Jako kobieta i mężczyzna wzbudzają samą siebie w domu

Как женщине и мужчине возбудиться самостоятельно в домашних условиях

Przyzwoity czas dnia, drodzy czytelnicy i czytelnicy! Tym razem porozmawiamy o niezależnym podekscytowaniu. Temat jest ważny, ponieważ każdy powinien mieć możliwość przygotowania się do przyjemnych wrażeń.

Często w parach, gdzie dominują wzajemne uczucia i przygody seksualne, problemy z emocjonowaniem, częściej – w seksie sprawiedliwym, powstają bez powodu. Nagle w pewnym momencie intymne akcje kochanka przestają jej wywierać wrażenie. Co zrobić, porzucić seks? Nie, musisz znaleźć sposoby i być gotowym zawsze być podekscytowany niezależnie. Jest to poszukiwanie najbardziej odpowiednich środków, które teraz zrobimy.

Warto zauważyć: ci, którzy chcą spotkać się tutaj z uniwersalną receptą, będą rozczarowani: w zasadzie nie istnieje. Co to za emocje? Jest to bezpośrednia stymulacja zakończeń nerwowych, niezbędnych do osiągnięcia ostatecznego celu – uzyskania pożądania seksualnego, aw rezultacie orgazmu. Aby zrozumieć, co ma wpływ na Twoje receptory, musisz eksperymentować. Aby zrozumieć, co się zwraca, a co pozostawia obojętne, będzie możliwe tylko metodą „prób i błędów”. Ale, jak mówią, „ciężko w nauczaniu – łatwo walczyć”. Dziewczyna dowiaduje się o całym zestawie „narzędzi”, które zawsze pomogą jej wzmocnić libido.

seks przed lustrem

Co trzeba zobaczyć, aby szybko podniecić mężczyznę

Nawiasem mówiąc, nie jest tajemnicą dla kogokolwiek, że to nie tylko dziewczyny, które mogą być wychowywane na własną rękę. W domu, nawet w dumnej samotności, aby zapalić płomień namiętności i pragnienie seksu, mogą być zarówno przedstawiciele obu płci. I trzeba powiedzieć, że emocje dla mężczyzn i kobiet w pewnym stopniu są takie same, ale to miejsce należy wyjaśnić bardziej szczegółowo.

Wszyscy ludzie, niezależnie od płci, mogą być podzieleni na kilka grup poprzez kanał percepcji informacji, co powoduje ich emocje.

Warunkowo odróżniać takie sposoby, powodując pożądanie seksualne:

  • wizualny;
  • słuchać;
  • dotykowe.

Pierwszy rodzaj to faceci i dziewczęta, które mogą być podekscytowane dzięki informacjom dostrzeżonym przez organy widzenia. Innymi słowy, wizualnie są ci, którzy kochają oczy. Mężczyźni z natury, co do zasady, to ci. Dla pełnego emocji i doskonałej erekcji dla nich jako powietrza należy spojrzeć na przyjaźń partnera. Dostanie się jest łatwe, a każdy facet, który znajdzie dla siebie pełne źródło „inspiracji”. Dlatego ma wiele okazji do podekscytowania szybko: filmy pornograficzne, erotyczne zdjęcia, czasopisma i inne rzeczy.

Dziewczyny-wizualne lubią uprawiać seks przed lustrem. Jednak okazuje się, że faceci. Partnerzy lubią oglądać się nawzajem podczas kochania i procesu kojarzenia.

Jak się pozbyć, dziewczyny kochają się przy uszach lub dotykach

Jeśli do wizualnych, które nie odnoszą się, jest prawdopodobne, że Twoja metoda szybkiego podniecenia jest namiętnym dźwiękiem podczas seksu, wskazówkami intymności. Wśród audycji mężczyźni nie znajdą tak często, a wśród nich więcej kobiet. To nie na nic, że mówią, że kobiety kochają uszy. Aby się bardzo podekscytować, wiele młodych kobiet musi usłyszeć swojego partnera.

Niezależnie dziewczęta-audyt może się dostać, mówiąc „brudnymi” frazami, na przykład: „weź mnie” lub „chcę cię teraz”. Za 100% wynik można zadzwonić do seksu przez telefon lub przeczytać głośno tekst erotyczny. W łóżku takie kobiety często pytają kochanka, aby komentował proces, głośno jęknął lub pochwalił przysmaki. Niektóre młode kobiety bardzo lubią korzystać z obscenicznych słownictwa.

ludzkich stref erogennych

Trzecia grupa obejmuje kinestetykę – mężczyźni i kobiety, którzy wiedzą, że mogą podnosić się niezależnie po stymulowaniu stref erogennych. Odczucia fizyczne, które mogą doprowadzić do orgazmu – jedyną rzeczą, która pobudzi takiego partnera. Jednak jest też fantazja, gdzie się oczyścić.

Aby najsilniej podekscytować, kobieta potrzebuje:

  1. Nieustannie eksperymentuj z pieszczotami, zmień ich intensywność.
  2. Odkryj swoje ciało, poszukaj nowych stref sensorycznych, które często znajdują się w najbardziej nieprzewidywalnych miejscach.
  3. Uzupełnij stymulację dotykową towarzyszącymi słabymi dźwiękami i frazami lub oglądając filmy erotyczne.

Inne sposoby szybkiego pobudzenia dla mężczyzn i kobiet

Aby szybko podekscytowany, mężczyzna lub kobieta, potrzebujesz tak często, jak to możliwe, aby wziąć gorącą kąpiel lub odwiedzić kąpiel. Zwiększone pragnienie seksualne pomoże poprawić krążenie krwi. Sauna, prysznic lub zwykła kąpiel jest najlepszym miejscem na seks, jak wiele osób wierzy. Okazuje się, że cała tajemnica poprawia krążenie krwi. Infusing strefy pachwinowej krwi, pobudza proces wzbudzenia.

Lekka romantyczna kolacja i mała lampka wina pomogą kobiecie, aby się podniecała. Oczywiście, przed seksem, nie musisz jeść w pełni – z pełnym brzuchem przywiązanym do miłości radości będzie niezwykle trudne. Ale aby głodować ze względu na intymność nie jest konieczne – prymitywne instynkty nie pozwolą się zrelaksować, a ponadto pusty żołądek będzie ryknął w najbardziej niedopuszczalnym momencie. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na alkohol, który jest również w stanie przyspieszyć przepływ krwi, pomóc złagodzić zmęczenie i zrelaksować się. Ale obrażanie się alkoholem może osiągnąć efekt odwrotny.

romantyczna kolacja podnieca kobiety

Wśród popularnych sposobów, które zwiększają pragnienie seksualne, warto zauważyć użycie specjalnych odmian ziołowych. O tym, co można wzbudzić niezależnie, nasi przodkowie także wiedzieli:

  1. Jako zwykłą herbatę trzeba napić 2 łyżeczki w czajniku. echinacea, około 4 łyżeczki. żeń-szeń i 2 łyżki. l. damianie. W tej ilości potrzebujesz około 2 szklanek wrzącej wody. Picie lekarstwa dwa razy dziennie, rano i wieczorem, kilka godzin przed seksem.
  2. Jak długo używano naturalnych afrodyzjaków, owoców morza, białych grzybów, orzechów, dla mężczyzn i natki pietruszki. Imbir, truskawka i sezam są również ekscytującymi produktami.
    Jak widać, można podnieść się niezależnie i nie trzeba kupować lekarstwowych stymulatorów.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 301, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: