Jako dziewczyna porusza się na faceta, aby zacząć żyć razem

Как переехать жить к мужчине: каких ошибок нужно избегать

Drogie dziewczyny! Jeśli jesteś zaintrygowany problemem, nie wiedząc, jak zacząć żyć razem z bliskim, pomożemy Ci zrozumieć ten delikatny problem. Wydaje się, że mogą istnieć tutaj pewne trudności?

Poza transportem rzeczy osobistych, organizując dom wolnego licencjata, z reguły na tym etapie relacji partnerzy mają wiele tematów do poważnych dyskusji, dyskusji, a nawet skandali. A jeśli kochanek i nie spieszy się z propozycją współżycia? Co wtedy robić? Nasza rada pomoże rozwiązać najczęściej spotykane problemy kobiet.

Jak przygotować faceta do współżycia i przenieść się do niego

Pamiętaj: człowiek jest prawdziwym koneserem własnej wolności i niezależności. „Dzwonek” samotny samotnik nie jest tak łatwy, jak się wydaje na pierwszy rzut oka i trzeba zacząć poruszać się. Czasami jedno z uczuć i jego uczucie dla kobiety nie wystarcza, aby partner sam dojrzał do podejmowania tak ważnej decyzji.

chcesz zacząć żyć razem

Do pomocy tutaj przyjdą tajemnice mądrych kobiet, które już wiedzą dokładnie jak się ruszać do faceta, aby zacząć z nim mieszkać razem:

 1. Dziewczyna musi poprawnie uzasadnić, dlaczego powinny się spotkać. Najważniejszą rzeczą nie jest mówienie o tym, jak ważne jest dla niej. Lepiej jest podkreślić, jaka „korzyść” przy współudziale otrzyma para i on w szczególności. Na przykład, jeśli człowiek jest kochankiem imprez wieczornych, jako argumentem, możesz zaoferować jak najczęstsze organizowanie przyjęć domowych i spotkań ze znajomymi.
 2. Nie spiesz się z decyzją. Często mężczyźni, dla których oferta towarzyszki spadała jak śnieg na głowę, potrzebują więcej czasu, aby myśleć. Czasami przedstawiciele silniejszego seksu mogą potrzebować około miesiąca, aby rozważyć zalety i wady.
 3. Troska i raz jeszcze troska. Innymi słowy, powiedzenie „chcemy zacząć żyć razem” może być tylko wzajemne, a przenoszenie się do mężczyzny jest w stanie zaoferować tylko kobiecie, której potrzebuje, jak w powietrzu. Otaczaj go komfortem, często sprawiają przyjemne niespodzianki. Gdy facet poczuje potrzebę stałej obecności połówek, decyzja o jej ruszeniu przyjdzie sam do siebie.
 4. Rozwój nowego terytorium musi być stopniowy. Oczywiście nie trzeba „przestraszyć” go niezliczoną ilością rur i kremów w łazience po kilku wizytach, które przypadkowo mogą mieć miejsce w jego mieszkaniu. Ale przez przypadek zostawiając kubek lub grzebień, który przypomina faceta o kochanku, będzie w stanie sprawić, że nieświadomie nudzi.

Możesz uzyskać dodatkowe wsparcie od rodziców faceta. Niezależnie od tego, czy żyje z nimi, czy nie, ich opinia odgrywa dla niego ogromną rolę, nawet jeśli mężczyzna chce to nie pokazać. W każdym razie, zanim zaczniesz wspólnie żyć, ma sens, aby nawiązać kontakty z rodzicami, zwłaszcza z matką.

Ważne jest także, aby spędzić razem co najmniej tydzień lub kilka dni. Nie jest konieczne, aby to była jego przestrzeń życiowa. Wycieczka do morza, wyjazd na miasto lub inną okazję, aby spędzić kilka dni, może stać się doskonałą okazją, aby pokazać się jako idealna gospodyni i troskliwa kochająca kobieta.

jak zacząć żyć z facetem

Co zrobić natychmiast po przeprowadzce: kilka wskazówek dla dziewczyny

I tak się stało, ukochany zaproponował, żeby się do niego podsunąć. Okazuje się, że istnieje kilka podstawowych aspektów, które muszą być negocjowane od pierwszych dni. Mówimy o odmiennych poglądach na codzienne chwile, co w przyszłości prowadzi do braku wzajemnego zrozumienia i zdolności do negocjacji. Chcesz zacząć życie ze swoim bliskim? Następnie przeczytaj uważnie, ważne jest, aby utworzyć pełnoprawną relację zaufania:

 1. Budżet. Od razu konieczne jest zdefiniowanie, generalny lub osobny staje się budżetem od tej chwili, gdy dziewczyna przenosi się do człowieka.
 2. Prace domowe. Ważne jest, aby natychmiast ustalić, na których ramionach znajdą się większość czynności związanych z gotowaniem, czyszczeniem, myciem.
 3. Ramy wolności i przestrzeni osobistej. Spotkanie z przyjaciółmi i przyjaciółmi, spędzanie nocy z rodzicami, wspólne weekendowe pobyty i inne chwile są obowiązkowe, aby dowiedzieć się „na plaży”.

Gdy więc punkty kontaktowe zostały znalezione, kobieta powinna sama zrozumieć: jeśli zdoła przenieść się do faceta, to nie znaczy, że wszystko będzie teraz zgodne z jego zasadami. Musimy zrozumieć nasze przyzwyczajenia i zainteresowania. Nie obcinaj kochanka za niemyte potrawy lub kilka rozproszonych skarpet. Człowiek nie powinien czuć presji z zewnątrz, w przeciwnym wypadku idealny związek może się załamać.

Co nie zrobić z kobietą, która zaczyna żyć z mężczyzną

Nie zapominaj, że zarówno osobista przestrzeń jest konieczna. Większość facetów potrzebuje jedności z sobą, spokoju i relaksu. Pozostając bez obcych, człowiek przynosi myśli w umyśle, unikając negatywnych emocji. W takich momentach ważne jest, aby nie zadawać mu pytań, nie nakładać się na siebie, ale zostawić wszystko tak jak jest i zapewnić najbardziej komfortowe warunki.

natychmiast zacząć żyć razem

Gdy kobieta jedzie do swego kochanka, na poziomie instynktownym zaczyna wyposażyć rodzinę jako jeszcze nie „gniazdo”. Aby zakończyć remake swojego ulubionego rogu człowieka, co do zasady, nie jest gotowy. Zaleca się, aby nie spieszyć, ale jeśli to konieczne, zmienić wszystko, porozmawiać z facetem, jeśli jest gotowy na takie zmiany. Idealnym rozwiązaniem będzie zakup nieistotnych, być może użytecznych elementów wnętrza. Ważne jest, aby nie zakłócać wewnętrznego komfortu i równowagi jego poprzedniego mierzonego życia.

W związku z szybkim przejściem na coś więcej, ważne jest, aby przezwyciężyć wszelkiego rodzaju problemy rodzinne. Tak, tak, rodzina! W końcu zaczyna się żyć razem, dziwnie jak się wydaje, mężczyzna i kobieta tworzą rodzinę. Aby nie zniszczyć, ale wzmocnić niewidzialne więzy miłości, kobieta nie jest w żadnym wypadku warta:

 1. milcząco na temat ich problemów – od pierwszych dni wspólnie dyskutować i podejmować decyzje w sprawach dotyczących jednego z partnerów;
 2. odmawiać poświęcenia czegokolwiek dla dobra bliskiej osoby – w imię relacji, wszystko się zmieni: poglądy, reżim dnia, żywienie, formę wypoczynku i zwyczajowy styl życia w ogóle;
 3. оgranicz wolność partnera – nikt nie akceptuje zakazów, groźby, szantażu ukochanej kobiety;
 4. okazywać szacunek swoim przyjaciołom – nie jest tajemnicą, że mężczyźni są również poinformowani o swoich połowach, więc ważne jest, aby zlokalizować najbliższych współpracowników;
 5. Pozwól rodzicom interweniować – partnerzy powinni być rozpatrywane przez partnerów.

I oczywiście pytanie, na które nie można pominąć: co będzie dalej? A potem wszystko zależy tylko od nich obu i nie da się przewidzieć, jak relacje będą się rozwijać dalej. W końcu facet i dziewczyna spotykają się jasno, ale jak zrozumieć, w jakim stanie są teraz partnerzy, którzy rozpoczęli wspólną rezydencję? Pytania dotyczące obligacji małżeńskich i urzędu skarbowego w każdym przypadku nie powinny być ostre, zwłaszcza na początku. Nie należy też równać się z innymi: każdy ma własną historię. Małżeństwo cywilne lub urzędnik – jaka jest różnica, jeśli dwie kochające i szczęśliwe osoby po prostu się dogadują?

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 270, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: