Która seksualność pozuje do najciekawszych i niezwykłych

Какую выбрать позу для секса из самых интересных и необычных

Słysząc słowo „Kama Sutra”, każdy ma własne pomysły w głowie, ale jakoś są one związane z seksem. Ciekawe postawy wobec intymności, które raczej przypominają ćwiczenia akrobatyczne, pomagają dywersyfikować relacje partnerów. Od ich wdrożenia można uzyskać nierealną przyjemność zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety.

Z pewnością wszyscy słyszeli, że „Kama Sutra” nazywa się Biblią miłości. Stworzony na długo przed naszą erą, został napisany w sanskrycie w czasach starożytnych Indii. Kto prześlizgnął się przez współczesne obrazy opisane w tej książce, wie, że jest tylko 64. Każda prezentowana pozycja nie ma podwójnego. Wszystkie pozycje traktatu są unikalne, nie zawierają duplikatów obrazów i instrukcji. Książka, sensualnie opisująca kama emocjonalna, pomaga dziś i wielu trafia do celu w relacji z partnerem.

stwarzają dla seksu doggy stylu

Niewątpliwie, chcąc znaleźć najciekawsze pozie do uprawiania seksu, warto zajrzeć do „Kamasutry”. Każda pozycja opisana w niej może dostarczyć nieziemskiego szczęścia, co pozwala pobudzić wiele erogennych części ciała. Wśród ogromnej różnorodności stanowisk ciała, z których większość nie potrzebuje specjalnej fizycznej formy partnerów, są tacy, którzy lubią współczesnych chłopców i dziewcząt.

Ugruntowany klasyczny „Jeździec” wykonywany jest w różnych wariantach, ale najbardziej skuteczny w dotarciu do kobiety z szybką orgazm, jest uważany za stwarzającą z tą techniką wykonania:

  1. Człowiek powinien siedzieć na krześle, nie opierając się o łokcie. Nogi partnera na podłodze.
  2. Kobieta siedzi na górze z plecami do twarzy, zaczynając z nieprzytomnymi tarcia „w górę iw dół”. Dzięki takiej ciekawej pozie, która jest obecna na wielu zdjęciach, w czasie seksu człowiek nie będzie taki sam – „Rider” spowalnia początek wytrysku.
  3. Preludium w tej pozycji może być bardzo długie i kuszące. Kobietą pozostaje główny, człowiek jest niewolnikiem.

Zaletą tej pozycji jest to, że partner może częściowo ukryć od mężczyzny prawdziwy stan ze swoimi postaciami. Opadające brzuch i boki mogą być ukryte, odwracając się do tyłu.

Najbardziej niezwykłe i wygodne do głębokiej penetracji

Wiele TOP-5 najciekawszych postaw dla seksu koniecznie zawiera w swojej liście ułożenie „łyżki”. Technika wykonywania tej pozycji jest bardzo prosta. Działanie seksualne występuje w pozycji leżącej na boku, mężczyzna znajduje się za nią. Jest pożądane, aby dziewczyna złamała nogi na kolanach. Pozycja jest idealna do seksu „leniwego”, gdy w weekendy w godzinach porannych szczególnie nie chce wstać z pod ciepłym kocem. Osiągnięcie orgazmu w tej pozycji jest dość problematyczne dla obu partnerów. Tymczasem pozycja jest idealna do korzystania z samego procesu.

Nie mniej interesujące ułożenie w czasie seksu, ale odpowiednie tylko dla smukłych młodych dziewczyn, to „Swing”. Człowiek w to jest wizualnie dostępne wszystkie uroki postaci partnera, to jest:

  1. Facet siada, rozciągając nogi przed nim.
  2. Pani siedzi z góry i szczyci się jak najwięcej, praktycznie leżąc na nogi do swojego partnera.
  3. Aby osiągnąć stabilność, dziewczyna powinna opierać się na dłoniach.
  4. Facet robi tarcie, powoli podnosząc i opuszczając nogi.

stanowią dla łyżek seksualnych

Pozycja ta nie jest odpowiednia dla osób z nadwagą, ponieważ wymaga małej damy o wystarczającej elastyczności. Gimnastyczni i tancerze doskonale radzą sobie z tym zadaniem, a dziewczyny bez treningu fizycznego nie mogą zapobiec ćwiczeń przed seksualnym stosunkiem.

Jedna z najbardziej ukochanych i fajnych seksualnie stanowi pozbawione „psiego stylu”: interesujące nazwisko jest znane wszystkim. Pozycja jest prosta: kobieta staje się w pozycji kolanko-łokciowej, człowiek jest osadzony od tyłu i zaczyna ostrożnie postępować. Wiodącym wykonawcą jest przedstawiciel silniejszego seksu. Pomimo prostoty i głębokości przenikania, kobiety powinny pamiętać, że seks w tej pozycji jest konieczny na miękkiej powierzchni. Jeśli namiętność przypadkowo odbije się bezpośrednio na podłodze, lepiej jest wybrać inną postać. Po „doggy stylu” kolana i łokcie mogą zranić.

Poses dla niezwykłego seksu jasnego i natychmiastowego orgazmu

Wśród niezwykłych, ale z nie mniej interesujących postaw dla seksu, warto zauważyć „Propeller”. Aby przeprowadzić takie stanowisko wymagać będzie przyzwoitego przygotowania fizycznego i wytrzymałości człowieka. Technicznie rzecz biorąc, „Propeller” jest prosta: dziewczyna powinna leżeć na brzuchu, podniosła się na ręce. W tej chwili partner chwyta ją za nogi.

W celu wzmocnienia wrażeń i penetracji penisa głębiej, należy ściśle owinąć człowieka wokół talii stóp. Główna rola należy do faceta. Wszystkie ruchy, które wykonuje, kontrolując prędkość procesu i kąt penetracji. Zaletą tej uniwersalnej pozycji, odpowiedniej do kontaktu zarówno pochwy jak i analnego, jest osiągnięcie szybkiego orgazmu kobiety.

Aby spróbować słynnej i na pewno najbardziej interesującej pozorów seksu „69”, wielu partnerów nie może zdecydować. Nie będzie znalezione bardziej odpowiednie miejsce dla dwustronnego kontaktu doustnego. Mężczyzna leży na plecach, dziewczyna leży na nim w taki sposób, aby pieścić jego kogut, a on jest jej łechtaczką. Tak więc partnerzy dostarczają sobie nawzajem w tym samym czasie.

Dzisiaj jest wiele popularnych seksualnych posesji. Możliwe jest odgadnięcie dokładnie, które stanowiska dotyczą techniki wykonania. Na przykład, gdy kobieta odwraca się do partnera i wygina ciało pod kątem prostym, a on aktywnie rozpoczyna napady w przód, ta postawa nazywa się „Wolf”. Przy okazji, jest często uważane za wiele psów stylu. Ale w przeciwieństwie do powyższego, „Wolf” nadaje się do szybkiego seksu poza domem. Możesz wykonać miejsce w łazience lub w innej małej wizycie.

stanowią dla seksualnego jeźdźca

Uwzględnij fantazję i spróbuj nowych ciekawych postaw dla seksu zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Różnorodność intymnego życia jest gwarancją stabilnego i szczęśliwego związku w parze.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 251, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: