Jakie są uczucia dziewcząt z seksu analnego, jak je poprawić

Какие ощущения у девушек от анального секса, как улучшить его

Jakie są uczucia seksu analnego doświadczane przez dziewczęta? Wszakże, według statystyk, dokładnie takie bliskie powinowactwo jest preferowane przez około 25% populacji kobiet żyjących aktywnym życiem seksualnym. Wszyscy przynajmniej raz pomyśleli o tym, czy jej dywersyfikować, a zatem o swoim życiu seksualnym z partnerem.

Ponadto, stosunki analne przyniesie morze nowych, nieprzytomnych uczuć. Największą przeszkodą w podjęciu decyzji o niestandardowej formie intymności są wątpliwości i obawy związane z opiniami na forach, radą dziewcząt itp.

anatomia seksu analnego

Co czują kobiety podczas stosunku analnego, czy lubią taki seks

Tak więc, zrozumieć, jakie uczucia wynikają u kobiet z seksu analnego, Trzeba zrozumieć, na co mogą polegać. Z reguły czynnikiem decydującym w tej kwestii jest wielkość penisa i cechy penetracji. Jeśli partner zrobił ostry agresywny postęp, to oprócz bólu mało prawdopodobne jest, żeby jakieś uczucia przychodzą do dziewczyny. I często są na to gotowi: w zasadzie wszystkie młode panie zaczą ćwiczyć seks analny wyłącznie w celu uczynienia ich szczęśliwym człowiekiem. Dowie się później, że takie cielesne przyjemności przynoszą również przyjemność.

Okazuje się, że anatomia seksualnego seksu wyjaśnia, dlaczego są zadowoleni podczas seksu analnego. Odczucia, które dziewczęta doświadczają mogą być tak jasne i nieoczekiwane, że tylna osłona pozostaje dla nich zawsze preferowanym źródłem seksualnego odprężenia. W odbytnicy każda osoba ma wiele receptorów nerwowych.

U kobiet, z naprężeniami odbytu, stymuluje się kilka stref erogennych. Wpływ na punkt G pomaga osiągnąć jasny silny orgazm, a jeśli oprócz stymulowania łechtaczki, to nasilenie badanych nie jest niczym porównywanym.

Jeśli chodzi o wrażenia, które dziewczyna doświadcza podczas pierwszego seksu analnego, to wszystko jest dokładnie odwrotnie, co do przyjemności z często mówionej i nie może. Pierwsza penetracja do odbytnicy, nawet przy wstępnym odprężeniu przy pomocy palców, zawsze przynosi ból i dyskomfort.

Sensacje dotyczące seksu analnego: w trakcie i po nim

Maksymalne zmniejszenie dyskomfortu będzie możliwe w przypadku złagodzenia i pozytywnego nastawienia. Idealnie, przed wejściem do odbytu, partner będzie miał potężny orgazm pochwy: on pozwoli jej zrelaksować, a obszar krocza i sam odbyt trochę się opuchlizną. Ten stan pomoże człowiekowi wejść łatwiej, a pani będzie o wiele wygodniejsza. Niektóre dziewczyny twierdzą, że nawet z pierwszą seksją przez odbyt, mogą doświadczać orgazmu macicy. Dzięki cienkim ściankom odbytnicy jest to naprawdę możliwe.

Podczas uprawiania seksu analnego, uzyskiwania przyjemnych wrażeń i przyjemności, dziewczyny zawsze nie zgadują, że wkrótce przyjemność zostanie zastąpiona przez zupełnie inne uczucia:

  • tkliwość w miednicy;
  • uczucie pieczenia i łagodne świąd odbytu przez 3-4 dni;
  • dyskomfort w pozycji siedzącej.

Chociaż niewłaściwe jest powiedzenie, że wszystkie dziewczynki cierpią po nietypowej intymności. W różnych odczuciach są różne, każda kobieta postrzega indywidualnie. W każdym razie partner musi zachowywać ostrożność i nie okazywać samolubstwa, słuchając reakcji jego pół.

ból miednicy

Co zrobić, aby poczuć dziewczynę z seksem analnym?

Ze względu na to, że dziewczyna mogła doświadczyć orgazmu i mieć takie odczucia podczas seksu analnego, które nigdy nie zostało otrzymane, konieczne jest przestrzeganie kilku prostych wskazówek:

  1. Jeśli jakakolwiek inna forma stosunku płciowego pociąga za sobą niepohamowaną namiętną absorpcję obu, to wtedy, gdy penetrując odbyt, konieczne jest włączenie głowy. Musisz zawsze przygotować się na to. Jeśli chodzi o postawę psychologiczną i przygotowanie fizjologiczne.
  2. Werbalne porozumienie z partnerami podczas pierwszego seksu analnego jest koniecznością. Ważne jest, aby facet zrozumiał, że wszystko idzie dobrze, jego partner czuje się dobrze. Kobieta musi pozostać szczera do końca, nie powinieneś znosić bólu lub dyskomfortu ze względu na mężczyzn, ponieważ seks z pragnieniem z reguły nie inspiruje także przedstawicieli silniejszego seksu.
  3. Obowiązkowe stosowanie prezerwatyw, pomimo faktu, że ciąża analna, oczywiście, jest niemożliwa. Antykoncepcja chroni przed infekcjami kobiecej pochwy. Nagle decydując się na płeć pochwy, bardzo łatwo jest, aby partnerzy po prostu zmienili prezerwatywę na inny i nadal kochali radość.

Do wrażeń, które zazwyczaj doświadczają dziewczęta podczas seksu analnego, były tak przyjemne, że zawsze trzeba używać specjalnego środka smarującego. Ta substancja musi być stosowana do odbytu, nie należy rozprowadzać jej wewnątrz jelita. Sądząc po opinii użytkowników, wiele osób korzysta z specjalnych środków przeciwbólowych, które pomagają usunąć dyskomfort i zwiększyć szanse na przyjemność.

smary do seksu

W tym przypadku użycie prezerwatywy stanie się wymuszonym środkiem dla mężczyzny: gdy na głowę prącia przyłożone zostaną środki znieczulające, a następnie drętwy, nie będzie mógł uzyskać orgazmu.
Nie przesadzaj z użyciem lidokainy, zawartej w specjalnych środkach poślizgowych dla seksu analnego, ważne jest dla kobiet. W przeciwnym razie nie można zatrzymać się w czasie i nie odczuć poważnego uszkodzenia odbytu.

Aby zapewnić partnerowi jasne uczucie, unikając negatywnych konsekwencji, możliwe jest tylko krok po kroku plan działania. Po pierwsze, dziewczyna musi zacząć, zrelaksować się, co pomoże długo preludia, ustne pieszczoty. I oczywiście pamiętaj o łechtaczce – tej erogenicznej strefie, zaprogramowanej zawsze do dostarczania swojego właściciela orgazmu. Osiągnięcie kulminacji całego aktu seksualnego pozwoli jej zapomnieć o wszystkim: o bólu, ucisku, niezręczności.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 312, в среднем: 4,74 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: