Jak znaleźć źródło przyjemności i doświadczyć orgazmu pochwy

Как найти источник удовольствия и испытать вагинальный оргазм

Co to jest orgazm pochwy, niektóre kobiety wiedzą tylko przez przesłuchanie. W nadziei na przyjemność, niezapomniane przez opisy dziewczynek, w rzeczywistości każda dziewczyna może.

Dar w postaci możliwości natury tradycyjnej satysfakcji seksualnej, umieszczonej w pojemnikach kobiecej fizjologii. I choć niektóre z fałszywym przekonaniem twierdzą dalej, że nie ma orgazmu pochwy, inne powinny zrozumieć wszystko i zrozumieć, jak doświadczać szczęścia niezwykłej siły i jasności.

Naprawdę wszystkie opowieści o serii orgazmu i szalonych falach ciepła nad ciałem są fikcjami mitycznymi? Najczęściej brak orgazmu pochwy w takich przypadkach w większości przypadków deklaruje dziewczęta, które nigdy tego nie przeszkadzały. Zamiast oblepiać i indoktrynować resztę kłamstw, młode kobiety muszą zrozumieć, co może wpływać na brak kulminacyjnych wrażeń kontaktów seksualnych.

seksowna dziewczyna

Kompleksy lub partner: przyczyna braku orgazmu pochwy

Dziwne, że główną przyczyną „zimności” dam jest często w partnerze. Wielu jest zaskoczonych: „Dlaczego nie doświadczam orgazmu pochwy?”. Często człowiek posiadający luksusowe dane fizyczne posiadające różne techniki i masy intymne doświadczenie, nie mogąc zaspokoić swojego partnera. Sam proces mógł wydać dziewczynę morze pozytywnych emocji, ale nie zdołała doświadczyć szczytu przyjemności. Problem jest często ukryty w specyfice relacji partnerów. Jeśli młoda dama „nie ma duszy” mężczyzny, nic nie może ustalić życia seksualnego.

W takich przypadkach zazwyczaj występuje 2:

 1. Jeśli seks i potrzeba zajęcia pozycji dominującej w życiu i relacjach z płcią przeciwną, kobieta musi po prostu zmienić partnera. Aby otworzyć i zmienić przebieg aktów seksualnych w dobrym kierunku dla niej, w każdym razie razem z nim nie powiedzie się.
 2. Ze względu na zależność od pewnych czynników materialnych lub psychologicznych związek można kontynuować, ale należy zrozumieć, że w tym przypadku dziewczyna nigdy nie będzie w stanie doświadczyć orgazmu pochwy.

Wspólną przyczyną niewinności kobiet jest własne zachowanie i postawa wobec samego procesu. Naturalnymi przeszkodami dla maksymalnego wypoczynku i przyjemności są kompleksy. Zamiast podbijać jeden po jednej stronie „Kama Sutra” i cieszyć się bliskości z ukochaną osobą, wiele dziewcząt stają się kojarzy na nadmierną skromnością, stając się główną przeszkodą w rozwoju stosunków seksualnych w parze. „Jak wyglądam część, że to głupie, być może?” Lub „Gdybym leżeć, widzi mój żołądek i wiszące obok. Nie, nie będę mieć seksu! „- niektóre z najczęstszych myśli dziewcząt, które nie są pewne siebie.

Dlaczego w tym przypadku kobieta nie doświadcza orgazmu pochwowego, nawet nie zaskoczony – leżący „dziennik” i bez wysiłku, wynik będzie, ale pogłoski o nieziemskiej przyjemności i pozostanie obce przyjemności.

Znajdź punkt G i dowiedz się, jak doświadczyć niezapomnianego orgazmu

W rzeczywistości każda dama może osiągnąć tak pożądane wrażenie, niezależnie od uprzedzeń, wieku i intymnego doświadczenia. Problemy z uzyskaniem klasycznej wersji przyjemności seksualnej nigdy nie będą, jeśli zapozna się z jednym ważnym szczegółem systemu moczowo-płciowego kobiet. Uczenie się doświadczać orgazmu pochwy pomoże niczym mniej niż popularnemu punktowi G.

doprowadzając dziewczynę do orgazmu pochwy

Ci, którzy zdołali odkryć tajemnice jej miejsca zamieszkania i zasady stymulowania, zawsze zadawali pytania, uzyskując intymną przyjemność. Znajdź punkt G, bardziej przypominający szorstki guzik, to całkiem proste:

 1. Zrób to z użyciem smarowania, aby uniknąć dyskomfortu i nieprzyjemnych odczuć.
 2. Ostrożnie poczuć przednią ścianę pochwy – w odległości 3-5 cm od wejścia do pochwy i jest punkt G.
 3. Robiąc swoje poszukiwania z partnerem, możesz być jednocześnie przekonany o niezawodności opowieści o tym, czy kobieta może doświadczyć orgazmu pochwy.
 4. Stymuluj punkt przez kilka minut, ale przyjemność, którą dziewczyna dostanie, będzie pamiętna przez długi czas.

Jak doświadczyć euforycznego orgazmu, wzmacniającego mięśnie pochwy

Warto zwrócić uwagę na moment, w którym często doświadczany jest orgazm pochwy u kobiet, ze względu na słabo rozwinięte mięśnie pochwy. Ten problem występuje w prawie 9 na 10 przypadków z podejrzeniem niepokoju. Rozwiązaniem problemu będzie przyjęcie zestawu środków mających na celu ich wzmocnienie. Szczególnie popularne w ciągu ostatnich kilku lat są ćwiczenia, które oprócz wzmocnienia mięśni pochwy gwarantują profilaktyczny wpływ sfery chorób ginekologicznych.

To gimnastyka nie zajmuje dużo czasu, a technika ćwiczeń jest prosta do niemożliwego: konieczne jest naprzemienne naprężenie i rozluźnienie mięśni pochwy. Prędkość skurczów i siła nacisku są kontrolowane przez dziewczynę indywidualnie, ale najważniejsze jest poczucie funkcjonowania intymnej muskulatury.

Wielu mężczyzn martwi się, że ich żony nie są w stanie doświadczyć orgazmu pochwy. Jeśli podobny problem w seksie z małżonkiem nie daje mu odpoczynku, warto zasugerować, aby inne skuteczne ćwiczenie zostało wezwane do dobrej próby pobudzenia erogenności pochwy. Aby to wykonać, musisz:

 1. Wykonaj koraliki z gęstej nitki jedwabnej i 2 kulek o średnicy około 3 cm.
 2. Aby utrzymać olbrzymie koraliki, musisz związać ciasny węzeł.
 3. Potrafi treningowy żonauw posłać do pochwy i zostawić tam, aż będzie czuła się wywyższona.
 4. Jeśli oczekiwany efekt nie wystąpi, usuń perełki i powtórz ć ćwiczenia co drugi dzień.

Jak często się zdarza, dziewczyna może zacząć doświadczać orgazmu pochwy po zmianie znanej postawy seksualnej i dokonania pewnych korekt:

 1. Większość kobiet zdaje sobie sprawę z stymulacji ścian pochwy w pozycji „Rider”.
 2. Idealną pozycją dla uzyskania orgazmu jest „doggy style”. Aby penetracja była głębsza, jest możliwe, jeśli partner oparłby się na dłoniach, a człowiek leżący za nim podniósł nogi i zaczął tarcie.
 3. Alternatywą dla misji jest podniesienie bezpośrednich żeberek żeński na ramionach partnera.

dziewczyna bez kompleksów

Czy jest w stanie poznać orgazm pochwy w innych pozycjach? Na pewno tak, bo wszystkie dziewczyny są różne, więc ważne jest, aby stale poznawać się i eksperymentować.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 341, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: