Jak zrozumieć znak zodiaku mężczyzny o jego ulubionej pozycji w seksie

Как понять по знаку зодиака мужчины о его любимой позе в сексе

Fakt, że każdy członek silniejszego seksu ma szczególny temperament lub charakter z indywidualnymi „rozkoszy” jest znany każdą kobietę.

Ale co jest często ulubiona postawa mężczyzn w seksie zależy od znaku zodiaku, którego się urodzili, Znane są tylko jednostki. Warto też powiedzieć, że kobiety mają szczęście, bo wiedzą dokładnie, jak zadowolić swoich kawalerów i wydobyć w ich łóżku nieziemską przyjemność.

Więc …

Jak kochać Koziorożca, Wodnika i Wagi

Okazuje się, że mężczyźni z Koziorożca są naprawdę spontanicznymi facetami! Ulubione stawia seksu jako takiego nie widzieli, ale partnerem trzeba pamiętać o jednej rzeczy: musi być zawsze gotowy do pikanterii sytuacji w bliskiej osoby. Jeśli chce intymności, to musi być tu i teraz. Poczekaj, aż narzeczoną wziąć prysznic lub dostosować makijaż, młody człowiek nie będzie, po prostu stracić zainteresowanie miłosnych rozkoszy na kilka godzin. A jednak warto podkreślić jedną z ukochanych postaci Człowieka Koziorożca – „Jeździec”. Jednak w seksie, podobnie jak w życiu, ci faceci pozwalają swoim damom często „pochodzić z góry”, a ich męska duma nie cierpi na to w ogóle.

jeździec z powrotem do mężczyzny

Chłopaki urodzone pod gwiazdami Wodnika, Wagi i Raka są niezwykle emocjonalne w procesie, przy okazji, to samo jest wymagane od partnera. Czasem, nie chcąc dać 100 procent, ci faceci nie chcą cieszyć się starannym działaniem kobiet. Wszelkie eksperymenty zainicjowane przez kobietę w łóżku zachęcają z radości. Dla takich ludzi bardzo ważne jest, aby czuć partnera w jak największym stopniu, są pod wrażeniem, gdy dziewczyna głośno jęczy lub krzyczy podczas seksu. Najbardziej odpowiednimi pozycjami do miłości z przedstawicielami tych znaków zodiaku są: „Kobieta na górze, z powrotem do mężczyzny”, „Łyżki”, gdzie obaj partnerzy leżą po ich stronach.

Lwy, Strzelec i Byk: jak wybrać idealną pozycję

Ulubiona pozycja dla mężczyzny Lew, który był znany w seksie za cały świat jako namiętny niestrudzony kochanek, nie jest, podobnie jak nie ma ramek i granic. Niewątpliwie zawsze on jest szefem, a więc – „z góry”. Rude i dominujący Leo uwielbia rządzić swoją ofiarą. Wykorzystaj swoje uczucia, pragnienia i fantazje przy pomocy roli gier reprezentujących ten znak znacznie częściej niż inne. Składanie i posłuszeństwo, mieszane z dumą i szlachtą prawdziwej lwicy – dokładnie tymi cechami, które chcieli znaleźć w swoich partnerach.

Pomimo faktu, że całkiem trudno wyodrębnić idealną pozycję, bardzo prawdopodobne jest, że kobieta będzie w stanie wzbudzić Leo, przyjmując początkowe stanowisko w stylu Doggy.

Ta pozycja jest również ulubiona dla Strzelca. W seksie ci mężczyźni lubią zawsze być za sobą. Kontroli nad procesem i na pełną kontemplację – zawsze prowadzi przedstawicieli silniejszego seksu urodzonego w listopadzie i grudniu. Umierający Strzelec podczas stosunku płciowego są podziwiany przez kobiety, dlatego często chwalą się ich dziewczynom o tym, jak następna noc miłości. Ale wszystkie cnoty seksualne tych ludzi mogą przekroczyć jedną, najbardziej negatywną jakość: Strzelcy nie są stabilni, a nie trwale. Losowa komunikacja, nieczytelność w łóżku często powodują problemy o charakterze wenerycznym nie tylko dla nich, ale także dla żon.

stanowią 69 w seksie

Mężczyzna Taurus – prawdziwy eksperymentator, równy w dążeniu do wyszukiwania i samodoskonalenia, nie. Nie uznaje surowości i nacisku, ale woli być liderem w łóżku. Wśród pozycji płciowych, jakimi są ci ludzie, przeważa „69”. Jeśli Taurus ma dobre dane fizyczne, lubi stać pozycję, trzymając dziewczynę na rękach i kontrolując intensywność tarcia.

Ulubione postacie dla mężczyzn – Skorpiony, Bliźnięta i Baran

Mówią, że ulubiona pozycja mężczyzny w seksie może wnioskować o jego charakterze. Sądząc po asertywności Gemini w prawdziwym życiu, w łóżku ten facet również nie zatrzyma się w połowie drogi. Dając wyjątkową przyjemność swojemu partnerowi, zacznie myśleć o czasie, aby go skończyć.

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Skorpiona uznawani są za jednego z najbardziej namiętnych kochanków. W seksie przewyższają się, więc wybór ich postawy nie jest fundamentalny. Przy pierwszej okazji facet z Scorpio z przyjemnością okaże swoje zdolności fizyczne.

Jednak dziewczyna zawsze powinna pamiętać, że:

  1. Banalny seks na łóżku jest możliwy tylko jako jedna z możliwości różnorodności życia małżeńskiego. Na stole, na podłodze, w łazience, na krześle lub fotelu – jest to jego szalenie ekscytujące.
  2. Skorpiony jak długi seks, 3-minutowe orgazmiczne maratony – nie dla nich.
  3. Zdolność do kontrolowania momentu wytrysku pozwala cieszyć się swoim partnerem.
  4. Scorpio uwielbia klasyczną pozycję misjonarską tylko dlatego, że jest bezpośrednim odzwierciedleniem jego pozycji lidera w łóżku.

Przeciwnym nastawieniem Skorpiona jest człowiek urodzony pod znakiem Dziewicy. Ich ulubiona pozycja w seksie będzie taka, którą partner zdecyduje. Bezynitsiativnye, nie przyzwyczajony do eksperymentowania i preferuje konserwatywny styl życia seksualnego, Panna, a pełzając w łóżku. Oni, podobnie jak Ryby, potrzebują regularności procesu, niezależnie od stanowisk, w których odbywa się główne działanie.

brutalny seks

Agresywne miłośnik burzliwy „zwierzę” seks jest uważany za męski Baran. On, oczywiście, lubią cieszyć się urokami partnera, a więc pozycja jest konieczne, aby wybrać odpowiednią. „Odwrócony jeździec” czy „Doggy-style” w różnych odmianach – dokładnie to, co doskonale pasuje do seksualnych preferencji Baran.

Chcąc zaskoczyć swojego chłopaka w łóżku, stosować się do realizacji powyższego tylko ulubiona pozycja, przynajmniej nie na tyle. Pozbyć się kompleksów i dając „zielone światło” fantazje, będzie mógł dokonać świeżej nucie w intymnym życiu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 310, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: