Jako dziewczyna zachowywać się z mężczyzną po seksie, czego nie można zrobić

Как девушке вести себя с мужчиной после секса, чего делать нельзя

Czy ty, drodzy czytelnicy, masz kochanego człowieka? Pamiętaj, jak to się zaczęło: jak zachowywać się w pierwszych dniach i po pierwszej sexie? Dziś problem ten jest w stanie zgromadzić całą barierę dyskusji. Zwłaszcza dziewczęta przechodzą: co by się nie spodobało i nigdy więcej się nie zobaczymy?

Tak, pierwsza seks to ważna chwila na początku każdej powieści. Ale jak zachowywać się za nim, aby nie przestraszyć potencjalnej połowy, niestety nie każdy wie. Przecież pierwsza noc jest ostatnim. Powodem zakończenia relacji, nie mając czasu na start, jest w większości przypadków złe zachowanie młodej damy.

Rady, jak zachowywać się po pierwszej seksie z facetem, сJest całkiem dużo, więc bardziej zrozumiałe jest mówienie o tym inaczej, parafrazując tak: co nie robić, aby nie zepsuć szybko rozwijającej się powieści. Następnie porozmawiajmy o najczęstszych błędach popełnianych przez dziewczęta po intymnym powinowactwie z nowym partnerem.

partnerzy po seksie

Główne błędy popełnione przez kobiety po seksie

Pierwszy wymusza wydarzenia w twojej głowie. „Gdybyśmy spali, to na pewno spotkamy się, a potem żyjmy razem, ożenię się i będziemy mieć dzieci” – co najmniej dwie trzecie młodych kobiet odwiedza takie myśli. A jeśli jesteś jednym z nich, będziesz musiał rozczarować: seks nie jest powodem romansu i poważnych relacji.

Jak wiecie, wszyscy żyjemy w erze rewolucji seksualnej. Zgodnie z jej podstawową zasadą wolnych, bez ograniczeń relacji bez zobowiązań, fakt intymnej komunikacji nie może zmusić którejkolwiek strony do kontynuowania powieści. Możliwe jest, że po seksie, jeśli kobieta zachowuje się poprawnie u mężczyzny, ich romans osiągnie nowy, poważniejszy poziom, ale na pewno nie warto tego zagłuszyć w całym swoim życiu.

On jest moim wszystkim. Taki błąd nie jest dokonywany przez osoby samowystarczalne, pozbawione poczucia własnej wartości. Konieczne jest kontynuowanie starego życia, nie oczekując połączenia ani najmniejszego pobłażania. Niech nadchodząca powieść będzie tylko dodatkiem do już zorganizowanego kobiecego stylu życia. Podnoszenie faceta w centrum wszechświata nie może być jednoznacznie.

Trzecia pozycja jest całkowicie przeciwna do pierwszego punktu. Jak kobieta zachowuje się po seksie, jeśli, jak się wydaje, związek staje się bardziej romantyczny? Czy uważasz, że tak się nie stało i jest jakiś rodzaj brudnej sztuczki? Daleko od tego, nie szukaj: seks na jedną noc (nawet jeśli początkowo postrzega obie strony) ma szansę stać się podstawą budowania silnych relacji zaufania. Istnieje wiele przykładów, w których miłość zaczyna się od płci, a nie odwrotnie.

Teoria typu „wszyscy mężczyźni są tym samym, potrzebują tylko jednej rzeczy!” Można by nazwać błędną. Ale nikt tego nie zaprzecza. Tak, wszyscy faceci ciągle myślą o seksie, są w każdej chwili „polować”, więc emocje i inna ciąża czułość, co do zasady, są im obce. Ale przedstawiciel silniejszego seksu może radykalnie zmieniać model jego zachowania, jeśli jego serce zostanie uderzone miłością. W takim przypadku idealny partner, zdolny budować silne relacje, może stać się nawet zapalonym pikaperem i damą.

pasja pomiędzy partnerami po seksie

O tym, jak dziewczyna nie może zachowywać się po seksie, warto to powiedzieć: nie panikuj, jeśli następnego dnia nie zadzwoni, zwłaszcza, jeśli jesteś nieznany. Powodem może być wiele: od banalnego zatrudnienia w pracy do zwykłego ograniczenia. W takim przypadku zaleca się, aby wziąć inicjatywę w swoje ręce, kilka dni po seksie.

Syndrom „właściciela”: jak nie można zachowywać się po seksie

Wiele dziewczyn uważa, że po seksie ich nowo powstały partner z całym swoim sercem i ciałem należy do nich. Takie pogłębienie własności, zazdrość – naturalne uczucia, które rodzą się instynktownie. Zaczyna się martwić o niego, martwić się.

W przyszłości dziewczyna będzie miała takie uczucia tylko:

  • do męża;
  • dzieci;
  • bliski krewny.

Wyraźny „odruch matczy” i pogłębienie troskliwych uczuć to nadmierna manifestacja, zwłaszcza po pierwszej płci. Mężczyźni naprawdę nie lubią tego, kiedy kobiety zachowują się w ten sposób. Musisz pozostać pewną dziewczyną w życiu, nie zależnym od nikogo, utrzymując nerwy przed frustracją i frustracją. Nie próbuj kontrolować niezależnej osoby dorosłej – co najmniej wygląda na głupie.

Błędem będzie cisza partyzancka. Jeśli udasz, że nic się nie wydarzyło, to rozwój takich stosunków jest skazany na niepowodzenie. Nie ma się czego wstydzić, kto wie, czy obaj rozmawialiście o rozwijaniu stosunków, ale obawiali się przyznać się do siebie nawzajem. Bardzo ważne jest, aby otworzyć się przed człowiekiem w odpowiednim czasie, a nie na opóźnienie swoje pełne wyznań przed potencjalnym kochankiem.

Jak kobieta zachowuje się po seksie, jeśli wiesz na pewno, że taka sprawa, z obiektywnych powodów, nie doprowadzi do czegoś poważnego? Często w takich sytuacjach wszystko się dzieje w drugą stronę: niemal maniakalnie zaczyna się zachowywać człowieka. W tym samym czasie młoda dama z reguły traci zaufanie i nie jest w stanie zdecydować, czy chce kontynuować związek.

zadzwonić, czy nie?

Czy on lub nie zadzwoni: jak zachowywać się po pierwszym intymnym

Niewątpliwie najbardziej drżący i ekscytujący moment dla dziewcząt po pierwszej płci czeka na wezwanie. Pani w miłości zwykle panika, jeśli wczoraj partner nie czuje się przynajmniej przez zwykłe SMS. W takich momentach dziewczyny często zaczynają płakać, wpaść w złości i, naruszając ich strategię, zadzwonić najpierw.

Oto co musisz wiedzieć o tym, jak mężczyźni zachowują się po seksie:

  1. Nie lubią tego, kiedy konkretnie zakładają swoje społeczeństwo. Wywołuje co pięć minut często postrzegany przez człowieka jako naruszenie jego osobistej wolności. Jak wiecie, faceci są „myśliwym” frontu miłosnego, a łup, który idzie w parze, nie jest interesujący.
  2. Czasami mężczyźni są powolni do podjęcia inicjatywy z powodu własnej winy i lęku przed odrzuceniem.
  3. Możliwe, że nie wezwie drugiej randki. Niektórzy traktują seks z nową dziewczyną, uzupełniając kolekcję kolejnym ważnym eksponatem.

Ale jeden cardinal wyróżnia mężczyzn od kobiet: wiedzą, jak podzielić się miłością i seksem. Dlatego przed podjęciem współpracy z partnerem seksualnym należy zastanowić się nad dalszym rozwojem wydarzeń.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 301, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: