Jeśli chodzi o niebezpieczeństwa seksu pod wpływem alkoholu, po co pić pragnął intymności

О вреде секса под алкоголем, почему после выпитого хочется интима

Witam, drodzy czytelnicy! Czy uważasz, że seks i alkohol to nie tylko pojęcia zgodne, ale także wzajemnie się uzupełniające? Jeśli tak, przyspieszymy rozczarowanie, ponieważ twoja opinia jest najprawdopodobniej mylona.

Dzisiaj próbujemy szczegółowo zrozumieć ten problem i zrozumieć, co uprawia seks po alkoholu,że takie stosunki seksualne przyniesie organizmom i zdrowiu obojga partnerów.

Wystarczy wyobrazić sobie obraz: on i ona, romantyczna kolacja, i oczywiście butelka szampana, para pięknych kieliszków do wina na wysokich nogach. Wydaje się, że prawie wszyscy kochankowie wyobrażają sobie intymny wieczór, ponieważ jego początek jest obiecujący i gwarantuje pozbycie się powściągliwości i sztywności. Tego wieczoru często kończy się namiętny seks, ponieważ kieliszek musującego lub innego alkoholu pozwala łatwo dostroić się do odpowiedniej fali.

Romantyczna kolacja z świecami i szampanem

Stosowanie alkoholu przed seksem: pozbywanie się kompleksów

Okazuje się, że alkohol i seks mogą czasami działać razem. Są niewiele pozytywnych momentów z korzystania z napojów alkoholowych, a mimo to są:

  1. Używanie „gorącego” pomoże Ci otworzyć się przed partnerem i zapomnieć o Twojej wstydu, nieśmiałości. Z reguły ludzie z niską samooceną nie mogą uprawiać seksu bez alkoholu.
  2. Umiarkowana ilość alkoholu może uwalniać fantazje seksualne i pozbyć się kompleksów. To, co każdy mężczyzna lub kobieta o tym marzy, może przynieść życie dzięki lampce wina. Jednak zbyt daleko w stosunku do objętości pijanej może być szkodliwe zarówno dla zdrowia psychoemotionalnego, jak i fizjologicznego.
  3. Osobna kategoria obejmuje osoby, które piją szklankę i uprawiają seks w alkoholu w celu przedłużenia samego aktu seksualnego. Szczególnie często pili przed intymnymi mężczyznami, którzy cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku.

Niż napoje alkoholowe są niebezpieczne dla życia seksualnego

Ale, jak wiadomo, seks pod alkoholem ma wiele negatywnych konsekwencji. Jest pod wpływem każdego nowego napoju, który zarówno chłopcy, jak i dziewczęta czasem popełniają niewybaczalne błędy.

Najczęstsze skutki zatrucia alkoholem są często:

  • przypadkowy kontakt seksualny na jedną noc;
  • ciąża obraźliwa;
  • zakażenia przenoszonego drogą płciową.

Cały problem polega na tym, że kiedy pijesz alkohol, aktywność mózgu jest znacznie zmniejszona, więc łatwo jest zapomnieć o najbardziej podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Innymi słowy, mózg przestaje analizować i podejmować świadome decyzje. Ponadto, najbardziej prawdopodobny scenariusz dla regularnego spożywania alkoholu jest spadkiem libido w obu płci. Zaburzenia erekcji, przedwczesny orgazm – to niektóre z częstych powodów, dla których bardziej skłaniali się do porzucania alkoholu przed seksem.

Szkodliwy wpływ alkoholu na ludzkie ciało

W celu załadowania „mechanizm” emancypacji, każda osoba potrzebuje własną indywidualną dawkę. Jedna osoba włączyć blokady psychologiczne mogą wymagać mniejszych porcji, inne – w 2-3 razy więcej. W każdym razie, mocne napoje stymulować przepływ krwi do narządów miednicy, które działają stymulująco na ciało, więc po często pije ma ochotę na seks, i dotyczy to obu płci. Na przykład, wiele dziewcząt, będąc trzeźwym, myśleć samodzielnie niedopuszczalne nawet spojrzeć w kierunku przyjemnej młodego mężczyzny, ale dodatkowo do picia szklankę może stać się odważniejsze i zacząć otwarcie flirtuje z nim, a flirt.

O napojach alkoholowych składających niejednoznaczną opinię od niepamiętnych czasów. Szekspir mówił kiedyś o alkoholu, co odzwierciedla istotę problemu seksu „do zabawy”, nazywając go na drinka, stymulując pragnienie, ale pozbawiona możliwości wykonywania.

Niniejszy lek jest całkowicie zgadzam się z tym poglądem i wspierać kategoryczne użycie alkoholu, zarówno przed jak i po intymności. Napój alkoholowy, stępienie wrażliwości stref erogennych obniża refleks i hamuje naturalny odpowiedzi seksualnej. Impotencja – jest całkiem naturalnym wynikiem regularnych walkach picia przed stosunkiem seksualnym u mężczyzn.

Panie mogą również cierpieć z powodu skutków regularnego spożywania alkoholu: trudności z wydaniem nawilżenia pochwy, praktycznie niemożliwe do uzyskania orgazmu i oziębłość – to jest to, co prowadzi okulary „za odwagę”.

Czy można pić alkohol, aby zrelaksować się i uprawiać seks?

Dzisiaj, alkohol przed seksem, nikt nie jest zaskoczony. Ponadto dla większości młodych ludzi i dziewcząt – jest to absolutna norma. Z reguły młode panie nie ukrywają swojego zainteresowania, aby zjeść posiłek w restauracji z butelką szampana, ponieważ początkowo programują się: na seks oszałamiający, muszą pić. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie zrelaksować się i otworzyć całego mężczyzny.

Alkohol jako sposób na wyzwolenie

Tymczasem niektórzy seksowni nie widzą zagrożenia dla zdrowia partnerów z nieregularnym spożyciem alkoholu w dopuszczalnych dawkach. Jeśli para zaczyna pić „o”, a bez niej, a stopniowo zwiększając porcje alkoholu, będzie zupełnie odwrotny efekt.

Szkodliwość alkoholu etylowego, obecnego we wszystkich napojach odurzających, na organizm jako całość, oczywiście, nie ma potrzeby mówienia. Nie jest tajemnicą, że oprócz ograniczenia libido, alkohol może prowadzić do niepłodności, pogwałcenia układu nerwowego, chorób wątroby, przewodu pokarmowego, nerek. Zmiany, jakie zachodzą w ludzkim mózgu są nieodwracalne, seksualność mężczyzn i kobiet picie maleje wraz z upływem czasu.

Każdy zdrowy facet okresowo widzi erotyczne sny, a także z mężczyzną, który lubi pić, co ostatecznie się skończy. Aktywność seksualna zanika, a zamiast normalnej atrakcyjności seksualnej, jest chłodno i obojętnie dla płci przeciwnej. Zastanów się, czy przez wiele lat krótkotrwała euforia alkoholowa, pełna intymnej bliskości.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 250, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: