Najlepiej stwarza seks w samochodzie, najbardziej popularnym i wygodnym

Лучшие позы для секса в машине, самые популярные и удобные

Seks w samochodzie to, co najmniej raz w życiu, każda para kochająca powinna spróbować. Wybór najbardziej odpowiedniego miejsca dla miłosnych przyjemności jest określany przez wiele punktów, począwszy od wymiarów w salonie samochodowym, kończąc na pragnieniu partnerów, aby uzyskać ekstremalne dreszcze. A jednak istnieją pozycje, których spełnienie w samochodzie doprowadzi zarówno faceta jak i dziewczyny.

Dzisiaj, gdy mówimy o seksie nie jest czymś tajnym, łatwo jest odgadnąć, jak współczesne osoby odnoszą się do zmian w relacjach intymnych. Różnorodność i zdolność do wyzwolenia to główne zasady aktywnego życia seksualnego. Pary, w których związek seks nie jest ostatnim miejscem, staraj się spróbować wielu technik, spróbować wszystkich pozorów do seksu. Eksperymentuj często i wybierając sytuację – w samochodzie, jak wielu młodych ludzi lubią robić.

Dlaczego miłośnicy lubią seks w samochodzie

Zaletą intymności w samochodzie jest możliwość kopulacji prawie wszędzie, oczywiście, nie jest publiczna, ale cicha i zaciszna.

stwarzają kierowcę w samochodzie

Pomimo faktu, że ludzie mają poglądy na temat seksu w samochodzie są zupełnie inni – ktoś jest jego zwolennikiem, a dla innych jest całkowicie nie do przyjęcia – aby przynieść przyjemność takiemu człowiekowi jest tylko możliwe, jeśli właściwej pozycji. Jeśli chcesz zmienić znaną atmosferę w sypialni małżeństwa na niezwykłą atmosferę samochodu z ekstremalnych nut, musisz pomyśleć z wyprzedzeniem o pozycjach seksu w samochodzie io tym, jak stworzyć wszystkie wygody tego procesu.

Dzięki opiniom użytkowników możesz stworzyć coś w rodzaju rankingu najbardziej dogodnych pozycji, które dadzą obu partnerom nieziemską przyjemność. Tak więc, TOP-6 pozuje do seksu w samochodzie pomoże każdemu znaleźć najbardziej odpowiedni i interesujący wariant dla siebie.

Dziewczyna z góry: jak praktykować „Jeźdźca” w samochodzie

W pierwszej kolejności po prawej stronie jest słynny „Jeździec”. Ta pozycja była słuszna w stosunku do seksu w samochodzie.

„Rider”, podobnie jak inne przepisy, ma swoje zalety i wady:

  1. Proces jest kontrolowany przez dziewczynę, ponieważ zajmuje dominujące miejsce z góry.
  2. Możesz mieć seks w tej pozycji na dowolnym siedzeniu w samochodzie.
  3. Ujemny moment w samochodzie „Rider” jest dużym ryzykiem uszkodzenia tapicerki kabiny i uderzenia partnera z głową na suficie.

Zróżnicowanie płci w tej pozycji można zamienić w samochodzie plecami do mężczyzny, na przykład w fotelu kierowcy. Wielu uważa tę pozycję za jedną z najlepszych. Jest to często nazywane „Student Driving School”. Dzielni mężczyźni, którzy próbowali takiego eksperymentu twierdzą, że pozycja nie jest wygodna, ponieważ po prostu nie ma wolnej przestrzeni dla pełnoprawnych ruchów na przednim siedzeniu. Ponadto istnieje wiele mechanizmów, które w przypadkowej rozrywce pasji mogą nawet przenieść samochód z miejsca. Chociaż dla kogoś rogiem lub pracą wycieraczek szyby przedniej jest dodatkowym ekscytującym elementem.

misjonarz ułożenia w samochodzie

Tradycyjna postawa misyjna i seks w samochodzie „z boku”

O tym, co płeć można spróbować w samochodzie na tylnym siedzeniu, łatwo zgadnąć. Jeśli wymiary samochodu pozwalają na przechycie oparcia i uzyskanie większej przestrzeni, możliwe jest spełnienie klasycznej pozycji misyjnej. Oczywiście, aby kochać, musisz zająć się zaciemnieniem okien i wybierając opuszczone miejsce. W przeciwieństwie do zwykłej postawy misjonarskiej, która jest praktykowana w domu, seks w damie samochodu będzie miał pozycję półprzycisku. Głowa partnera powinna być mocno dociśnięta do głowy mężczyzny.

Łóżko stworzone „łyżki” może być praktykowane w fotelu pasażera. Jeśli opuścicie mu plecy, będzie więcej miejsca, a dziewczyna będzie mogła położyć się z boku, twarzą do szklanki, a mężczyzna osadzi się za nią, także po jego stronie. Więc możesz osiągnąć najgłębszą penetrację, kobiety w tej pozycji stymulują punkt G – to pozwoli damy uzyskać niesamowitą przyjemność.

Pozycje seksu oralnego i intymności „pies-jak” w samochodzie

Kto powiedział, że seks w pozycji „69” w samochodzie jest niemożliwy? W tylnym siedzeniu jest wystarczająco dużo miejsca dla faceta, aby być zakwaterowanym, a na górze, ale w przeciwnym kierunku, kobieta również osiada. Wspólna przyjemność, dostarczana ze sobą w niezamieszkanym środowisku, pozostanie w pamięci przez długi czas. Najważniejsze jest dbanie, aby nikt nie złamał idylla, patrząc przez okno.

Przy okazji, z wyborem wygodnej pozować do blowjob w samochodzie, nie ma potrzeby wymyślać niczego: aby twój chłopak był miły, dziewczyna musi pochylić głowę w kierunku jego penisa i przejść do ustnych pieszczot. Niektórzy faceci lubią to, gdy partner pieszczota swoje narządy płciowe podczas ruchu. Jednak ze względów bezpieczeństwa lepiej, aby zatrzymać pojazd i przejść na tylne siedzenie.

pieszczoty w samochodzie

Idealna pozycja do uprawiania seksu w samochodzie, wielu chłopaków i dziewcząt traktuje „styl doggy”. W tylnym fotelu dama musi wziąć kolano-łokieć i lekko ugiąć się za plecami. Człowiek w tym momencie, oparty na kolanach, jest przymocowany od tyłu. Zapewnia się głęboka penetracja i szybki orgazm dla kobiety.

Poza powyższymi 6 pozycjami stosunków seksualnych w samochodzie samochodowym, uciekaj się do innych pozycji seksualnych.

Nie mniej popularne to:

  • „Nogi na szczyt” – dziewczyna znajduje się za i szeroko rozstawia nogi, mężczyzna jest przymocowany z góry. Nogi mogą być wysyłane na ramiona partnera, który w pewien sposób kontroluje kąt i głębię penetracji.
  • Wdrożony fotel pasażera popycha pomysł, jak można uprawiać seks w samochodzie. Stanowi, w którym kobieta leży na zagłówku z żołądkiem, a człowiek jest za, jest wygodny i prosty, co pomaga pani zrelaksować się i uzyskać jasny orgazm.
  • Postawa do pieszczoty w samochodzie jest najprostszym i najbardziej wygodnym. Pieszcząc swoje narządy płciowe, nie ma potrzeby wybierania konkretnej pozie. Możesz to zrobić po prostu siedząc na fotelach przednich.

Wybór pojęcia o seksie w samochodzie jest kwestią osobistą. Każda para ma własne preferencje w tym zakresie. Ale nie powinniśmy zapominać o bezpieczeństwie i przygotowaniach do „samochodu” coition, więc wszystko poszło świetnie.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 211, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: