Jakie są postawy utraty wagi? Aktywny seks jest dobry!

Какие бывают позы для похудения? Активный секс на пользу!

Pieszczotliwość, czułość i czas spędzony u bliskiej – wszystko to jest bezcenne! Jednak dziewczęta w naszych czasach są przyzwyczajeni do wyodrębniania nawet z najbardziej przyjemnego, czegoś przydatnego. Krytycznym tematem wśród kobiet jest utrata masy ciała. Wszyscy mówią o tym, jak schudnąć i wyciągnąć sylwetkę. Wielu mówi, że wymaga ciężkiego treningu i ścisłej diety. Oferujemy piękne panie, które mogą wziąć się w ręce i pójść spać do ukochanego!

Wybraliśmy najskuteczniejsza seksualna pozycja dla utraty wagi. Nawet dziś można poczekać na tę pasjonującą noc i będziecie na to przygotowani.

deistvuet

Zacznijmy od tego, co już od dawna zdaje sobie sprawę z faktu, że podczas seksu, człowiek nie tylko strata energii, ale także korzysta z różnych grup mięśniowych. Jeśli podejdziesz z tego punktu widzenia, to uczynienie miłości jest jak ładowanie!

Warto przede wszystkim wspomnieć, że seks zamiast sportu nie jest do przyjęcia. Oczywiście można go uznać za dodatek, ale nie można go zastąpić 100% sprawności lub biegu. Mimo to, nie zapominaj, że podczas pasji potrzebujesz pewnych postaw do utraty wagi, które mogą nie wspierać każdego partnera. Jeśli młody człowiek nie jest zachowawczy i jest gotowy odkryć coś nowego, seksualne postawy utraty wagi będą przyjemnym uzupełnieniem podstawowych ćwiczeń.

Istnieje kilka zasad, które należy rozważyć, jeśli chcesz utraty wagi postawy, które pomogą Ci poradzić sobie z nadwagą.

 1. Musisz być aktywna, aby spalić maksymalną liczbę kalorii.
 2. Intymność nie powinna trwać krócej niż 30 minut.
 3. Pamiętaj, że po takich „ćwiczeniach” staniesz się bardzo zmęczony. Dlatego powinieneś znaleźć odpowiedni moment na intymność.
 4. Jeśli uważasz, że ta pozycja dla utraty wagi jest dla Ciebie zbyt trudna, nie idź na poważnie. Spróbuj najpierw wersję lekką, a następnie komplikować ten proces.
 5. Czy jesteś zmęczony? Nie ruszaj się! Wystarczy obniżyć amplitudę i prędkość.

Pozycje w seksie na utratę wagi: zwracamy się do praktyki

activ_poz_practika

Nie każda płeć pomaga schudnąć! Ty i twój partner musisz nauczyć się czegoś nowego, a może także zmienić swoje podejście do już „studiowanego materiału”.

Dziewczyna z dołu

Czy uważasz, że jest to ta sama misja? Jak można spalić w sumie 50 kalorii? Będziesz zaskoczony, ale jeśli poprawnie podejdziesz do tej pozycji i nieco ją zmodyfikuj, możesz bezpiecznie zająć miejsce na liście „straty wagi”.

 • Prosta opcja:
  Akceptuj zwykłą pozę: leżeć na plecach, a partner powinien być umieszczony nad tobą. Potrzebujesz jednej nodze, aby podciągnąć się do przodu i założyć ramię partnera. Wspaniałe rozciąganie, a także przyspieszenie metabolizmu. Aby wszystko płynnie harmonizowało, musisz zmienić nogi.
 • Skomplikowana opcja:
  Pozycje do utraty wagi mogą stać się skuteczniejsze, jeśli są skomplikowane. W takim przypadku podnieś obie nogi i krzyż. Znajdą się one w rozszerzonej pozycji między twoją twarzą a twarzą partnera.

Dziewczyna z góry

Teraz nadszedł czas na grę na jeździec! Sama dziewczyna może regulować swoje uczucia i osiągnąć właściwe emocje. Dodatkowo kalorie szybko spłoną.

 • Prosta opcja:
  МMężczyzna leży w pozycji leżącej, a dziewczyna musi być na górze. W tej pozycji jest ciężko, więc możesz położyć ręce na łóżku lub partnerze. Jeśli chcesz komplikować zadanie trochę, a następnie poruszaj się bez rąk lub nie kłam i naciśnij partnera.
 • Skomplikowana opcja:
  Czy uważasz, że to łatwe, a utrata wagi powinna być trudniejsza? Następnie weź podstawę stanowiska z Kamasutry, zwanego „przędzeniem przędzalnikowym”. Człowiek powinien lekko oderwać się od „ziemi”, jak gdyby wstał na moście, a kobieta powinna zacząć kręcić się tam iz powrotem. To stanowisko wymaga umiejętności kontrolowania własnego ciała, a także pomagania mięśniom nóg.

Waga

Na wagę? Ten człowiek powinien wziąć dziewczynę, podnieść ją i trzymać się do siebie? Nie, mylisz się. W tej pozycji tylko człowiek może stracić na wadze. Tutaj wszystko jest inne! Także w przypadku utraty wagi pozycje mogą być najbardziej egzotyczne.

 • Prosta opcja:
  Mężczyzna stoi, a dziewczynka powinna stanąć z nim do tyłu. Potem dziewczyna opiera się i opiera na podłodze. Partner musi wziąć jego towarzysz na biodra i podnieść go. Dziewczyna musi polegać wyłącznie na rękach.
 • Skomplikowana opcja:
  Dla najbardziej wyrafinowanych par, możesz zaoferować interesującą opcję. Staraj się nie tylko ruszać, ale także ruszać się. Dziewczyna z rękami, a człowiek z nogami. 3 minuty w tej pozycji pozwoli Ci spalić 180 kalorii!

Obaj partnerzy są na kolanach

To nie jest styl doggy, ponieważ nie jest to postać utraty wagi, ponieważ nie jest to energochłonna metoda. Oferujemy inną, która nie tylko pozbyć się kilogramów, ale również zwiększającego saldo.

 • Prosta opcja:
  Stań twarzą w twarz z łokciami. Aby koordynować swoje ruchy, należy trzymać się siebie nawzajem, w przeciwnym wypadku możesz stracić równowagę i po prostu spaść.
 • Skomplikowana opcja:
  Człowiek stoi na jednym kolanie. Drugą nogę należy postawić i oprzeć na stopie. Dziewczyna staje się również na jednym kolanie, a druga noga zajmuje nogę partnera wystawionego na nogę.

W pozycji siedzącej

Końcówka góry lodowej! Królowa listy „postaw do utraty wagi”, która nie ma skomplikowanej zmienności, ponieważ jest bardzo skomplikowana.

Człowiek musi siedzieć na (krzesło, fitball, itp.) I rozłożyć nogi. Kobieta powinna usiąść na partnerze i owinąć nogi wokół jej talii. Potem dama ma prawo ruszyć i cieszyć się! Po raz pierwszy trudno jest przestrzegać wszystkich przepisów bez wsparcia, więc możesz polegać na czymś.

Jeśli dziewczyna poczuje, że jest bardzo zmęczona, możesz chwycić swojego partnera i dłonie, a także położyć głowę na jego ramieniu.

Pamiętaj! Pozycje do utraty wagi pomogą wyprzedzić nadmiar tłuszczu, ale sam seks ma wiele przydatności! Podczas kochania człowiek zanika ból, depresję i bezsenność, system sercowo-naczyniowy i moczowo-płciowy staje się silniejszy!

W XVIII wieku kobiety z apatycznymi i stresującymi warunkami przepisanymi jako lekarstwo – seks! Powiedzmy więcej: dzięki jednej lekarce, która traktowała psychozę kobiet i pojawił się wibrator. Gdzie nie wyglądać tylko pluss! Więc cieszyć się darami przyrody, cieszyć się i być zdrowym.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 221, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: