Jak znaleźć punkt G „Gee” w dziewczynie i prawidłowo spowodować orgazm

Как найти точку «джи» у девушки и правильно вызвать оргазм

Szanse znalezienia kochanka w pobliżu kochanka są niemal takie same dla wszystkich ludzi. Niezależnie od tego, takie wyszukiwania wymagają wystarczającej wiedzy na temat erogennych stref kobiecych oraz cech osiągnięcia orgazmu.

Znalezisko będzie naprawdę miłą niespodzianką: dziewczyny takie jak miłośnicy, którzy mogą dostarczyć bezprecedensowej przyjemności, a stymulowanie punktu Ji gwarantuje to. Właściwy wpływ na to miejsce nadwrażliwości jest kluczem do uzyskania orgazmu pochwy. Dlatego faceci płoną z pragnienia, aby znaleźć w tajemnicy erogennym punkt G.

jak znaleźć punkt kobiety ji

Jaki jest sens „gee” i gdzie można je znaleźć u kobiet

Strefa G u dziewcząt to niewielka część sklepienia przedniego pochwy, usytuowana na głębokości około 3-5 cm. Obecne odkrycie tego niesamowitego erogennego punktu współczesnej ludzkości zawdzięcza ginekologowi z Niemiec Ernst Gräfenberg. Eksperci z dziedziny seksologii, przeprowadzili dziesiątki badań, twierdzili, że ten punkt w pochwie u dziewcząt jest rodzajem analogii męskiej prostaty.

Reprezentowanie małej wypukłości na górnej ściance pochwy, punkt „ji” w normalnym, nieprzytomnym stanie dziewczyny jest prawie niemożliwy do znalezienia w pochwie, ponieważ w życiu codziennym nie manifestuje się w jakikolwiek sposób. Pierwsze sygnały obecności erogennego guzka mogą być odczuwalne w czasach intensywnego pobudzenia seksualnego. Kiedy dotkniesz tej lekko nierównej powierzchni, partner może mieć ochotę oddać mocz, szybko zastąpiony przyjemnością.

Kilka wskazówek, jak szybko znaleźć punkt „GI”

Człowiek powinien zrozumieć: szukać dobrej strefy erogennej, nie ma wyraźnej instrukcji. Ponieważ kropka „g” każdej kobiety może być zlokalizowana w pojedynczej odległości, nie będzie można jej odnaleźć jeden po drugim iw tym samym miejscu wśród różnych kobiet. Znajduje się w nieco odmiennej odległości od standardów, zmysłowa strefa wymaga wygodnego wyszukiwania ofert.

kak-najti-tochku-dzhi-u-zhenshhiny-i-pravilno-vyzvat-orgazm-pisk-tochki-g

W tym celu partnerzy muszą zadbać o sytuację samodzielnie, zrelaksować się i rozpocząć proces, który można scharakteryzować etapami:

  1. Przeraż damę. Znajdź skarb „G” jest o wiele łatwiejsze, gdy dziewczyna jest „rozgrzewana”. Wewnątrz pochwy jest miękka, jej tekstury są równe i delikatne, a strefa erogenna jest szorstka od góry, a dotyk przypomina skórę kiwi.
  2. Przed próbą znalezienia punktu „GI” kobieta musi dokładnie umyć ręce, aby nie zakazywać zakażenia partnera w pochwie. Ponadto, dostosowany do prawidłowej fali i zrelaksowany, jak to możliwe, facet powinien założyć na dłonie specjalną substancję – smar, który bezbłędnie penetruje kobietę w przypadku braku naturalnego smarowania pochwy.
  3. Aby właściwie zrobić wszystko i znaleźć punkt „GI”, człowiek będzie musiał delikatnie nacisnąć jeden lub dwa palce wchodzące do pochwy z tyłu dłoni w górę.
  4. Konieczne jest dokładne zbadanie górnej ściany pochwy, usytuowane bezpośrednio pod łoniem. Warto zauważyć, że ten obszar żeńskiego łona jest najmniej wrażliwy. Poczuj pochwy, musisz aktywnie naciskać na jego przednie łuk.
  5. Niewielka chropowatość, coś zdalnie przypominająca gęsią skórę, a tym samym skarbnicę. Początkowo znajduje się ona niemal tuż przy wejściu do pochwy, ale nie wyklucza głębszej lokalizacji.
  6. Następnie należy ostrożnie obrysować przednią ścianę pochwy, towarzyszącej jej działaniu poprzez stymulację łechtaczki.

Procesowi muszą towarzyszyć komentarze partnera. Mężczyźni nie mogą być nieśmiały, trzeba stale odnoszą się do zainteresowanych o uczuciach kobiety, czuje, nie jest to dużo łatwiejsze do kierowania szukanie we właściwym kierunku. Wiele dziewcząt powiedzieć, że na początku sondowania odczuwają dyskomfort z powodu silnego parcia na mocz.

Pragnienie, aby pójść do toalety „na trochę” podczas seksu nie zawsze jak dziewczyny, ale nie można się martwić: jeśli człowiek jest w stanie znaleźć bardzo punkt „G” i będzie wiedział, jak kontynuować jej masaż, dyskomfort zostanie zastąpiony nierealny podniecenie i przyjemność swojemu partnerowi – zdjęcie to wyraźne potwierdzenie.

Czy możesz znaleźć punkt „gej” podczas seksu lub masturbacji

Można również masować strefę G podczas tradycyjnego zabiegu pochwy. Orgazm, który jest przetestowanie dziewczynę w żadnym momencie nie zależy od wielkości męskości, jedyny warunek – nie mylić z wyborem pozach. Przed penetracją pożądane jest postępowanie w celu pobudzenia warg i łechtaczki. Ważne jest, aby wstępne działanie nie zostało opóźnione. Gdy partner jest wystarczająco podekscytowany, możesz przenikać do środka.

Pozycje „Rider” (kiedy dziewczyna na górze) i „Doggy-style” (gdy facet z tyłu) do pracy na nim człon jest dość proste, ale chłopaki nie należy zapominać, że przyjemność z dotykania górną ściankę pochwy, a tym bardziej jego stymulacji, czuć nie wszystkie uczciwe płci. Ponadto, wiele zależy od wieku partnera: starsza kobieta, progi jego wrażliwość pochwy poniżej.

pozycja jeździecka

Możesz także znaleźć punkt G samej pani „ji”. Jak świadczą recenzje dziewcząt na forach, najlepszym miejscem w tym celu jest pozycja leżąca na plecach z odciętymi nogami. Młoda dama musi się zrelaksować, koncentruje się wyłącznie na sobie i na uczuciach. Umieścić palec dłoni w dolnej części jamy brzusznej (odpowiednio, tylna strona powinna być otwarta), wstawić palce do pochwy.

Wewnątrz, bez daleko, konieczne jest stymulowanie górnej ściany pochwy. Gdy tylko pojawi się widoczny guzek, którego powierzchnia przypomina strukturę orzecha, musisz wykonać prosty ruch palcem. Jakbym chciał zarysować, lub łaskotać ten punkt. Ważne jest, aby nie zatrzymywać się i jeśli zbliża się pragnienie pissing, to dziewczyna zdołała zrobić wszystko dobrze. Po otrzymaniu odpowiedzi na pytanie, jak znaleźć punkt „GI”, kobieta wynagrodzi się w najlepszy sposób. Odkrywając jedną z najsłodszych sekretów samozadowolenia, test orgazmu nie wydaje się jej teraz coś skomplikowanego.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 333, в среднем: 4,78 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: