Jak zrobić męską i żeńską intymną fryzurę w domu

Как делать мужскую и женскую интимную стрижку в домашних условиях

Jeśli nigdy nie zrobiłeś sobie intymnej fryzury, dziś, drodzy czytelnicy, zobaczysz, że każdy może to zrobić w domu. Oczyszczanie włosów w strefie narządów płciowych i bikini dosłownie kilka dekad temu uważano za wulgarne.

Stereotypy „przyznany” kobieta jest po jej intymnych części ciała, tytuł „rozbrykany”, natomiast wykończenia męskiej intymnych, na przykład, w łaźni publicznej, że jego właściciel godzin nadana orientacji seksualnej.

Dzięki Bogu, czasy są dziś różne, a dziś przedstawiciele obu płci starannie monitorują roślinność w obszarze narządów płciowych. Jeśli chodzi o zalety intymnych fryzur, zwłaszcza w domu, będziemy mówić dalej.

Typy intymnych fryzur męskich

Dlaczego potrzebujemy fryzjerów w miejscach intymnych dla chłopaków i dziewcząt?

To nie jest sekret dla każdego, że fryzura w strefie bikini pociąga za sobą częściowe lub całkowite usunięcie włosów pachwinowych. Co do zasady, wpływają na wewnętrzną powierzchnię ud, obszar łonowy i zewnętrzne narządy płciowe. Intrygujące tajne miejsca w przedstawicielach obu płci zwiększają czułość i tkliwość. Przy najmniejszym podrażnieniu naskórek może zareagować boleśnie, dlatego bardzo ważne jest, aby procedury kosmetyczne były prawidłowe, przestrzegając zasad higienicznych.

Właściciele intymnych fryzur, które są łatwe do wykonania nawet w domu, mają masę pozytywnych momentów:

 • Po pierwsze, obszar pachwinowy charakteryzuje się zwiększonym poceniem. Bakterie, które powodują nieprzyjemne zapachy, gromadzą się na włosach intymnych, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.
 • Po drugie, nadmiar roślinności zapobiega normalnemu myciu.
 • Po trzecie, ważnym aspektem jest estetyka wyglądu.
 • Po czwarte, zarówno intymna fryzura, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta mogą czuć się znacznie bardziej pewni w łóżku bez kompleksów dotyczących zaburzenia pod bielizną.
 • Piąte, zgrabne fryzury na łonie mogą wzrokowo zwiększyć penis nawet najmniejszy rozmiar.

Profesjonalna fryzura intymna może być wykonywana w salonie, ale jeśli regularnie zajmujesz się strefą pachwinową w domu, procedura będzie kosztować kilka razy tańsze. Fryzura, która zazwyczaj jest wykonywana na karku, może zawierać elementy kręcone, namalowane henną.

Jak człowiek może zrobić fryzurę w kameralnym miejscu

W domu męskie fryzury można wykonać w kilku odmianach:

 1. Zwykły rodzaj intymnej fryzury. Imituje golenie łona, wewnętrzna strona uda.
 2. Usuwanie włosów, które wykraczają poza majteczki – ta fryzura nazywa się „bikini”.
 3. Podczas noszenia bielizny o niskiej bieli, z reguły preferują fryzjer „sportowców”.
 4. Wzory i rysunki – osobisty rodzaj intymnych fryzur, do stworzenia których potrzebny jest specjalny trymer.

Postanowiwszy używać wosku (taka depilacja jest najbardziej bolesna), lepiej zwrócić się do profesjonalistów. Używanie maszyny i maszynki do golenia w celu usunięcia włosów w pachwinie i okolicy łonowej jest znacznie łatwiejsze, a sama procedura nie powoduje dyskomfortu. Przed rozpoczęciem rysowania należy usunąć całą nadmierną roślinność z okolicy bioder, łonowej, penisa i moszny. Czasami mężczyźni pozbywają się włosów w okolicy krocza i odbytu.

Narzędzia do tworzenia intymnej fryzury w domu

Uważa się, że dla wygody procedury należy dokładnie zmiękczyć skórę, biorąc gorącą kąpiel. Ostrożnie wyszczuplając wszelkie nadmierne włosy, ważne jest, aby traktować antyseptyczne naskórek na narządach płciowych. Wszystkie fryzury w domu, których zdjęcia znajdują się w internecie, można drukować za pomocą szablonu i łatwego do czyszczenia ołówka. Zastosując kontury wzoru, musisz wyeliminować nadmiar, który wykracza poza krawędzie. Korzystanie z trymera, aby wykonać fryzury w najbardziej intymnych miejscach dla mężczyzn jest dużo wygodniejsze i bezpieczniejsze niż tradycyjna maszynka do golenia.

Modne intymne fryzury dla kobiet, zalecenia krok po kroku

Fryzura w strefie bikini stara się zrobić bardziej elegancko, a opcje intymnych fryzjek dla kobiet są znacznie bardziej zróżnicowane. Ale, jak i mężczyźni, ważne jest, aby dziewczęta monitorowały gładkość i stan skóry w okolicy narządów płciowych i pachwinie. Intymne fryzury można przeprowadzać w domu, ale warto zwrócić szczególną uwagę na leczenie przeciwbakteryjne regionu łonowego, krocza i wybór najbardziej wygodnych i minimalnie bolesnych sposobów usuwania nadmiaru włosów.

Najpopularniejsze fryzury, ukrywające się pod koronką majtki dziewcząt, to:

 • „Crescent” – jeden z najpopularniejszych opcji ma charakterystyczny kształt;
 • „Torch” – często wykonują fryzjer w salonie i uzupełniają dżetów;
 • „Hollywood” – oznacza całkowite usunięcie włosów z obszaru łonowego.
 • „Pasek startu” – to pasek rysunkowy, którego szerokość jest wybierana indywidualnie.

Intymne fryzury kobiet

Utwórz na łonie kobiety może być prawie każdym wzorem i wzorem z szablonu.
W zależności od użycia tego lub tego narzędzia zależy od czasu trwania i dokładności intymnych fryzur. Na przykład, po chemicznym efektu depilacji trwa około tygodnia, shugaring pozwala zapomnieć o wzroście włosów jest dosłownie kilka tygodni, ze zwykłymi roślinności golenie obrabiarki zaczyna psuć obraz po zaledwie 1-2 dni. Z reguły długość wzoru włosów wynosi około 2 ml.

Aby zrobić intymne fryzury żeńskie w domu, należy krok po kroku wykonać następujące punkty:

 1. Golenie krocza, warg sromowych i ud.
 2. Sprawdź, czy nie ma zbędnych włosów, lustro pomoże.
 3. Skóra leczona chlorheksydyną lub jakimkolwiek innym zewnętrznym środkiem antyseptycznym.
 4. Narysuj kontury i użyj kremu depilującego lub depilującego, aby pozbyć się otaczającego go wzoru.
 5. W razie potrzeby użyj pinceta.
 6. Ponownie potraktuj skórę.

Intimate fryzura, która, jak widać, jest łatwa w wykonywaniu nawet w domu – niezbędnym elementem seksualności u mężczyzn i kobiet. Ponadto czystość i zdolność do utrzymania higieny w obrębie pachwinowej służą jako nie mniej ważne argumenty, co pozwala wybrać na korzyść intymnych fryzur.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 300, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: