Jakie są orgazmy, ile ich rodzajów u kobiet i mężczyzn

Какие бывают оргазмы, сколько видов их у женщин и мужчин

Orgasm jest czymś, dla których ludzie uprawiają seks. Tak, poczęcie dzieci ma znaczenie globalne, ale intymność staje się nieodzownym atrybutem każdego dorosłego życia, ze względu na konieczność pełnej fizycznej satysfakcji.

Będąc najwyższym szczytem przyjemności, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, ta cielesna przyjemność ma ogromne znaczenie dla zdrowia. W chwilach wydaniu seksualnej w ciele każdej osoby występują drastyczne zmiany, ale te uczucia są po prostu nie do opisania, słowa nie mogą sobie pozwolić na scharakteryzowanie wewnętrzną radość.

Główne typy orgazmów, jakie mają dziewczęta i chłopcy

Seks jest czymś, co ludzie stale brakuje w życiu codziennym, więc zawsze kochali okresowe powtórzenia. O tym, czym są orgazmy, naprawdę ma coś do powiedzenia. U kobiet, podczas jednego stosunku płciowego może istnieć kilka z nich, poza tym każda z nich może mieć odmienną naturę pochodzenia.

cieszy się

Mężczyźni są na wiele sposobów pozbawieni – Matka Natura została w inny sposób usunięta. Przedstawiciele silniejszego seksu ograniczają się tylko do testowania jednego rodzaju przyjemności. Niezależnie od tego, jakie orgazmy u mężczyzn nie są jasne, ich liczba w porównaniu z tym, jak wiele przyjemności ma pani jest niewielka. Ale to wcale nie narzeka na prawdziwe samce, kochający faceci są zawsze gotowi spróbować swoich sił, ujawniając możliwości poznania nowych źródeł przyjemności.

Aby zadowolić swoich ukochanych z jasnym i niezapomniany seks za każdym razem, musisz mieć pomysł, jak pomóc jej osiągnąć ten lub taki rodzaj orgazmu, że kobiety:

  1. Pochwy. Z reguły mężczyźni często mylą się, jak kobieta może zrozumieć ten rodzaj przyjemności. Podstawowe tarcia bez dodatkowych pieszczot nie wystarczy, aby dama doświadczała orgazmu.
  2. Royal. Tego rodzaju przyjemność nie jest dostępna dla każdej młodej damy i można ją uzyskać, gdy męski penis dociera do szyjki macicy podczas aktu, aktywnie pobudzając go do tarcia.
  3. Clitoral. Ciesz się ciepłem ciała i doświadczasz najbardziej żywych wrażeń, które kobieta może nawet bez pomocy partnera. Jak wiadomo, łechtaczka – rodzaj skrzepliny erogennych zakończeń, z pobudzeniem, które dziewczyna może szybko wykończyć.
  4. Inkjet. O tym, jak orgazmy kobiet zdarzają się, naukowcy dowiedzieli się niedawno, a squirt (nowoczesna nazwa tego niesamowitego zjawiska) nie jest wyjątkiem. Nadal trwają badania nad naturą jego pochodzenia.
  5. Na dole. Reprezentacje tego rodzaju przyjemności seksualnych do tej pory pozostają tylko domysłami, ale naukowcy nadal szukają naukowego uzasadnienia swojej teorii.

„Głębokie” orgazm: maciczna i pochwowa droga przyjemności

Trzeba więc rozważyć bardziej szczegółowo każdy z typów orgazm, które tylko się zdarzają. Najbardziej zwyczajne i tradycyjne, które dziewczęta biorą udział w zajęciach seksualnych – pochwy. Niektóre kobiety mają fałszywe pojęcie, że jakość i czas przyjemności zależy od długości penisa. W rzeczywistości tak nie jest. Często dziewczyny zwracają się do specjalistów o pomoc, ponieważ uważają, że nigdy nie doświadczyły orgazmu pochwy. Rzeczywiście, statystyki nie są optymistyczne: około 30% kobiet, które mają regularną intymność seksualną, nie jest w stanie uzyskać przyjemności pochwy.

orgazm pochwy

Tymczasem najczęściej ten typ kulminacji stosunku seksualnego nie jest prawidłowo postrzegany przez kobiety. Czując przyjemne znużenie wyciek całym ciele, czasami nie rozumiem co przyszedł orgazm z nimi. Aby to osiągnąć, ludzie potrzebują, aby stały tarcie, dzięki czemu penis mocno ocierają pochwy ściany.

Są tam wiele orgazmów dziewczyny wiedzą ludzi, ale, na przykład, macicy orgazm nie słyszał o większości współczesnych kobiet i mężczyzn, i nic dziwnego: do partnera skończył, mężczyzna musi mieć niesamowitą rozmiarze męskość. Zazwyczaj 13-15 centymetrów użytkownik nie jest wystarczająco długi, aby dotrzeć do szyjki, która pobudzenie i powoduje wydzielanie hormonów i ukrwienie narządów miednicy.

Dotykając dna zakończeń nerwowych matki, penis znacznie podrażniać żeńskich narządów wewnętrznych. Charakterystyczną cechą długiego czasu trwania orgazmu emocje: matka może trwać do 3 minut, przy jednoczesnym pochwy 12-15 sekund przy średniej.

Cechy łechtaczki i jet orgazm u młodych kobiet

To, że każda dziewczyna może się dostać, nie penetrując penisa do pochwy, jest powodowana stymulatorem łechtaczki. Dlatego przedstawiciele sprawiedliwego seksu bardzo lubiący cunnilingus, ponieważ wpływ na najpotężniejszą strefę erogenną za pomocą języka przetargowego i warg daje niewyobrażalne uczucie dla pań. Sama łechtaczka przypomina perełkę, więc stymuluj ją okrężnymi ruchami, naciskając, równolegle pieszcząc klatkę piersiową lub szyję.

Squirt odnosi się do kategorii takich orgazm, które nie były znane do niedawna. Na pewno nie dotyczy to wszystkich kobiet, ale szczęśliwy, który ją testuje, będzie wdzięczny partnerowi, ponieważ tego rodzaju przyjemność nigdy nie zapomni.

dziewczyna w ekstazie

Cechą tej orgazmicznej manifestacji jest tak zwana ejakulacja kobiet, związana z obfitym uwalnianiem płynu z pochwy. Problem uzyskiwania przyjemności w oparciu o stymulację punktu „GI”, w większości przypadków można nazwać niechętnością mężczyzn, aby poświęcić wystarczająco dużo czasu na jej poszukiwania, chociaż jeśli wiesz, że w górnej ścianie znajduje się strefa erogenna 2-5 cm od wejścia do pochwy, nie ma trudności w uzyskaniu ogromnego orgazmu w kobiecie nie powstaje.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 321, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: