Jako człowiek stać się idealnym i nudnym kochankiem kobiety

Как мужчине стать идеальным и нескучным любовником для женщины

Witam, drodzy przyjaciele! Dzisiaj porozmawiamy z Tobą o tym, jak stać się nudnym dla kobiety w łóżku. W większym stopniu temat ten będzie interesować męskiej części naszej publiczności.

Przecież dla wszystkich facetów liczy się nie tylko ich intymne umiejętności. Dla każdego członka silniejszej płci niezwykle ważne jest, aby być naprawdę dobrym kochankiem, a co ważniejsze, tak, aby ich wybrane kobiety. Jeśli uważasz, że każda osoba jest wyjątkowa na swój sposób, to łatwo zgadnąć, że preferencje każdego z nas są inne. Spróbujmy, a dziś otworzymy kurtynę wielu kobiecych tajemnic, których wiedza pomoże każdemu facetowi stać się nudnym i oryginalnym w łóżku.

Mężczyzna dla kobiety w koncepcji „idealnego kochanka”

To, co lubi w seksie z damą, może być całkowicie obojętne wobec drugiego. A jednak pod wieloma względami poglądy dziewcząt na ideał w rozumieniu seksu zbiegają się. Nie powoduj pasji i podniecenia mężczyzny, który przede wszystkim troszczy się o jego zadowolenie. Egoizm nigdy nie sprowokował pozytywnych emocji od partnera, ponieważ intymność seksualna polega przede wszystkim na samotności i zdobywaniu pieszczot.

Nudny seks

Nudny w łóżku człowiek a priori nie może być idealnym kochankiem. Wielu facetów jest absolutnie pewnych, że mają bogate dane naturalne, nie muszą podejmować więcej wysiłku. Główną atutem i godnością uwiedzenia kobiet z płcią przeciwną są nie tylko wymiary penisa, ale także możliwość ich stosowania.

Technika stosunku seksualnego jest inna dla każdego człowieka. W szczególności niektórzy przedstawiciele silniejszej płci wywołują w ten sposób nieopisany rozkosz wśród kobiet. Jednak zdarza się również, że niekończące się improwizacje w łóżku i nieprzerwana zmiana postaw powoduje szok oburzenia. Oczywiście w kobiecym sensie mężczyzna nie znudzi seksu, kiedy zachowuje się emocjonalnie i liberalnie w całym związku seksualnym. Przecież dziewczęta nie potrzebują symulatora, który może wykonywać ruchy czysto techniczne, bez udziału romantyzmu i zmysłowości.

Nie bądź nudny w łóżku z kochanką o dobrych manierach. Nawet najbardziej przeciętna jakość seksu, taki człowiek może rozjaśnić jego dzielność, czułość, ale często zdarza się zupełnie odwrotnie: wszystkie wrażenia seksualne, partner ryzykuje wymazaniem z ignorancją i surowością.

Jak zachowywać się jak facet, aby nie być nudnym w łóżku

Dla większości młodych kobiet są jednolite gradacje idealnego kochanka, z którymi nigdy się nie nudzi w łóżku.

Jak być idealnym kochankiem w łóżku?

Człowiek, którym dziewczyna może dać najwyższy wynik, powinna mieć następujące cechy:

  1. Nie zasnąć natychmiast po seksie, a nawet lepiej – trochę mówić. Nie tylko w żartach i anegdotach mówi się o mężczyznach, nagle zwracając się do ściany po orgazmie iw odpowiedzi na łagodny beznadziejność zadowolonej kobiety facet odpowiada z lekkim chrapaniem. W rzeczywistości historia ta jest powtarzana dość często.
  2. Komplementy i komplementy. Cóż, kto nie wie, że wszystkie dziewczyny lubią uszy? Przyjemne słowa i przyzwoite wyobrażenia wykonają swoją pracę, a urzeczony partner z pewnością stopi. Dla mężczyzn, notatka: kochanek do rozmów z kobietą jest bardziej interesujący niż cicha osoba, ale ważne jest, aby nie przesadzać.
  3. Miłość do seksu i przyjemność z procesu kopulacji. Dziewczyny, jakby na poziomie komórkowym, czują nastrój mężczyzny. Eksperymenty i samodoskonalenie będą gotowe dla każdej, nawet najbardziej złożonej kobiety, jeśli facet szczerze okaże swoją miłość do seksu, jako proces, który przynosi przyjemność zarówno.
  4. Harmonijność i zgodność. Nie ważne, jak partnerzy patrzą na wzajemne zainteresowania i preferencje w codziennym życiu, w seksie wszyscy muszą pracować jako jeden mechanizm: począwszy od pozach, wstępnych pieszczot, okresu intymności. Harmonijność w intymnych warunkach para zazwyczaj ma duże szanse na silne przymierze oparte na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu do każdego aspektu życia razem.

Kilka słów o tym, co powinien być partnerem w seksie

Człowiek, który chciałby pozostać przed swoim partnerem lepszym kochankiem, powinien mieć na uwadze, że będzie zawsze porównywany z poprzednim. Nie jest łatwo być nudnym i wygrać na tle seksualnego mistrzostwa poprzedniego chłopaka, jeśli wiesz o wszystkich tajemnicach. Na przykład niektóre kobiety uważają idealnego partnera za łagodnego i kochającego faceta. Wyniki wywiadów wśród pań potwierdziły, że orgazm w większości przypadków staje się drugorzędnym elementem kontaktów seksualnych.

Nie śpij zaraz po seksie

Większość kobiet jest pod wrażeniem męskiej tkliwości. Ponadto człowiek powinien pamiętać:

  1. Wahać się i wątpić, że łóżko jest niemożliwe. Kobieta powinna czuć się gorąca i namiętna.
  2. Aby spełnić wszystkie cenione fantazje i erotyczne pragnienia ukochanego. Jeśli dziewczyna podejmie inicjatywę uprawiania seksu w najatrakcyjniejszym miejscu, na pewno musisz ją wspierać.
  3. Zniewagi i złość – nie dla intymności. Stosunek seksualny jest sam w sobie jednym z najbardziej przyjemnych zajęć dla obu. W związku z tym gniew i stare urazy muszą zostać wypuszczone. Nie uprawiaj seksu, tak jakby jeden z was zrobił sobie wzajemnie łaskę.
  4. Czułość i uczucie po seksie. Mężczyźni, nie zapominaj, pasjonaci i żarliwi kochankowie muszą być nie tylko podczas gry wstępnej i intymnej intymności, ale także po niej.

Koniec romantycznego wieczoru, płynnie przechodzonego w godzinach porannych, będzie najbardziej poprawny i skuteczny, jeśli ma jakieś „powitanie”. Idealnie, jeśli masz trochę czasu, aby dać sobie wzajemnie uwagę, pogawędzić i wypić filiżankę kawy. Natychmiast ubieraj się i idź, lub nie potrzebujesz swojego partnera, jeśli planujesz kontynuować relacje z nią. Teraz wszystko zależy od Twoich działań. Jeśli wszystko zostało zrobione poprawnie, dziewczyna w żaden sposób nie uzna za nudnego i nieinteresującego kochanka.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 310, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: