Najbardziej romantyczny seks: opowieść o pięknym zbawieniu i czystej miłości

Самый романтичный секс: рассказ о прекрасном спасении и чистой любви

Jestem Mayą. Idąc do tej witryny i po przeczytaniu poprzednich opowieści postanowiłem podzielić się wspomnieniami z najbardziej romantycznymi seksami w moim życiu. Pomimo faktu, że stało się to prawie 20 lat temu, pamiętam wszystko, jak jest teraz. W końcu ta historia o poznaniu mężczyzny, który później stał się moim mężem i ojcem moich dzieci.

W młodości byłam bardzo chuda, nieśmiała dziewczyna o ogromnych, zielonych oczach, czerwonych włosach i kropkowanej postaci. Moje urodziny są latem w czerwcu, ledwie świętując moje dwudzieste urodziny z moimi przyjaciółmi, poszliśmy z rodzicami do wioski, odwiedzić dziadka z babcią. Tam odpoczywali co roku, ale taka przygoda, oczywiście, nie przyszła mi do głowy wcześniej.

W jednym z dni odpoczynku raju poszedłem do lasu, uważając się za absolutnie dorosłego i niezależnego. Pamiętam, jak teraz: Chciałem zebrać jeżyny, aby wypić ulubione ciastko mojej matki. Ciepło było trzydzieści stopni, nie było cienia, a tylko w lesie można było wdychać świeże powietrze. Krok po kroku i nie zauważyła, jak odeszła i wyszła do małego jeziora. Pierwszą myślą, która odwiedziła moją głowę, była pływanie i ochłoda. Przez długi czas bez myśli, poszła prosto do wody, nagi. Dlaczego się boi, ktoś w gęstym lesie zobaczy?

Co się stało w lesie nad jeziorem: początek romantycznej historii

Pamiętam, jak coś mnie pociąga. Kiedy przyszedłem, nie zrozumiałem, gdzie jestem i co się ze mną dzieje. Pomysły były mylone jeden po drugim iw następstwie przypuszczenia i wnioski doszedłem do wniosku, że uratowali mnie, nie pozwalając mi utopić. „Choć to nie był człowiek!” Pomyślałem, nie szukając na sobie ubrania. Co za wstyd! W pokoju, gdzie byłem, moje rzeczy zniknęły i nagle usłyszałem kroki zbliżające się za drzwiami. Szybko owinięta zasłoną poszła do okna.

Kąpanie w jeziorze bez ubrania

Po pukaniu w drzwiach pojawił się wysoki, przystojny facet, nie więcej niż trzydzieści w wyglądzie. Z jednej strony doświadczałem dzikiego zakłopotania ze względu na swój wygląd, az drugiej – już zaznajomiony ze mną wcześniej podniecenie. Walka z moim osłupieniem była utrudniona przez moją nadmierną skromność. Policzki natychmiast zarumieniły, pokryte brzydką rumienią. I choć nie była czystą niewinną dziewczyną, moje kolana drżały z podniecenia, a ząb nie zranił mnie.

Facet, który pojawił się przy drzwiach, wciąż stojąc i uśmiechając się czule, patrząc na mnie, a potem podszedł bliżej, prawie w prawo, zatrzymał się blisko mnie i pochylił się prosto do świątyni z wargami. Czułem, że celowo i specjalnie drwina mi, używając mojej niezręcznej półnagi pozycji. Zanurzył się w powietrzu i nagle wyszeptał: „Przepraszam, nie chciałem cię zawstydzić … Jeść coś, przywieźłem cię tutaj. Przez cały dzień byłeś nieprzytomny.

Och, byłoby lepiej, gdyby milczał, bo ten miły baryton sprawił, że stałem się bezgłośnie. Zapytałem, gdzie jestem bez zrzutu i odpowiedział, że to jego dom. Okazuje się, że ten facet mnie uratował i miałem szczęście, ponieważ w tym stawie, leżącym sto metrów dalej, według niego nikt nie kąpie się. Często jeździ tam, a nagle jestem znikąd: tonąć, a nawet bez ubrania! Z zewnątrz mogło wyglądać bardzo romantycznie i bez śladu seksu: szlachetny facet uratował młodą, nagą dziewczynę, ale wtedy moja historia pójdzie prosto w drugą stronę.
Napięcie nie ustępowało, wciąż trzęsło się jak liść osiki. Właściciel domu, w niepełnym wymiarze czasu mój zbawiciel, przedstawił się jako Ignat. Cisza była czymś więcej niż niewłaściwym i wyciąć uszy.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Nie śmiałem wstać na pełną wysokość, żeby się rozejrzeć i odnaleźć moje ubrania, a najwyraźniej Ignat również to zrozumiał, więc dał mi rękę. Kiedy przechwycił mnie w pasie, poczułem na mnie twarz. W tej chwili miałem tylko czas, aby pomyśleć, że taki młody człowiek w moim życiu nigdy nie spotkał. A potem coś się stało: wsunął się w moje „ubrania” i upadł, ciągnąc zasłonę za sobą, a potem zerwał mnie z nóg. W rezultacie zupełnie się nagi okazało się, że leżę na facecie, z którym się spotkałem.

Miłość od pierwszego wejrzenia: najbardziej zmysłowy i delikatny seks

„Jesteś piękna. Wydaje mi się, że nie jestem gotowy pozwolić ci odejść. Tak, nie wiemy, a przede wszystkim rodziny biją na alarm, potykając się w poszukiwaniu, ale chciałbym, aby zablokować cię tutaj! Lubiłem cię gdy niosłem cię do domu, ale teraz, widząc swoje zielone oczy, mnie nie było „- powiedział. Wszystko to było trochę jak prawda, bardziej jak tanie pochlebstwo. Ale jego dłonie wzmocniły efekt hipnotycznie uwodzicielskiego głosu, pogłaskał biodra, z powrotem. Wzbudzenie zdradziecko nie pozwalają być niezachwiana, a ja byłem gotów zrezygnować pod utrzymywania Ignatius, gdy nagle zdjął ręce i zaczął się podnosić z podłogi: „Nie chcę, aby skorzystać z sytuacji i swoją nieśmiałość. Jesteś dobry, czysty, nie chcę ci tego robić. Chodźmy poszukać czegoś dla was z ubrania „- powiedział i zrobił krok w stronę drzwi, ale udało mi się złapać go za rękę.

Kiedy odwrócił się, położyłem rękę na piersi. Bardziej wyraźna i zrozumiała wskazówka seksu w obecnej romantycznej atmosferze i wymyślić to byłoby trudne. Ignat zrozumiał wszystko, pociągnął mnie do siebie, obejmując jego pas i pocałował ją w usta. Ręka, jeden, który był na jego klatce piersiowej teraz namiętnie ściskał jej stwardniałe sutki stymulowane i, a drugi zsunął, czując mój spocony i wilgotności. Teraz moja nieśmiałość odejść gdzieś, zacząłem zdejmując koszulę i Ignat odpinając pasek jego spodni.

Najbardziej romantyczny seks

Pozbyłem się odzieży, trzęsąc się z podniecenia i emocji w oczekiwaniu. W tym momencie, położył mnie na podłodze, na kocu, poszedł w dół i dotknęła jego gorący język łechtaczkę, pulsacji, które czułem cały czas. Wydawało się, że ta przyjemność trwała na wieczność, nie do zniesienia długo i jednocześnie przyjemna. Kiedy Ignacy sobie sprawę, że czas przestać preludia i położył się na górze i powoli zaczął się wprowadzić penisa do pochwy. Zanurzony we mnie całkowicie, do ziemi, nie był w pośpiechu, aby zwiększyć szybkość przepływu mnie było bardzo dobre. Kiedy Ignacy czuł mój orgazm zbliża, zmieniłem nasze pośpiechu miłość tanecznych ostrych tarć, które utrudniały mi się powstrzymać, I jęknął głośno i otwarcie, a ciało jak sama skręcania ruchy w rytm partnera.

Dosłownie kilka minut i oboje mieliśmy orgazm. Nie byłem już zakłopotany, a po odpoczynku przez kilka minut pojechaliśmy na letni prysznic. Ignat przyniósł mi ręcznik, który odwróciłem się i dałem ubrania, które znalazłem na plaży. Kiedy euforia pasji mnie opuściła, w końcu przypomniałem sobie moich rodziców. Musiałem się spieszyć, bo są z tego doświadczenia, prawdopodobnie szaleje. Ignat pożegnaliśmy, I, szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że będzie kiedykolwiek zobaczyć go ponownie, choć i pozostawił mu swój numer telefonu. Ale miesiąc później zadzwonił …

A potem zupełnie inna historia. Kiedy myślę o seksie, najbardziej romantyczny w moim życiu, organizm nie mógł pomóc dreszcz przebiega łatwo. Wiele lat później Ignat wciąż mi mówi: „Teraz jesteś mój, nigdy cię nie wypuszczę.”

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 281, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: