Jak zaskoczyć, niż proszę ukochanemu człowiekowi w łóżku

Как удивить и чем порадовать своего любимого мужчину в постели

Nic dziwnego, że relacje seksualne pomiędzy partnerami, którzy nie są razem rocznie, są nudne dla każdego z nich, stają się nudnymi, przewidywalnymi i nieinteresującymi.

Często kobieta, pogrążona w życiu rodzinnym i opiekująca się dziećmi, zapomniała, że mąż wciąż oczekuje, że będzie ją pieścić, dbać o uwagę, opiekować się innymi formami pasji, miłości.

Głównym zagrożeniem dla szczęścia małżeńskiego jest życie intymne, stało się monotonne, pozbawione twarzy rutyny. Trzymaj człowieka, nie pozwalając mu nawet pomyśleć o „wędrówce w lewo”, tylko pani, która wie, jak zdziwić ukochanemu człowiekowi w łóżku.

Decyzja o wprowadzeniu kluczowych zmian w seksualnym życiu małżeńskim trafia do głowy każdej kobiety zamężnej. Seks w harmonogramie „kiedy wszyscy śpią” lub „podczas gdy dzieci w szkole” prędzej czy później irytują wszystkich, a zwłaszcza mężów. Poligamiczne na swój sposób, mężczyźni, nie mogą nic powiedzieć bezpośrednio, ale zastanowić się nad tym, gdzie znajdą coś nowego.

jak zaskoczyć męża?
Zanim planujesz wszelkie działania, chcąc zaskoczyć ukochanemu mężczyźnie w łóżku, żona musi dokładnie zbadać związek z głową rodziny. Zmiany kardynalne, które są ostre, widoczne, nie mogą przynieść pożądanego efektu. Musisz działać mądrze i przebiegle – jak kobieta. Najważniejsze jest wstępne opracowanie jasnego planu działań i konsekwentne wykonywanie każdego kroku.

Główne błędy kobiet, które nie uwodzą mężów

Aby poczuć większą pewność siebie, konieczne jest przede wszystkim dokonanie zmian w sobie. Z reguły główne błędy, które pozostają w związku małżeńskim dla kobiet są ukryte:

 • (kobiety, odnoszące się do braku wolnego czasu, przestają dbać o siebie, tak jak robili to na pierwszych etapach relacji);
 • w bieliźnie (podobnie jak w pierwszym przypadku, wiele dziewczyn uważa, że nie ma sensu wyglądać kusząco, małżeństwo ma już ślub i zaskakiwać mężczyznę w łóżku (jak mylnie myślą), nie ma już potrzeby);
 • w niewłaściwym czasie, w niewłaściwym miejscu („harmonogram” seksu małżeńskiego, co do zasady, opiera się na harmonogramie pozostałych członków rodziny, ale często człowiek chce intymności tutaj i teraz, ale żona jest zawsze zajęta);
 • w postępowaniu wstępnym (często małżonkowie przegapią ten ważny etap przygotowań do stosunku płciowego, co czyni kontakty seksualne wyłącznie fizjologiczne);
 • w zachowaniu podczas intymności (małżonkowie niewinienni i bardziej obojętni).

Ponieważ pierwsze elementy są całkowicie uzależnione od młodej damy, powinny być podjęte z najwyższą starannością. Po pierwsze, należy obiektywnie ocenić swoje niedociągnięcia. Jak można zaskoczyć człowieka w łóżku, czy jego wybrana nie wygląda jak obraz przedstawiony na zdjęciu 10 lat temu? Często nadmiar wagi żony staje się dla małżonka przyczyną niechęci jej seksualnego powinowactwa. Jeśli dziewczyna będzie malowana każdego ranka, ukryj siniaki i torebki pod oczami, tzn. zawsze dobrze wyglądać, gwarantuje, że staje się bardziej pożądane w oczach jego wybranego.

Nie zapomnij o seksualnym stroju. Aby dać pierwszeństwo kostiumom dla gier rola, każda para decyduje się dla siebie, ale w szafie jakiejkolwiek uczciwej płci musi być seksowna bielizna.

seksowna gospodyni

Wprowadź notatki o różnorodności i powinien wybrać najbardziej odpowiedni czas i miejsce. Jeśli małżonkowie są przyzwyczajeni do dania miłości do radości tylko na łóżku, prędzej czy później napisya. Mając seks w kuchni to, co może zaskoczyć człowieka. Warianty, które mogą dywersyfikować miejsce głównej akcji masowej – na korytarzu, w samochodzie, w naturze itp. Najważniejszą rzeczą są nowe dreszcze, na które wszystko się zaczęło.

Jak radzić sobie z niezapomnianym przez męża seksem i zaskoczyć go w łóżku

Więc, jak dostać się do głównego procesu i zdziwić partnera w łóżku. Jak sprawić, że człowiek będzie miły, i sprawi, że ma wiele pozytywnych emocji, dając morze radości, następujące instrukcje dowodzą:

 1. Zafaskuj partnera, niech preludium trwa tak długo, jak to możliwe.
 2. Zawsze pieszczaj penisa z ustami. Jeśli nigdy nie zrobiłeś blowjob z mężem, zrób to teraz – to z pewnością go zaskoczy.
 3. Jeśli nie możesz skończyć, siodło człowieka i daj pyszny seks.

Pieszczoty w ustach mogą zadowolić każdego przedstawiciela silniejszego seksu, mężczyźni kochają blowjob, do najbardziej ukochanej techniki wykonywania, która nie jest tak łatwa w obsłudze. „Głębokie gardło” jest, co do zasady, spowodowane odruchami wymiotów u kobiet, więc podobny nadzór podczas seksu może być niewybaczalny. Nie przeceniaj ich możliwości.

Możesz zaskoczyć i zdziwić człowieka w łóżku, robiąc to, jak twój partner lubi: podczas seksu oralnego, faceci lubią to, kiedy dziewczyny połkną igłę. Dziewczyna musi tylko zdecydować wcześniej, co zrobić z ejakulatem, znalezionym w ustach – niepostrzeżenie wypluć lub połknąć.

Wracając do podstawowego aktu seksualnego, musisz zrobić wszystko, aby zaskoczyć mężczyznę. Po raz pierwszy w łóżku z partnerem zawsze jest dla kobiet ekscytująca i odpowiedzialna chwila. Wszyscy bez wyjątku kobiety obawiają się, że wybrany docenia wszystkie swoje wysiłki i umiejętności na intymnym frontie, a w każdym razie nie rozważył „logu”.

Tym razem starając się nawiązać bliską relację, konieczne jest działanie na tych samych zasadach:

 1. Pokaprznichte lekko, nie od razu – nie tylko doprowadzi człowieka, ale także pobudzi do bardziej aktywnych ruchów.
 2. Eksperyment z pozycją – z wyjątkiem misjonarza istnieje wiele wygodnych i ciekawych pozycji w seksie.
 3. Staraj się wyzwolić i nie martw się, że wydaje się być dissolute dziewczyna, wręcz przeciwnie, on na pewno będzie to jak.

seks małżonków

Wynik nie musi długo czekać – każdy normalny zdrowy człowiek nie może oprzeć się takim „antykom” ze strony wiernych. Fantasize i spróbuj, pamiętaj, że relacje to ogromna praca.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 271, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: