Jak zrobić masaż erotyczny dla mężczyzny, tajskiego lub prostaty

Как сделать эротический массаж мужчине, тайский или простаты

Przyzwoity czas dnia, drodzy czytelnicy! Proponujemy dzisiaj kontynuowanie rozmowy na temat wstępnych pieszczot i metod pobudzania. Będzie to w większości przypadków logiczna kontynuacja seksu namiętnego – masaż erotyczny dla mężczyzn.

Okazuje się, że wielu po prostu nie wie, jak zadowolić swojego partnera w ten sposób. Dzięki prawym łagodnym dotknięciom możesz podgrzewać ciało ukochanego do poczucia frustracji pragnienia i pasji w żyłach pasji. Chcesz spróbować? Teraz zobaczysz, że nic nie jest niemożliwe.

Jak przygotować dziewczynę do masażu erotycznego, co wziąć pod uwagę

Jeśli uważasz, że za pomocą masażu aromatycznego do masażu jest połowa sukcesu, będziesz musiał rozczarować. To nie jest 1/10 tego, co ma robić. Najważniejsze – masaż erotyczny dla swojego chłopaka, ważne jest, aby się otworzyć, nie wstydź się i przykryć każdy centymetr ciała swoim zmysłowym dotykiem.

przygotowanie przed masażem

Aby osiągnąć niesamowity relaks, niektóre wskazówki pomogą. Pomijając ich, nie możesz wątpić: wszystko kończy się łatwym chrapaniem upadłego partnera lub odwrotnie, przedwczesny seks złamie wszelkie zaplanowane działania. Przygotuj się na erotyczną masaż dziewczyna powinna wyglądać następująco:

 1. Dbać o romantyczną atmosferę. Światło zmierzch i świece, muzyka na intymność i relaksująca lampa aromatyczna – idealne tło dla zmysłowego wypoczynku. Na tym samym etapie, z góry, rozważyć, gdzie człowiek będzie zadowolony uregulować. Ponadto nie zapominaj o temperaturze powietrza w pokoju: komfortowy można uznać za 22-23°C.
 2. Weź wspólną kąpiel. Wspólne kąpiele zapewnią obu partnerom erotyczną harmonię, rozluźnią wszystkie mięśnie.
 3. Przed intymnymi pieszczotami, pożądane jest aby facet jeść lekkie jedzenie lub nie jeść niczego w ogóle. Masaż erotyczny implikuje kierunek męskiej energii dla partnera, a nie dla asymilacji obfitych kolacji.
 4. Dziewczyna musi dbać o jej paznokcie, a odpowiednia decyzja będzie ich obcinać. Każdy nieostrożny ruch może przynieść dyskomfort lub zadrapanie mężczyzny. Przed dotknięciem ciała swojego ulubionego faceta, zwróć uwagę na temperaturę dłoni. Muszą być ciepłe.
 5. Nie wybieraj tanich olejków aromatycznych. Dobry środek powinien być hipoalergiczny, bez wyraźnych syntetycznych środków aromatyzujących.

Jak prawidłowo zrobić masaż intymny dla faceta i że lubią

Fakt, że masaż erotyczny należy zrobić nago jest mitem. Brak odzieży, oczywiście, jest erotyczny, ale w tym przypadku ryzyko wczesnej płci pozostaje ogromne. W tym przypadku zadaniem masażu erotycznego jest osiągnięcie maksymalnej przyjemności i pobudzenia przy pomocy dotyku, udaru mózgu, bez bezpośredniego stosunku płciowego (przynajmniej na razie). Dlatego, aby rozwiązać wyznaczony cel, uwodzicielska szlafrok, zestaw bielizny lub koszulki jest odpowiedni.

Masaż erotyczny to wybuchowa mieszanina konwencjonalnego masażu z elementami pieszczoty. Tutaj możesz używać wszystko: dłonie, język, klatkę piersiową, usta. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że nie możesz wyrwać palców z ciała mężczyzny, nawet jeśli słabe ręce kobiety są zmęczone i chcesz wziąć krótką chwilę. Rozdzielenie jest szczególnie dotkliwe na poziomie energetycznym.

Teraz dowiedzmy się, jak zrobić masaż erotyczny dla mężczyzny. Tutaj jednak nie znajdziesz dokładnych instrukcji, a krok po kroku przedstawiają każde działanie. Przede wszystkim musisz zbadać ciało partnera, znaleźć jego erogenne strefy i najbardziej „słabe” miejsca.

Ważne jest, aby nie pominąć miejsc na ciele, których wpływ na osiągnięcie pożądanego efektu:

 • spin;
 • uszne;
 • piersi i sutków;
 • stopy i palmy;
 • palce;
 • wewnętrzne uda i łokieć;
 • szyi;
 • pośladki.

erogenne strefy do masażu

Podczas sesji erotycznego masażu dziewczynka nie powinna się szczepiać, gdyż każde podniecenie zostanie przekazane partnerowi. Skoncentruj się na następującej regule: nie bój się błędów lub nie rób nic złego. W końcu nie jest to przechodzenie przez profesjonalny egzamin masażysty w celu określenia umiejętności i umiejętności. Ponadto podczas masażu erotycznego mężczyźni często koncentrują swoją uwagę na przyjemności, co oznacza, że ​​bezbolesny nadzór może pozostać niezauważony.

Podczas sesji pozostaj w kontakcie z partnerem. Nie zapomnij zapytać, co czuje, czy lubi uczucia, które otrzymuje. Towarzyszy ruchowi z erotycznymi pochwałami, wskazówkami seksu.

Erotyczny i terapeutyczny masaż gruczołu krokowego dla mężczyzn

Jednym z typów masażu erotycznego jest stymulacja gruczołu krokowego. Uzyskanie niezrównanej przyjemności nie jest jedyną zaletą wpływu gruczołu krokowego przez odbyt. Ale nie wszyscy faceci uważają masaż prostaty za zjawisko normalne, biorąc pod uwagę, że jest to jedna z manifestacji orientacji nietradycyjnej. Aby partner cieszył się i zastosował środek profilaktyczny, aby zapobiec wystąpieniu gruczołu krokowego, jest niemożliwy do przeprowadzenia działań niepożądanych.

Ale jeśli facet zgodzi się na masaż gruczołu krokowego, musisz zacząć od ostrożnego obrysowania krocza i odbytu, obfitego zastosowania środka poślizgowego. Uważa się, że równoległe doustne i analne pieszczoty pomagają człowiekowi rozluźnić zwieracz. Dziewczyna musi delikatnie zanurzyć palec wskazujący (bez gwoździ!) Do odbytnicy partnera i znaleźć małą solidną bazę – będzie to gruczoł prostaty. Obrysowanie powinno być zastąpione delikatnym naciskiem.

masaż erotyczny w domu dla mężczyzn

Przy okazji, masaż tajlandzki, który wiele mylnie uważa za erotyczny, nie ma nic wspólnego z podnieceniem seksualnym. Do tej pory wielu z nas nadal żyje w świecie stereotypowego myślenia pomimo postępu informacji i dostępności wszelkich informacji. W przeciwieństwie do masażu erotycznego, tajski jest ogólnym masażem zdrowia z wykorzystaniem technologii punktowej wpływającej na główne ośrodki życia. Aby wyobrażać sobie, jak trwa masaż tajski, konieczne jest porównanie jogi, gimnastyki i masażu ciała razem.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 251, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: