Jako dziewczyna dostaje orgazm analny bez bólu i dyskomfortu

Как девушке получить анальный оргазм без боли и дискомфорта

Konserwatywne poglądy na temat stosunków seksualnych już dawno wyczerpały się. Dzisiaj, do swobody wyboru działań i partnerów w łóżku, wszyscy są traktowani z zrozumieniem. A jeśli nie tak dawno temu w preferencjach kobiety ukryły swoje preferencje w postaci seksu analnego, w tej chwili nie ma tylu zwolenników „seksu za sobą”, ale tylko nieliczni wiedzą, jak zdobyć orgazm analny bez bólu.

Nawiasem mówiąc, należy natychmiast odpowiedzieć na oburzenie tych, którzy deklarują, że tego rodzaju przyjemność dla kobiet nie istnieje w naturze. Zostało naukowo udowodnione, że obaj partnerzy mogą otrzymać orgazm z penetracji do odbytu. Samiec szczyt atrakcyjności seksualnej rzeczywiście można uznać za coś fantastycznego i nieprawdopodobnego. Wydaje się, że to potwierdza nawet anatomiczne cechy struktury ludzkiego ciała – nie ma wrażliwych zakończeń w odbytnicy.

Więc jak to możliwe, aby uzyskać orgazm z seksu analnego?

seks analny w parze

Czy dziewczyna może osiągnąć orgazm z penetracją odbytu?

Większość młodych kobiet, odrzucając oferty swoich partnerów, angażując się w ten rodzaj seksu, nie zawsze rozumie, co odmawiają. Myślenie stereotypowe i obawy przed komplikacjami odgrywają rolę, nie pozwalając kobietom rozważyć tej opcji niekonwencjonalnej intymności jako alternatywy.

Wątpiąc czy „możliwe jest orgazm analny, dziewczęta, co do zasady, prawidłowo to robią, nie spieszą się z przyjęciem pozytywnej decyzji. W istocie sam anus ma inny cel. W kontaktach seksualnych oczywiście nie był przeznaczony dla matki. Ponadto penetracja przez zwieracz odbytu może powodować wiele dyskomfortu, dyskomfortu i bólu. Kiedy pojawiają się mikrosy i pęknięcia, istnieje ryzyko wystąpienia hemoroidów, a często procesu złośliwego.

Z drugiej strony u wielu kobiet tylna ściana pochwy jest szczególnie wrażliwą strefą erogenną. Podczas stosunku płciowego płci męskiej aktywnie wpływa na nią, ponieważ można uzyskać orgazm z seksu analnego.

Ciekawym faktem, którego wielu nie wie, jest istnienie periodyzmu. Grubość wokół odbytu jest obdarzona różnymi zakończeniami nerwowymi, co naturalnie przyspiesza proces osiągnięcia szczęścia.

W samej sobie kontakt „z tyłu” prawie nigdy nie jest ograniczony do penetracji do odbytnicy. Pieszczoty klitoralne, stymulacja sutków nie jest zabronione, co oznacza, że ​​umożliwi to początek kulminacji. Na co można to zrobić zarówno przez partnera, jak i przez kobietę.

Jak przygotować się na seks analny, aby uzyskać spektakularny orgazm

Robienie nienaturalnych, ale tak ukochanych mężczyzn uprawia seks, to nie jest trudne. Gdzie mogą powstać więcej pytań na etapach przygotowania do trzymania niekonwencjonalnego kontaktu:

  1. Przygotuj partnera anus do penetracji penisa z długimi preludiami i emocjami. W przeciwnym razie dziewczynka może mieć ból i zranienia.
  2. Po raz pierwszy wniknąć w odbyt nie powinien być prąciem, ale palcem lub wibratorem w małych rozmiarach.
  3. Kochankowie powinni maksymalnie ufać sobie nawzajem i wyrażać wszystkie życzenia w procesie.

facet zabrał dziewczynę z tyłu

Bez wątpienia, że orgazm z seksualnego seksualnego kobiety dość często, partnerzy muszą starannie kontynuować. Kompresja zwieracza, która jest normalną reakcją ciała, występuje z powodu naturalnej obrony przed wnikaniem ciał obcych do jelita.

Co szukać podczas seksu analnego dla obu partnerów

Psychologiczny nastrój dziewczyny odgrywa również ważną rolę: jeśli partner jest zaciśnięty i ograniczony, ból jest w kontakcie z nią. Jej zadaniem jest maksymalizacja dokładnego kierunku faceta. Ważne jest, aby nie wahać się opowiedzieć mu o tym, jakie erogeniczne strefy lepiej trafiać w tym samym czasie.

Dopóki wprowadzenie przedmiotów o małej średnicy przestanie powodować uczucie dyskomfortu dziewczynki, nadszedł czas, aby rozpocząć bezpośredni seks analny. Aby uzyskać orgazm, możesz zwrócić uwagę na takie aspekty:

  1. Aby przeprowadzić niestandardową powłokę po raz pierwszy, konieczne będzie przedłużone zmiękczenie zwieracza mięśnia. Czasami może to potrwać tydzień, ale jest to krok, który pozwoli uniknąć obrażeń podczas bliskości.
  2. Ważne jest przygotowanie specjalnego smaru. W przeciwieństwie do pochwy, gdzie kobieta pochwy produkuje wystarczająco dużo dla bezbolesnego wchłaniania męskiego członka. Czy dziewczyna otrzyma orgazm z seksu analnego ze znacznym dyskomfortem, najwyraźniej nie ma potrzeby wyjaśniać.
  3. Korzystanie z prezerwatywy chroni pochwę partnera przed przeniknięciem infekcji jelitowej. Zapalenie i długotrwałe leczenie są minimalnymi konsekwencjami tej perspektywy.
  4. W samej sobie pierwsza penetracja powinna być przeprowadzona delikatnie i spokojnie, bez nagłych ruchów, wstrząsów i ciosów.
  5. Częstotliwość tarcia jest regulowana przez dziewczynę, w oparciu o jej uczucia.

Szanse na uzyskanie orgazmu odbytniczego podczas masażu prostaty

Możesz dostać orgazm analny i człowieka. Implikując wyłącznie tradycyjne relacje między mężczyzną a kobietą, z reguły większość z nich unika tego sposobu osiągnięcia przyjemności. I muszę powiedzieć na próżno, ponieważ prostata u mężczyzn jest niemal analogiczna do kobiecego punktu G. Zdobądź jasne i nieporównywalne uczucie możliwe dzięki stymulowaniu gruczołu krokowego, który znajduje się prawie w tym samym miejscu, gdzie pożądana erogenna „bump” w seksie sprawiedliwym.

orgazm analny u dziewczyny

Aby pomóc swojemu partnerowi osiągnąć najwyższe szczęście, kobieta może wniknąć do odbytu mężczyzny i lekko masować ruch, aby stymulować gruczołu krokowego. Aby nauczyć się szybko dojść do orgazmu analnego, młody człowiek musi położyć się na plecach i rozłożyć nogi, uginany na kolanach lub zająć pozycję kolana.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 260, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: