Jak zrobić cunnilingus swoją ukochaną kobietę, tajemnice!

Как сделать кунилингус любимой женщине, секреты наслаждения

W miłości jak w wojnie – wszystkie środki są dobre. To samo można powiedzieć o seksualnej stronie związku między kochającymi ludźmi. Żeby zadowolić ich połowę, wielu facetów otwiera granice wszystkich możliwych i dopuszczalnych pieszczot, z których jedno jest cunnilingus. Jak prawidłowo wymyślić muffinę swojej dziewczynie lub kobiecie, zmuszając mnie do poruszania się z przyjemnością, dowiedz się teraz.

Należy natychmiast zauważyć, że poprawna pisownia ortograficzna oznacza użycie dwóch liter „n”, tzn. Bardziej poprawne jest mówienie cunnilingus. Jednakże, uproszczona wersja jest używana znacznie częściej, a zatem jest bardziej zrozumiała dla czytelnika.

facet całuje dziewczynę

Jak sprawić, by kochanek był miły przy pomocy cunnilingus

Ten rodzaj seksu oralnego oznacza bezpośredni wpływ na zewnętrzne narządy płciowe kobiety za pomocą języka, warg i palców. Aby dać usta przyjemność partnerowi, każdy facet może na różne sposoby: gryzienie, całowanie, ssanie, lizanie łechtaczki i warg. Często doświadczeni kochankowie są połączeni jako „ciężka artyleria”, obracając palcami w pochwie – ta akcja pobudza dziewczynkę do osiągnięcia najwyższego punktu znacznie wcześniej.

Pomimo faktu, że wiele młodych ludzi stara się uczynić cunnilingus, tylko nieliczni wiedzą, jak pieścić ich wybraną. Zaletą tego rodzaju przyjemności seksualnych jest to, że można ją praktykować jako preludium do pochwy i jako dodatkowy absolutorium po głównym procesie. Niestety, kobiety, wielu członków silniejszego seksu mają bardzo złe stereotypy dotyczące cunnilingus jako takiego. Zasady moralne i zakazy z minionych lat, a często zwykłe kompleksy, stanowią główną przeszkodę dla chłopców w poznaniu i pragnieniu ukochania podobieństwa.

Informacje na temat prawidłowego wykonania kobiecego cunnilingusu nie wystarczy, aby dana usta przynosiła przyjemność obu. Między partnerami powinien być ciepły i ufny związek, a co najważniejsze – bezinteresowny i bezinteresowny pragnienie nadawania rajom wrażeń ukochanemu.

Dlaczego faceci nie chcą robić cunnilingus swoim dziewczynkom

Sukces Cooneya (tak nazywany partnerami) w dużej mierze zależy od wzajemnego zrozumienia między dziewczyną a facetem. Z pół słowa, pół słowa, wyrazu twarzy lub uśmiechu – partner powinien mieć możliwość ustalenia, czy jego ulubione akcje takie jak on czy uczucie zbliżenia orgazmu. Kobiety, podobnie jak mężczyźni, jak seks oralny, ale nie zawsze odważą się wskazać na ich pragnienie, ponieważ nawet dzisiaj, podczas rewolucji seksualnej, byli faceci, dla których kunnilingus jest kategorycznie niedopuszczalny.

facet delikatnie ugina dziewczynę

Każdy może zrobić to niezapomniane, dziwne, ale bardzo często seks oralny dla facetów jest nie do przyjęcia ze względu na następujące punkty:

  1. Roślinność w najbardziej delikatnych miejscach. Aby nie powodować uczucia wrogo do młodego mężczyzny, młoda dama zawsze musi dbać o włosy w intymnych strefach. Możesz przynieść seksualność w domu w domu przy użyciu podstawowej maszyny do golenia lub skontaktować się z profesjonalistami w wyspecjalizowanych salonach pomocy.
  2. Wypuszczanie pochwy. Z reguły nie różnią się one w szczególności od aromatu zwykłej śliny, tj. E. nie mają zapachu. Przy okazji, jest to jeden z głównych wskaźników zdrowia kobiet. W przeciwnym razie ich ostry nieprzyjemny zapach służy jako bezpośredni powód kontaktu z ginekologiem i przeprowadzania serii egzaminów. Zakażenia pochwy lub choroby weneryczne są najczęściej przyczyną takiego objawu u kobiety.

Kobiety zauważają: zły zapach pochwy jest często konsekwencją niedożywienia i nadużywania alkoholu, tytoniu. Jeśli dama chce doświadczyć orgazmu z dobrego cunnilingus, to facet, aby to zrobić, powinien być bardziej niż kiedykolwiek pewny czystości i zdrowia jego partnera.

Zacznijmy od tego: kilka wskazówek, które pomogą człowiekowi

Ale dlaczego dokładnie kuni dostarcza najsilniejsze żywe orgazm dla wszystkich młodych kobiet? Przecież nie można tego cieszyć się tylko w przypadku analfabetyzmu lub niewłaściwie dopasowanej techniki. Nie jest tajemnicą, że łechtaczka jest jednym z najbardziej wrażliwych punktów w każdej uczciwej płci. Jego stymulacja prowadzi do fizjologicznego wybuchu wrażeń i rozluźnienia seksualnego.

Aby uczynić dziewczyną cunnilingus, musisz jak najdokładniej przestrzegać następujących zaleceń:

  1. Zacznij pieścić łechtaczkę, człowiek powinien być łagodnym ruchem, wyłącznie językiem. Palce to robią, zwłaszcza na początku, nie potrzebują.
  2. Gdy tylko młoda dama „rozgrzeje się”, pochwy jej nawilża, można delikatnie masować dłonią.
  3. Dla wygody, konieczne jest rozszerzenie sromu sromowego.
  4. Aby pomóc językowi mogą przychodzić usta, podbródek, a nawet nos, które mogą być napędzane przez krocze, co powoduje również emocje.
  5. Prowadząc język na łechtaczce, facet może z tym zrobić wszystko, czego tylko chce: wsiąść, ssać, lizać.
  6. Aby szybko osiągnąć orgazm swojego partnera, nie warto zapominać o pieszczotach pochwy. Równocześnie z cunnilingusem należy wprowadzić go jeden lub więcej palców.

zmysłowy cunnilingus

Nie zawsze jest łatwe dla pań osiągnięcie orgazmu po raz pierwszy, ponieważ częściej kobieta potrzebuje czasu na przyzwyczajenie się do nowego rodzaju przyjemności. Ponadto, powinno być tak zrelaksowane, jak to możliwe, nie myśli powinny odwrócić uwagę od słodkiego procesu. Rola odgrywana przez wybraną postawę, która w zasadzie może być zupełnie inna. Głównym warunkiem – twarz partnera powinna być naprzeciwko pochwy i krocza.

Zanim wejdziesz do pochwy przez członka, wskazane jest, aby człowiek zapytał o wybraną osobę. Jeśli kobieta prosi o to jak najszybciej, człowiek może się radować: opanował umiejętność cunnilingus przez „doskonałe”.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 225, в среднем: 4,68 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: