Jak zrobić nie tylko dobrej roboty do mężczyzny, ale najlepsze

Как сделать не просто хороший минет мужчине, а самый лучший

Drodzy kobiety, nasz kolejny temat będzie interesujący dla każdego, kto chce dać niezapomniane uczucia ukochanemu. Jak wiesz, w seksie jakościowym nie ma żadnych tabu, i zrobić mężczyzny dobrą dżuma powinna być w stanie do każdej dziewczyny, który uważa się za godną kochankę.

Ponadto stosunek chłopców do seksu oralnego jest jednoznaczny: 99 na 100% dojrzałych mężczyzn uwielbia, kiedy partnerzy pieszczą swą godność. Ale dlaczego niektóre dziewczyny nazywają prawdziwych ekspertów, a inni uważają przeciętnych wykonawców, mówią „nic specjalnego …”. Prawdopodobnie wszyscy już odgadliście, że seks oralny ma własne specjalne tajemnice, a dopiero po poznaniu ich można zrozumieć szczyt sztuki seksu oralnego.

Co unikać podczas blowjobs

Jakie błędy, aby uniknąć najlepszego blowjob

Aby stworzyć dobrą partnerkę, musisz nauczyć się jak najwięcej o cechach penisa. Mężczyzna penis jest organem specjalnym i nadwrażliwościowym. Najbardziej erogennym obszarem penisa jest jego głowa, jest gładka i wyraźnie zauważalna. Z właściwym wpływem na to miejsce organu seksualnego faceta może szybko doprowadzić do orgazmu.

Sukces i jakość blowjob na wiele sposobów zależy od jego początku. Większość ekspertów twierdzi, że jakikolwiek seks, w tym seks oralny, musi zaczynać się od wstępnych pieszczot. Ale, jak pokazuje praktyka i opinie użytkowników na różnych forach, preludia są bardziej konieczne dla dziewczyn, nie są potrzebne dla facetów. Mężczyźni zdecydowanie wiedzą, czego chcą i nie potrzebują żadnych wstępnych pieszczot.

Aby zrobić dobrą grę na temat mężczyzny, dziewczyna musi ściśle owinąć usta wokół głowy penisa. Dalsze działania partnera powinny opierać się na następujących zasadach:

 1. Nie dotykaj głowy penisa zębami – jest to bardzo nieprzyjemne dla mężczyzn.
 2. Uważaj, aby być z częstotliwością, moc pieszczot, ruchy głowy – najważniejszą rzeczą nie jest przesadzić.
 3. Niepożądane jest ciągnięcie skóry penisa lub przez długi czas, aby ją pociągnąć. Takie działania zmniejszają czułość głowy i uzdę. Jakikolwiek dotyk, jaki człowiek może nawet poczuć.
 4. Pożądane jest delikatne trzymać penisa rękami.

Wszystkie ruchy powinny być łagodne, zgrabne, mierzone i przyjemne dla człowieka. Chwytając członka ust, staraj się go nie ściskać, ponieważ, jak już wspomniano, to zmniejszy wrażliwość głowy. Nie zapomnij o wilgotności ust, nie jest prawdopodobne, twój partner będzie chciał suchego tarcia. Należy mierzyć wymiary ruchu jamy ustnej wzdłuż penisa.

Uważaj na zęby podczas blowjob

Najlepszy seks oralny dla mężczyzny: porady krok po kroku

Wiele kobiet uważa, że ​​aby zrobić dobrą zabawę do chłopaka jest możliwe tylko wtedy, gdy penis jest wtryskiwany głęboko, bezpośrednio do gardła. Tutaj nie mówimy o technice „głębokiego gardła”, co oznacza maksymalną penetrację. Najbardziej wrażliwe obszary penisa u mężczyzny są pod głową, dlatego główny wpływ powinien dotyczyć tej części penisa, a to niekoniecznie musi popychać cały organ narządów płciowych.

Aby blowjob okazał się naprawdę dobry, kobieta powinna uwzględnić w tym procesie, nie tylko wargi, ale także język. Jednocześnie lizanie głowy jak lody nie jest konieczne. Nawiasem mówiąc, wiele dziewczyn uważa, że ​​penetrując wierzchołek języka do cewki moczowej, przynoszą przyjemność partnerowi. W rzeczywistości narażenie na otwarcie cewki moczowej często powoduje dyskomfort. Idealna jest różnorodność kilku ruchów, które mogą być naprzemiennie przemienne, ale niewłaściwe jest stymulowanie w tym samym miejscu, nawet najbardziej wrażliwym.

Mężczyźni, do których żona robi dobrą zabawę, nigdy nie myśl o seksie z boku. Dla wielu facetów wskaźnik jakościowego seksu oralnego jest ostateczny. Większość przedstawicieli silniejszej płci preferuje zakończenie swojego partnera w ustach.

Jednakże kobieta nie powinna wstać ostro i opuścić pokój, aby wypluć płyn z nasienia:

 1. Ważne jest, aby kontynuować ruch głowy i jamy ustnej, starannie zbierając ejakulat w ustach. Jeśli dziewczyna chce przełknąć plemnik (bo kobiece ciało jest bezpieczne), nie musi się martwić o zbieranie nasienia.
 2. Kiedy partner skończy, powinieneś przestać i ruszać się, ale nie usuwaj penisa z ust w tej samej chwili.
 3. Po odczekaniu kilku sekund można zwolnić penisa.
 4. Po orgazmie męskiej każde dotknięcie penisa powoduje niewygodne odczucia człowieka.

Porady dotyczące robienia objektywnych

Podstawowe wskazówki dotyczące dobrej roboty dla męża

Aby męża była najlepsza, nie należy zapominać o takich chwilach:

 • Aby rozpocząć, konieczne jest, gdy tylko człowiek pozostaje bez ubrania;
 • stymulować penisa tylko wargami;
 • na uzdę, musisz pracować z językiem;
 • ssanie i lizanie penisa jest niepożądane;
 • Prawidłowe miejsce na obwód penisa ręką to obszar jego bagażnika przenoszony do głowy;
 • Nie można podrażniać moszny i męskiego członka po wytrysku.

Kolejnym punktem, na który warto zwrócić uwagę, jest tak zwane „osiem”. Technika ta jest niezwykle popularna wśród większości mężczyzn, ale jest to proste. Obejmując penisa w ustach, musisz powoli i stopniowo ruszać. Być może dla G-8 będzie to konieczne z wyprzedzeniem, aby praktykować stłumienie odruchu gagowego, ponieważ kobieta musi ją wprowadzić w miarę możliwości, praktycznie do gardła. Opuszczając nos w partnerze łonowym, musisz spróbować pociągnąć w ciele ośmiu. To samo można zrobić u góry, gdy wargi docierają do głowy.

Gdy udało się zrobić mężowi niezapomniane ciało, zostań z nim, opowiedz mi o swoich uczuciach. Dobry doustny człowiek seksualny będzie pamiętał przez długi czas, więc aby szukać uczucia z boku, w żadnym wypadku nie będzie.

Nawiasem mówiąc, faceci po blowjobach często stają się zmysłowy i sentymentalny. Wszelkie słowa, szczególnie miłe i przyjemne, wpadają w duszę i pozostają w pamięci przez długi czas. Jeśli chcesz wygrać serce młodego człowieka, ważne jest, aby nie tylko dać mu najlepszy blowjob, ale także dać mu czułość.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 244, в среднем: 4,75 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: