Kilka sposobów zwiększenia trwałości seksualnej u mężczyzn i kobiet

Несколько способов повысить сексуальную выносливость у мужчин и женщин

Drodzy przyjaciele, dobry porze dnia, dziś porozmawiamy z Tobą o tym, jak zwiększyć wytrzymałość seksualną. W większym stopniu tematem zaprojektowanym dla męskiej widowni – faceci zawsze chcą być najlepsi i niezrównaną kochankami. Ale czy to możliwe, aby zgodzić się z faktem, że kobiety nie lubią, aby doskonalić swoje umiejętności intymnych dostarczyć bliskiego nieziemską przyjemność w łóżku? Ukryj nie ma sensu: duchowej bliskości – jest integralną częścią wzajemnych relacji zaufania, ale prawdziwie zjednoczyć partnerzy trwale uszczelnić ich jakość Unia może tylko sex.

Fizycznym aspektem wytrzymałości seksualnej jest zwykle próba nie mówienia, ale na próżno. Po tym wszystkim, zdolność do wytrzymania obciążenia w łóżku przez jakiś czas wywołuje wewnętrzny zaufanie do mężczyzn i kobiet. Ze względu na wiek osłabienie mięśni i ich zanikanie jest całkiem naturalne z powodu braku aktywności fizycznej. I ani długie doświadczenie, ani zestawy ogromnych umiejętności i intymnych umiejętności pomogą tutaj. Aby wejść do sypialni z głową wysoko, nie należy zapominać o utrzymaniu wytrzymałości seksualnej.

Trening ciała w celu zwiększenia trwałości seksualnej

Trening ciała w celu zwiększenia trwałości seksualnej

Różnorodność postaw i temperament partnerów nie powinna ograniczać się do małych danych fizycznych. Nie wystarczy chcieć i uprawiać seksu – ważne jest kontrolowanie wszystkich wrażeń, aby uczestniczyć w całym ciele. Oczywiście, najlepiej, jeśli będzie w idealnym kształcie.

Zaczyna się być może z części ciała, tak ostro potrzebna do dostarczenia do połowy przyjemności – języka. Przypadki dotyczące zmniejszenia języka mięśni skurczowych, szczęki. Unikaj tego problemu podczas seksu oralnego pomoże prostego, ale skutecznego ćwiczenia: naciśnij końcówkę języka do nieba, spróbuj z każdą kolejną próbą dodania siły. Trening najsilniejszego mięśnia w ustach może trwać cały dzień w dowolnym miejscu.

Ponadto, w celu zwiększenia trwałości seksualnej, należy rozważyć przygotowanie tych części ciała, co stanowi największe obciążenie podczas stosunku płciowego. Na przykład przedramię. Jeśli kobieta podczas seksu zajmie pozycję BOZEMAN, która jest najprostszym rozwiązaniem do stymulacji punktu G, i będzie opierać się na dłoniach, na koniec procesu może czuć ból i uczucie ciężkości w ramię. Aby rozwijać wytrzymałość w seksie, pomożemy klasom z hantlami. Idealnym rozwiązaniem będzie subskrypcja siłowni dla klas z instruktorem.
W zabawnych przyjemnościach spada znaczne obciążenie prasy i dolnej części pleców. Tutaj wzmocnienie mięśni otwiera całe pole działania: przysiadów, stań w barze, obracanie prasy, popychanie – regularne ćwiczenia, mięśnie talii stają się znacznie silniejsze.

Długotrwałe współżycie seksualne: jak człowiek zwiększa wytrzymałość

Długotrwałe współżycie seksualne: jak człowiek zwiększa wytrzymałość

Poniższe zalecenie niewątpliwie jest przydatne u większości mężczyzn, których wytrzymałość seksualna nie jest na najwyższym poziomie. Nawiasem mówiąc, wiele próbuje rozwiązać problem przedwczesnego wytrysku, myśląc o czymkolwiek, a nie o seksie. „Pomyśl o futbolu!” – wielu ludzi napotkało podobne rady od swoich pomyślnych przyjaciół z miłości. Podobno ten trik pomaga odciągnąć i opóźnić wytrysk. W praktyce numer ten nie zawsze działa. Ponadto partner ryzykuje utratę erekcji w najistotniejszej chwili, głęboko zanurzonej w swoich myślach „z seksu”. Rozwiązaniem jest: aby uniknąć wczesnego orgazmu, przeciwnie, nie da się rozproszyć! Oto kilka zaleceń lekarzy seksuologów na ten temat:

  • Nie odrywaj się od procesu, koncentruj się na swoich uczuciach.
  • Pozbądź się zacisków, koncentruj się na oddychaniu.
  • Oddychaj głęboko i oddechem, powoli i bez pośpiechu.
  • Przedłuż się preludium, rozciągnij przyjemność, nie przestając oddychać swobodnie.

Aby poprawić wytrzymałość seksualną, bardzo ważne jest, aby odpocząć.

Być może dla niektórych wydaje się to dziwne, ale hormony wpływające na nasze libido są produkowane w nocy. W związku z tym, z przewlekłym brakiem snu, poziom hormonów w ciele maleje, co oznacza, że pragnienie seksualne również spada. Noc jest na odpoczynek, więc codziennie regularnie zapewniaj 7-8 godzin snu, a poczujesz, że w krótkim czasie otrzymasz nowy impuls impulsowy, zwiększasz wytrzymałość podczas seksu.

Wzmacnianie bliskich mięśni w celu zwiększenia trwałości seksualnej

Wzmacnianie bliskich mięśni w celu zwiększenia trwałości seksualnej

I oczywiście mięśnie intymne. Nie można ich zapomnieć ani przez mężczyzn, ani kobiety. W okolicy miednicy, od łonowej do kokcysu rozciąga się szkielet mięśniowy – z jego pomocą mamy okazję skierować proces oddawania moczu. Tymczasem osłabienie układu mięśniowego prowadzi do słabej erekcji, a u kobiet – do atrofii mięśni pochwy. Okresowo konieczne jest wyszkolenie mięśni intymnych. W tym celu ćwiczenia Kegla są odpowiednie dla przedstawicieli obu płci. Na przykład, najprostszym z tego kompleksu jest to ćwiczenie:

  • Alternatywnie musisz zahaczyć mięśnie w dolnej części brzucha i zrelaksować je.
  • Trzeba zacząć od szybkich skurczów, płynnie zwiększając odstępy między nimi.
  • Ton mięśni intymnych zależy od zdolności do przerywania oddawania moczu przez 5 sekund lub dłużej.

W celu zwiększenia treningu wytrzymałości seksualnej mięśnie odgrywają ogromną rolę, ale nie tylko. Zwróć uwagę na pracę układu sercowo-naczyniowego, okresowe kardiologiczne operacje nie mogą pomóc, ale jej korzyści. Pokazać swoją siłę w sypialni pomoże Ci chodzić, biegać lub pływać.

Ważne jest, aby mężczyźni pamiętali, że ich partnerzy potrzebują więcej czasu, aby uzyskać orgazm. Tylko gra wstępna pomaga osiągnąć szczyt seksualnego pobudzenia kobiety, więc nie ignoruj ​​tego etapu intymnych gier. Aby spokojnie cieszyć się procesem i bogactwem seksu, prowadzisz zdrowy styl życia i stale trenujesz swoją wytrzymałość w łóżku.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 320, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: