Jak zrobić wysokiej jakości oral, poglądy chłopaków o seks oralny

Как сделать качественный минет, мнения парней об оральном сексе

Robić swoje ulubione wysokiej jakości blowjob, kobieta zabija dwa ptaki jednym kamieniem: daje mu nieziemską przyjemność i wzmacnia uzależnienie partnera od siebie. Dopiero opanowanie techniki seksu ustnego na najwyższym poziomie, dziewczyna będzie w stanie naprawdę zaskoczyć wybraną.

Wiele młodych kobiet zobowiązuje się do wykonania takiego aktu, ale tylko nieliczne mogą to zrobić w jak najlepszy możliwy sposób, dając partnerowi szansę na prawdziwą przyjemność. W jaki sposób robić faceta, więc skończył i był obok siebie ze szczęściem, jest wiele wskazówek od doświadczonych kochanków, a główne rekomendacje są tu przedstawione.

Przygotuj się na „sesję” miłości i przyjemności, którą może sama kobieta. Jeśli dziewczyna chce zdziwić partnera, niemal go zaskoczyć, ćwiczyć umiejętności i doskonalić doświadczenie, nie jest zalecane nie na jego fallusa. W tym celu odpowiednie materiały szkoleniowe stanowią zabawki z salonu seksualnego lub zwykłego banana. Po wyobrażeniu sobie, jak odbędzie się główna akcja, możesz wykorzystać swoje umiejętności uzyskiwane przy pomocy dildosu i innych przedmiotów w rzeczywistym procesie.

dziewczyna leży na brzuchu faceta

Przed robieniem blowjob dla facetów, każda młoda dama powinna przynajmniej krótko poznać fizjologiczne cechy organów płci męskiej. Ze względu na szczególnie delikatną i erogenną część penisa jest głowa, zasługuje na szczególną uwagę. Z reguły ustne pieszczoty kobiety zaczynają się pocałunkami pocałunku. Potem trzeba mocno trzymać penisa w ustach i zacznij wykonywać blowjob. Pewne ruchy przesuwne od głowy do samej podstawy męskiej godności, trzymanej ręką, z pewnością doprowadzą człowieka do orgazmu.

Kilka obowiązkowych warunków dla jakości seksu oralnego

Aby zrobić blowjob facet, musisz wiedzieć, jak prawidłowo rozpocząć seks. Doradztwo doświadczonych kochanków będzie oczywiście przydatne dla każdej młodej dziewczyny:

  1. Członek musi być mokry. Organ seksualny faceta musi koniecznie wsunąć się w dłonie. Jeśli ślina nie wystarcza na to, można użyć zwykłego środka smarnego do seksu oralnego, który nie ma smaku ani zapachu.
  2. Troska i dokładność partnera przede wszystkim. Ostre ruchy i zetknięcie się z zębami mogą pozostawić nieprzyjemne doznania, uniemożliwić odbiór orgazmu i negatywnie wpłynąć na pragnienie drugiej blowjob.
  3. Wybór właściwej postawy. Najczęstsze pozycje doustnego seksu to takie, w których człowiek stoi lub znajduje się w pozycji spoczywającej na plecach. Dla wzajemnego i jednoczesnego korzystania z ideału jest „69” z pozycji „Kama Sutra”.

Ogromną rolę w seksie oralnym odgrywa kontakt wzrokowy. Aby zrobić faceta dobrą zabawę, bez względu na to, jak to dziwne, dziewczyna powinna spojrzeć mu prosto w oczy. Działanie musi zostać przekształcone w proces gry, a jeśli spojrzysz z zewnątrz, to w żaden sposób nie powinno przypominać mechanicznego procesu niewrażliwego. Nie ma również dokładnych i zweryfikowanych zaleceń dotyczących techniki wykonywania seksu oralnego dla mężczyzn.

dziewczyna zrobi cios

Co mężczyźni mówią o tym, jak prawidłowo zrobić kobiecą bajek

Z kolei, aby zrozumieć, co mężczyźni lubią w trakcie blowjob, a co – nie, możesz tylko przez ich opinie i opinie. Łącząc argumenty silniejszego seksu na różnych forach i tematycznych blogach, można wyciągnąć następujące wnioski:

  1. Faceci nie lubią tego, gdy dziewczyna „działa” za długo z głową. Tak, jest to naprawdę erogenna strefa, ale nadmierna ekscytacja jest nie mniej niebezpiecznym wrogiem dla seksu niż brak erekcji. Ponadto, trzeba bardzo dokładnie dotknąć tej części penisa jedno złe poruszenie może dyskomfort i drażliwość.
  2. Mężczyźni lubią energiczne aktywne ruchy. Jak sprawić, aby facet był niezapomnianą bajek, a nie połykując głęboko penisa, nie może powiedzieć żadnej mądry kochanka. Im głębsze w gardle partnera penetruje penis, tym bardziej proces przypomina seks pochwy.
  3. W związku z tym przedstawiciele silniejszego seksu lubią czuć władzę nad kobietą w takich momentach, często podejmują inicjatywę. Wstawianie prącia tak głęboko, jak to możliwe, mocno trzymając partnera za włosami, mężczyźni są podekscytowani znacznie więcej.
  4. Technika „głębokiego gardła” nie jest jedyna, która pomaga szybciej. Na co, częściej faceci nie mogą wymieniać ulubionych pozycji lub ruchów partnera. Najważniejszą rzeczą nie jest utknięcie, po prostu różnorodność!
  5. Nie zapomnij o jądrach partnera. A jeśli uczucie członka, a więc jest jasne, to z jakiegoś powodu do zabawy z jądrami kobiety, z reguły, zapomnij. Z nimi można zrobić wszystko, co chcesz, ponieważ moszna ma końcówki nerwowe, które pomagają osiągnąć szczyt całego procesu.
  6. Zęby na oralj – tabu. W żadnym wypadku kobieta nie może dotykać członka. „Narzędzia” zapewniające przyjemność są dużo: warg, gardła, dłoni i, oczywiście, języka.
  7. Cum w ręcznik lub w rękach mężczyzn, w dużych ilościach, nie jest interesujące. W ustach, na klatce piersiowej lub na twarzy jest o wiele przyjemniej, aby wyrwać pasma namiętności. To daje facetom przyjemność na poziomie emocjonalnym.

Tak więc, praktycznie nie ma jasnych zaleceń, jak robić guy blowjob. Partnerowi podobało się korzystanie z powyższych wskazówek, pomocy, ale na wiele sposobów mówić o potrzebie indywidualnej orientacji do wybranej. Każdy człowiek, jak kobieta, jest wyjątkowy.

Podstawowym problemem dla kobiet jest często spożycie plemnika. Jak już wspomniano, mężczyźni zyskują więcej przyjemności, jeśli skończą partnera wprost w ustach. Jednak dla kobiet w tej chwili jest dość poważna przeszkoda psychologiczna. Tymczasem wiele kobiet, które uprawiają seks oralny, twierdzi, że plemniki muszą szybko połknąć – wtedy jego smak nawet nie musi się czuć.

blowjob na łożu

Aby zrobić blowjob facet i doprowadzić do niezapomnianego orgazmu, trzeba słuchać jego uczuć. Cokolwiek to było, intymne relacje, bez względu na płeć, z którą para lubi się angażować, są budowane na zaufaniu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 253, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: