Jak zrozumieć, że dziewczyna jest podekscytowana – kwestia niedoświadczonego

Как понять, что девушка возбуждена – вопрос неопытных

Doświadczony mężczyzna i nic nie wyjaśniał, od razu skanuje od głowy do stopy dziewczynkę, która już chce … chce, ale jeszcze nie dawać żadnego rodzaju. O stopniu ekscytacji mówią: „Już jest już mokra!”, Ale w rzeczywistości nikt nie przychodzi do dziewczyny, żeby spojrzeć na dziewczynę w majteczek, żeby mieć pewność, że jest gotowa.

Jak mówią „myśliwy wybiera mężczyznę do dalszego kojarzenia”. Mimo, że brzmi to jak coś na poziomie zwierząt, to odzwierciedla istotę tego, czy warto sprowadzić tego myśliwego do łóżka, czy nie marnować czasu.

Załóżmy, że jesteś w dużej firmie, widziałeś wśród tłumu elegancki piękno. Czy jesteś dla niej ciekawy? Jeśli tak, to ona:

  • w rozmowie będzie bardziej skłonny skontaktować się z Tobą;
  • Dotknij włosy w rozmowie z tobą, dostosowując włosy, kładąc głowę na boku;
  • z żywym zainteresowaniem wysłucha ciebie, gdy inne gadanie można po prostu zignorować;
  • w rozmowie spróbuje dotknąć ciała.

jak zrozumieć, że dziewczyna jest podekscytowana

Nie wahaj się i nie hamuj – już jest na haczyku. I nawet jeśli potrzebujesz kilku niewinnych dat na łóżko, a następnie przygotuj się, aby dać dziewczynie niezapomniany seks. Ale dla niego trzeba rozgrzać cutie gorąco. Bez preludium – nigdzie nie!

Jak zrozumieć, że dziewczyna jest podekscytowana – zewnętrzne znaki

Przed „pukaniem do bramy jade” – jak mówili mędrcy Tao, dziewczyna powinna być pełna „gotowości bojowej”.

Jak proces wzbudzenia z „A” do „ja”?

  • Po pierwsze. Intimate sytuacja i całkowita izolacja od innych oczu. Niektórzy ludzie lubią ekstazę, oczywiście, ale teraz nie chodzi o to. Podczas podniecenia, dziewczyna jak kwiat – nawilża i pęcznieje. Dokładniej, niektóre części ciała pęcznieją.
  • Podniecenie jest również stresem. Wiele oznak i zdarzy się: na przykład wilgotne dłonie, zaczerwienione policzki, głos zaczyna drżeć i brzmieć głębiej niż zwykle. Dziewczyna zaczyna lizać usta, ponieważ czuje się sucha w ustach. Nasadki pęcznieją i twardnieją w środku. Jeśli dziewczyna jest cienką bluzką, to ten znak można zobaczyć wizualnie.
  • Oczy dziewczyny są nawilżone (z których wyrazem jest połysk w oczach), i oczywiście jest smarowanie w obszarze krokowym. W tym miejscu ogólnie jest złożony proces chemiczny i fizjologiczny. Płyta ma nieporęczny kształt, co oznacza gotowość do współżycia seksualnego. Nadmierny przepływ krwi do narządów płciowych powoduje obrzęk.

Nawet jeśli dziewczyna nadal łamie się i wytrąci z siebie, nie jest gotowa do seksu, ale choć nie chętnie daje jej „łapy”, jej gotowość można sprawdzić nawet przez ubranie, dotykając jej nogi: gorąco i mokro – ciało jest już wymaga seksu.

I dlaczego potem się załamuje? Cóż, nie jesteśmy zwierzętami, a poza żeniem potrzebujemy preludium. Tak więc, jak dotąd, nie ma łagodnych słów, komplementów, dotkniętych dotykami, ekscytujących spojrzeń na siebie. Cóż, więc co to jest problem, nauczyć się działać!

kilka miłych akcentów i dziewczyna podekscytowana

Skrajne stadium emocji dziewczyny, kiedy nadszedł czas na rozpoczęcie pracy

A czy działasz słusznie, ekscytuj swoją drogę, jeśli nadal jest słaba, ale opór? Nawet zaczniemy od prostego – od słów. Jeśli dziewczyna nie jest gotowym żebractwem seksualnym, to nawet w intymnej rozmowie, notatki i prawidłowo wybrane słowa są ważne.

Prośby typu: „Posłuchaj! Cóż, chodź! Cóż, chodź! „, Nie kręć. Wręcz przeciwnie, są oburzeni, nawet jeśli chcesz wyrzucić „śmiały miecz”. Nie spiesz się, bądź człowiekiem. Zwłaszcza gdy jest przyjemniej widzieć pod aktem seksualnym, flądrowanym od ekstazy, całkowicie przygotowanej przez dziewczynę pod tobą, niż unieruchomioną kłódkę, którą po prostu dała. W takim przypadku poczujesz się jak człowiek doświadczonego pańczyni. Więc nigdy nie jest za późno nauczyć. Kilka komplementów w jej uchu, po drodze gładząc jej ciało i całując jej twarz – a ona się zrelaksuje.

  1. Następujące pieszczoty do pełnego podniecenia dziewczyny, powinny być przy pomocy warg, rąk i języka. Francuski pocałunek: głęboki, delikatny, z wargami, dotykając i lizując języki obydwu partnerów. Ekscytująca chwila, zarówno fizjologiczna, jak i psychologiczna.
  2. Obszar za zatrzaskami: dotyk z warg lub łaskotanie języka w tym obszarze czasami powoduje dziwną reakcję: „gęsia” skóra i uczucie, że włosy stają na końcu. Orgasm w normalnej dziewczynie, to na pewno nie spowoduje, ale zmiękczyć w ramionach człowieka – to proste!
  3. Oczywiście klatka piersiowa. Delikatne pocałunki, zarówno w klatce piersiowej, jak iw środku – ssanie i lizanie sutków, większość kobiet jest bardzo zadowolona, zarówno na poziomie fizjologii, jak i na poziomie psychologii. Jednocześnie, kiedy pieszcząc sutki, dziewczyna czuje przyjemny przypływ w dolnej części brzucha, co powoduje pobudzenie seksualne. Ale z nadmiernej męki gruczołów sutkowych, dolne brzuch zaczyna brzmieć trochę, czasami tworzy się ból, a więc dobro jest stopniowo.

W zasadzie, jeśli dotykasz kwestii prostego pobudzenia dziewczyny, a nie doprowadzi ją do pełnego orgazmu i nie rozpoczął głównego aktu seksualnego, to wystarczy. Ale nie wolno nam zapominać, gdzie ręce będą w tej chwili.

Na pewno każda dziewczyna będzie miło pogłębiać włosy. Jeśli dziewczyna nie ma skomplikowanej fryzury, którą boi się zniszczyć, to każda gładzica, przeszywająca lokówka będzie dla niej przyjemna. Technika „palców przesuwnych” jest również skuteczną metodą. Lekkie, ledwo styczne ruchy, wzdłuż jej ciała, z niewielkimi podeszwami palców, mogą doprowadzić dziewczynę do podziwu. Szczególnie jest przyjemny od górnej części pleców do pośladków. Ale także o silnych, szalonych uściskach też nie da się zapomnieć, jeśli twój kochanek robi to samo.

skuteczne metody pobudzenia

Cóż, i, oczywiście, ostateczny „akord” – jej narządy płciowe. Obrzęknięty przez całą procedurę łasic, po prostu „wymagają” łatwego masażu. I znowu – delikatnie, dotykając tylko podeszwy palców. Ostrożnie naciskając wargę, odczuwaj jej łechtaczkę, małą wargę, delikatnie i lekko dotykając wejścia do pochwy. Ale to wszystko – ciepło, mokre jej smar, ręce.

Teraz jest gotowa całkowicie, a zakończysz pełny kurs „Jak pieścić dziewczynę, aby ją pobudzić”. Twój wynik jest doskonały!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 601, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: