanie utrzymać chłopaków urodzonych w lipcu i sierpniu na zawsze, co powinno uwzględniać każda młoda dama planująca powiązać los z Leo.

Człowiek Skorpiona – prawdziwy prezent dla dziewcząt, które nie reprezentują swojego życia bez żywej przyjemności i wyczerpującego seksu. Ze wszystkich znaków zodiaku, ten różni się niewiarogodnym libido i magnetyzmem. A jeśli ktoś można nazwać guru romansu, to tylko Scorpio. Na temat tego, jak zapewnić człowiekowi przyjemność, wiele dziewcząt nawet nie myśli, ponieważ w łóżku nie pozwala partnerowi na dzielenie się z nim zwycięskymi pozycjami. A sprawa tutaj nie jest wcale egoizmem: podczas gdy Scorpio nie dostarcza błogosławionych uczuć do wybranego, zapomni o swoim pragnieniu i własnej przyjemności.

Jak zadowolić człowieka i rozwikłać jego życzenia

Młodzi ludzie urodzeni pod konstelacjami Virgo, Wagi i Strzelca, naprawdę wiedzą, jak zdziwić. Przeważnie takie mężczyźni nie wydają się kojarzyć zewnętrznie z gorącym macho. Aby scharakteryzować je w skrócie, można to zrobić:

  1. Panna: praktyczna i zimna, ostrożna i pedantyczna.
  2. Waga: prosta i pewna w ich przewadze, ale w rzeczywistości są one często niezrównoważone i niedbałe.
  3. Strzelec: niekontrolowane kategoryczne mężowie o masie kompleksów.

namiętny seks

Pomimo zasadniczych różnic w temperamentach i poglądach istnieje jedna rzecz, która łączy przedstawicieli silniejszego seksu: są nieprzewidywalne w łóżku iw komunikacji z kobietami. Jak zapewnić maksymalną przyjemność w łóżku, jeśli dziś człowiek jest pasywny i delikatny, a jutro jest namiętny i niestrudzony? Aby rozwijać preferencje swojego partnera, osiągniesz tylko kochający i cierpliwy towarzysz.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 300, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: