Najlepsze seks w seksie dla dziewcząt i kobiet

Лучшие позы в сексе для девушек и женщин

Orgazm żeński jest delikatną materią. Trudniejsze jest, aby dziewczęta się podniecały, trudniej jest dotrzeć do szczytu przyjemności. I to nie zawsze zależy od doświadczenia partnera. Wszyscy różnią się od siebie intymnymi cechami naszego ciała. Struktura i proporcje ciała, wielkość i miejsce narządów płciowych, wzajemna zgodność różnych organów męskich i żeńskich – wszystko to pozostawia ślad w satysfakcji seksualnej pary, aw szczególności kobiet.

Nie będziemy zagłębiać się w anatomię każdego sprawiedliwego seksu, ale tylko dzisiaj najbardziej dochodowych pozach, w których doświadczają orgazmu prawie 100%. Nie chodzi tylko o czystą fizyczną satysfakcję, jeśli płeć jest seksem lub stresem, ale jak, poza orgazmem, uzyskać więcej i wizualną i moralną przyjemność z czegoś nowego i nieznanego.

Najlepszym sposobem na osiągnięcie orgazmu łechtaczki i pochwy

Na początek warto pamiętać, że kobiety mogą doświadczać nie tylko wydzielania się łechtaczki przed długotrwałą stymulacją łechtaczki, ale także wewnętrznego – pochwy. Druga cechuje większa moc i czas trwania. Rzutuje nie małych falami, jak pierwsza, ale zakrywa głowę w jednej sekundzie, jak lawina śniegu. Trudniej jest dotrzeć do niego, ale jest to całkiem możliwe, jeśli człowiek może się pod pewnym kątem od swojego partnera połączyć z tzw. Punktem G. Jest to przyczyna pochłaniania pochwy.

Stwarzaj człowieka na szczycie …

Więc pierwsza pozycja, która da kobiecie przyjemność i, teoretycznie, powinna używać magicznego punktu – człowieka z góry. Nie śmiej się, nie chodzi o kanapkę misyjną. Partner leży na poziomej powierzchni z tyłu, mężczyzna rzuca nogi na ramiona, pochylając się lekko w stronę jej torsu pod kątem 60 stopni od płaszczyzny poziomej. Jego nogi są nieco rozstawione, kolana spoczywa na łóżku, ręce muszą mocno mocować ciało. Początek jest łagodny, ruchy są głębokie i lekko przerywane. Możesz kilkakrotnie wprowadzić i wprowadzić partnera. Pod koniec tempo wzrasta, a ci, którzy lubią seksowny seks, możecie przyspieszyć jak najwięcej, robiąc ostre, głębokie wstrząsy w pochwie. W tym procesie nie zapomnij zapytać partnera o kąt, w którym się podoba.

Zdjęcie - stwarzają orgazm - człowiek z góry

Ta pozycja jest dobra, ponieważ człowiek może wyregulować kąt wejścia, starając się dotknąć tego zmysłowego obszaru, z którym rozmawialiśmy. Nawet jeśli nie zostanie znaleziony, to orgazm klitoralny jest tutaj, ponieważ partner jest łonowy stale pobudzający łechtaczkę. Aby uzyskać większą stymulację łechtaczki, kobieta może nacisnąć biodra człowieka, przytrzymując pośladki.

Twarzą w twarz …

Druga pozycja siedzi naprzeciw siebie. Mężczyzna siedzi na kolanach, nogi podwinięte tak, że jego stopy są pod pośladkami. Ciało lekko się przechylało do przodu. Kobieta opiera dłonie na łóżku, nogi rozprzestrzeniają się tak szeroko, jak wyginając je na kolanach. Tak więc ciało partnera wznosi się ponad powierzchnię poziomą i jest kierowane do partnera, z tyłu równolegle do powierzchni pod niewielkim kątem 40-45 stopni. Ona trzyma ręce i nogi, mężczyzna trzyma ręce za jej pośladki.

Zdjęcie - stwarzaj orgazm twarzą w twarz

Piękno tej postawy polega na tym, że zarówno uczestnicy mogą regulować amplitudę ruchów i zmieniać prędkość, a wyraźna stymulacja łechtaczki, a penis penetruje tak głęboko, jak to możliwe. Niewielki efekt ma wizualne postrzeganie siebie nawzajem. Od czasu do czasu człowiek może pieścić piersi kobiety, zwiększając tym samym uczucia.

Postawa prostopadła …

Trzecia pozycja jest na krawędzi łóżka. Dziewczyna leży na skraju łóżka, opiera się na podłodze i szeroko rozstawa. Mężczyzna klęczał prostopadle do niej. Jego stopy są prawie całkowicie wyrównane, ręce opierają się o powierzchnię łóżka. Ruchy mogą być gładkie, ostre – cokolwiek. Najważniejsze jest możliwość zarówno do kontrolowania ich amplitudy, jak i kąta wejścia penisa.

Zdjęcie - prostopadła postawa na orgazm

Łechtaczka jest stymulowana ręcznie lub przez kolana partnera (wtedy należy sięgnąć po dziewczynę). Tutaj odgrywa ważną rolę pieszczoty piersi, która jest zdolna do kobiet z większą wrażliwością w tej dziedzinie, aby osiągnąć bezradność bez dodatkowych wysiłków.

Kobieta na górze. Pozowanie „ciepła”.

Czwarta postawa jest bardzo ciekawa i nietypowa, ale pasuje do kobiet, które mają brodawki w okolicach łonowej. Dla lepszego zrozumienia, powiedzmy to tak, jeśli bezpośrednio dam pani, zobaczysz nie tylko łonową, ale również nacięcie warg. Kobiety, które mają tę intymną część ukryte między nogami, będą cieszyć się proponowaną pozycją, ale nie tak jasną.

Poza Żara - kobieta na górze!

Mężczyzna leży na plecach, nogi szeroko rozstawione. Dziewczyna jest rozmieszczona w przeciwnym kierunku – w rzeczywistości układ ciała przypomina każdą dobrze znaną postać „69”, ale różnica polega na tym, że nie są zaangażowani w ustny, ale zwykle seks pochwy. Partner ugina dłonie w łokcie, łyk dotykając łóżka, nogi są szeroko rozstawione, ciało jest łączone tylko przez narządy płciowe i lekko w bródkach. Przeniesiono się w zasadzie do kobiety, ale człowiek może jej pomóc, obserwując jej taktykę.

Piękno tej pozycji jest takie, że partner sam reguluje kąt wejścia, rytm ruchu, strefy stymulacji. Ciekawostką jest to, że w ogóle nie ma wizualnych interakcji, kochankowie koncentrują się tylko na odczuciach i ruchach. Jest to wielka odmiana dla pary i ciekawa intymna gra, która nasyca relacje z nowymi kolorami.

Proste sztuczki …

Kobiety kończą się przede wszystkim w głowie – brzmi dziwnie, ale to jest! Jeśli partner mógłby tworzyć nowe emocje, a nietypowe postawy przyczyniają się do tego, to osiągnie kulminację w prosty i szybki sposób. Oczywiście, nie należy próbować skomplikowanych sztuczek jednocześnie, ponieważ elastyczność i wytrzymałość są różne. Jeśli dama koncentruje się na tym, jak ją trzymać, a nie spaść, wtedy orgazm w tym przypadku jest pustym słowem. Na pewno nie zrozumie.

Zapraszam do dyskusji na nowe doświadczenia, spróbuj mówić wszystkie szczegóły, nie zniechęcaj się, jeśli pierwszy eksperyment nie powiódł się – nie wszystko na raz. Być może małe dostosowanie pozycji do swoich wrażeń i konstytucji przyniesie maksymalną przyjemność zarówno. Fantasize, zrelaksuj się, uprawiaj seks bez seksu, ale dla przyjemności!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 600, в среднем: 4,66 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: